Wieczór Pogoń Biznes Klub

location icon
Hotel Ibis Styles Jana Pawła II 10, Siedlce
calendar icon
Od 1 wrz 19:00 do 1 wrz 21:00

Zapisując się na spotkanie wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od MKP Pogoń Siedlce.

serdecznie zaprasza na Wieczór Biznesowy
Celem spotkania jest:

- poznanie planów inwestora Pana Sławomira Kiełbusa z USA, nowego Prezesa Rafała Maletki i trenera Bartosza Tarachulskiego

- integracja środowiska siedleckich przedsiębiorców wspierających sport

- wzajemna pomoc poprzez wzajemne poznanie aktualnych potrzeb biznesowychPan Sławomir Kiełbus urodził się w 1958 r. Do momentu pobytu w kraju (1985 r.) mieszkał w podwarszawskim Piastowie. Właśnie w tym mieście zaczął swoją przygodę z piłką nożną (trwającą do dziś) grając od 1974 w Piaście Piastów. Z racji odbycia służby wojskowej w marynarce wojennej nasz potencjalny inwestor musiał przerwać grę w macierzystym klubie jednak w dalszym ciągu grał w piłkę jako reprezentant jednostki w Ustce.

Zdobył tam vice mistrzostwo (1980 r.) oraz mistrzostwo (1981 r.) Polski marynarki wojennej (specjalizacja sygnalisty). W 1982 roku po odbyciu służby wojskowej powrócił do Piasta Piastów gdzie grał do ostatniego dnia wyjazdu z kraju. Po przyjeździe do USA nie było mowy o uprawianiu sportu na profesjonalnym poziomie, a piłka nożna stała się jedynie elementem rekreacyjnym w weekendy. Natomiast na pierwszym planie była ciężka praca (nauka języka oraz zawodu). Pan Sławomir pomimo grania w piłkę na poziomie rekreacyjnym zagrał w finale amatorskiego Pucharu Stanu Arizona w którym na stałe mieszkał. W 1999 r została założona jego pierwsza firma, a następnie w 2010 dwie kolejne. Obecnie wszystkie prowadzone przez niego z sukcesem firmy zostały sprzedane, a Pan Sławomir jest na zasłużonej emeryturze.

Skąd pojawiło się przez niego zainteresowanie Pogonią?

Zainteresowanie Pogonią tak naprawdę zrodziło się przez przypadek, ponieważ trenerem Pogoni został Bartosz Tarachulski, z którym Pan Sławomir miał wcześniej kontakt i wiele godzin spędził na rozmowach o piłce nożnej. Trener Tarachulski przekazał merytorycznie i konkretnie informacje w jakim miejscu znajduje się klub z Siedlec. Pan Sławomir zachęcony przez trenera Tarachulskiego podjął wyzwanie mające na celu zmianę wizerunku klubu poprzez zainwestowanie w niego, przejęcie zarządzania klubem w oparciu o współpracę z kibicami, prezydentem, Radą Miasta, biznesmenami, mieszkańcami oraz innym stowarzyszeniami reprezentującymi siedlecki sport.

Więcej na temat misji i wizji zarządzania klubem nowego Inwestora oraz Prezesa dowiemy się 1 września o godz. 19 w Hotelu IBIS. Pan Sławomir Kiełbus i Rafał Maletka wiedzą, że sama pasja do piłki nożnej nie wystarczy, aby odnieść sukces, dlatego chcą wykorzystać swoje doświadczenie w biznesie i przenieść je na zarządzanie MKP Pogoń Siedlce. Na pewno nie uda się to bez współpracy z przedsiębiorcami, kibicami, miastem, mieszkańcami i innym stowarzyszeniami sportowymi.

Pan Sławomir Kiełbus osiągnął wielki sukces w USA. Dostarczał części m.in. do takich marek jak NASA - National Aeronautics and Space Administration i The Boeing Company. Przyjdźmy, aby utwierdzić go w przekonaniu, że warto zainwestować w Siedlcach. Ciekawostką jest, że Pan Sławomir w dalszym ciągu czynnie gra w piłkę nożną. Obecnie głównie w nowym miejscu zamieszkania na Hawajach. 

Więcej w wywiadzie udzielonym portalowi SportSiedlce.pl TUTAJ.POGOŃ BIZNES KLUB

Pogoń Biznes Klub to grupa networkingowa skupiająca przedsiębiorców, menedżerów i właścicieli firm wspierających MKP Pogoń Siedlce. Regularne spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków Pogoń Biznes Klubu.


Stworzyliśmy regularne spotkania dla przedsiębiorców z Siedlec i okolic, którzy podczas spotkania rozwijają biznes w oparciu o relacje. Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy spotkania informacyjne, na których Goście mają możliwość poznać działalność Pogoń Biznes Klubu oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.

Jeśli prowadzisz firmę w Siedlcach lub okolicach,
jesteś kibicem MKP Pogoń Siedlce, piłki nożnej i chcesz, aby nasz klub był chlubą regionu i promocją miasta - dołącz do nas!

Jeśli chcesz dołączyć do grupy siedleckich przedsiębiorców lub chcesz dowiedzieć się jaka jest idea i zasady Pogoń Biznes Klubu 
to zapraszamy na jedno z najbliższych spotkań.


Miejsce

Hotel Ibis StylesProgram spotkania

19.00 - Rozmowy kuluarowe i przywitanie gości przez nowy Zarząd MKP Pogoń Siedlce (kawa, herbata)
19.15 - Wystąpienie nowego Inwestora Sławomira Kiełbusa i Prezesa Rafała Maletki nt. nowej wizji Klubu
19.45 - Sesja pytań od uczestników spotkania
20.00 - Kolacja i networking
20.15 - Sesja krótkich autoprezentacji wszystkich uczestników
21.00 Rozmowy kuluarowe

Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

Chcemy, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy wspierają ten sam klub.

Gwarantujemy inspirujące spotkanie!


Szczegóły Wieczoru Biznesowego:

- Kiedy: 1 września wtorek godz. 19

- Miejsce: Hotel IBIS, ul. Jana Pawła II 10, Siedlce

- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek


Kontakt ws. spotkania:
Michał Osiej

Vce Prezes MKP Pogoń Siedlce

+48 509 38 48 58

m.osiej@mkppogonsiedlce.pl

Do zobaczenia!

www.MKPPogonSiedlce.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rezerwacja miejsca
już niedostępne -