Kto tak pięknie gra - to Pani, dzieci i ja, cz. II (jesień-zima)

location icon
Stowarzyszenie KLANZA Poplińskich 12, Poznań
calendar icon
Od 10 paź 9:00 do 10 paź 17:00

Prowadząca: Beata Grabkowska - trenerka Stowarzyszenia KLANZA
(10 godz. dydakt.)

W co się bawić z dwu i trzy i czterolatkami? Jak przygotować młodsze dzieci do występów i akademii? W jaki sposób muzykować, malować i tworzyć z maluchami? Odpowiedzi na te pytanie znajdziecie właśnie na tych warsztatach. Pomysły zawarte w warsztatach, to materiał, który powstał w wyniku doświadczeń zebranych w trakcie piętnastoletniej pracy z małymi dziećmi na zajęciach umuzykalniających w żłobkach i przedszkolach. 

W programie: ciekawe i łatwe tańce, układy ruchowe, przypomnienie znanych i nauka nowych piosenek dla dzieci; tworzenie bardzo prostych, efektownych prac plastycznych i technicznych dla maluchów, efektywne muzykowanie -koncepcja C.Orffa oraz metody aktywnego słuchania muzyki B.Strauss. Program tej części skoncentrowany jest wokół tematyki wiosenno-letniej.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
* dla członków Stowarzyszenia (mających uregulowane składki) oraz studentów dziennych (po okazaniu legitymacji) mamy rabat. By z niego skorzystać wystarczy wpisać w polu "kod promocyjny" słowo "klanza" lub "student" - wówczas automatycznie zmieni się cena biletu. Cena uczestnictwa

* dla członków Stowarzyszenia (mających uregulowane składki) oraz studentów dziennych (po okazaniu legitymacji) mamy rabat. By z niego skorzystać wystarczy wpisać w polu "kod promocyjny" słowo "klanza" lub "student" - wówczas automatycznie zmieni się cena biletu.

już niedostępne 180,00 zł -