Tarcza antykryzysowa i prawne możliwości minimalizowania skutków nadchodzących trudności gospodarczych

location icon
Spotkanie ONLINE (skype, telefon, evenea live itd.)
calendar icon
Od 7 kwi 9:00 do 7 kwi 9:00

Tarcza antykryzysowa czy zasłona dymna? A może nie tarcza, tylko kroplówka? Bez względu na to, jak oceniasz aktualne rozwiązania weź udział w bezpłatnych konsultacjach online z adwokatem Piotrem Łysko - poznaj prawne możliwości ochrony swojej firmy przed zbliżającym się kryzysem  i dowiedz się na jakie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach tarczy antykryzysowej. W konsultacjach mogą uczestniczyć tylko mieszkańcy Raciborza.

Konsultacje odbędą się 7 kwietnia 2020 r. (wtorek). Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować. Zarówno godzina spotkania, jak i jego forma (skype, telefon, evenea live itd.) zostaną ustalone w trakcie wcześniejszego kontaktu telefonicznego. Konsultacje będą miały charakter indywidualny. 

Piotr Łysko, który poprowadzi konsultacje online to założyciel i partner w Kancelarii Prawnej HGL Legal, adwokat, ekspert w zakresie prawa handlowego i gospodarczego. Jest aktywny w sferze medialnej - komentuje bieżące sprawy z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego m.in. dla "Rzeczpospolitej", TVN Turbo, TVP Katowice i innych mediów. Jest pełnomocnikiem w wielu procesach cywilnych oraz obrońcą w sprawach karnych. Odpowiada za obsługę klientów zagranicznych, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Indii. Doświadczenie zdobywał z uznanych warszawskich i śląskich kancelariach. Jest także doktorantem prof. dr hab. Roberta Gwiazdowskiego.

***
Tarcza antykryzysowa i prawne możliwości minimalizowania skutków nadchodzących trudności gospodarczych
data:
7 kwietnia 2020 r. | godz.: 9:00-17:00
prowadzenie: adwokat Piotr Łysko

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na bezpłatne konsultacje
Wyprzedane Brak wolnych miejsc