Lekko o biznesie - inspirujące śniadania dla kobiet

location icon
Szczecin colorado, Szczecin
calendar icon
Od 28 wrz 9:45 do 28 wrz 12:00

Wracamy po delikatnej przerwie, po przemyśleniach, z nową świeżą energią i pomysłami.My dwie od kilku lat wspieramy biznes z zewnątrz, po latach bycia wewnątrz biznesów. Mamy ogromną wiedzę i kompetencje, ale też doświadczenie i wyczucie. Każda z nas z zupełnie innej strony.
Kasia wspiera biznes w budowaniu marki i robi to w niezwykle spójny i profesjonalny sposób qla.studioGosia wspiera biznes zmiękczając go poprzez szkolenia, procesy zmiany, mentoring i coaching. Lubi też pracę misyjną, wspiera szczecińskie uczelnie jako praktyk. Gosia Olewnik CoachRazem wróciłyśmy do pomysłu, bo mamy potrzebę wspierania kobiet i dzielenia się swoim doświadczeniem, ale też łączenia różnych kobiet i różnych biznesów.Na pierwszym spotkaniu Kasia z qla.studio podzieli się tajnikami w budowaniu marki.
Agendę wrzucimy bardzo wkrótce 🙂 nie możemy tak naraz tyyyyle dobrych informacji 😉Za spotkanie zapraszamy kobiety, które prowadzą swoje firmy. Bardzo nam zależy, by wspierać Szczecinianki, które tworzą lokalne biznesy, ale tez managerki, i te które są zainteresowane rozwojem.
Widzimy się we wrześniu. Wstępny termin - 28.09. Ale będziemy jeszcze informować. Ilość miejsc jest bardzo ograniczona: 10
zależy nam na kameralności spotkań, idziemy w jakość 🙂

Spotkanie jest bezpłatne, jedyny Wasz wkład to koszt śniadania (zamawiany na miejscu z karty).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Twój bilet
Wyprzedane Brak wolnych miejsc