Witalni

Od 2002 roku firma WITALNI towarzyszy swoim klientom w realizacji ich celów biznesowych, stosując nadrzędną zasadę, jaką jest twierdzenie, że "dobry trener idzie dwa kroki za swoją drużyną, a nie przed nią".

Zasadniczymi obszarami działalności firmy są treningi i szkolenia biznesowe z różnych zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw.

Drugim kierunkiem działalności jest doradztwo w zakresie doboru kadr - rekrutacje pracowników oraz doradztwo w zakresie strukturalnej organizacji przedsiębiorstw, systemów funkcjonowania, komunikacji, motywacji i zarządzania.

Trenerzy i doradcy firmy WITALNI mają ponad 10 - letni staż na rynku usług szkoleniowych i oprócz formalnych licencji posiadają "osobistą markę" wśród klientów, wypracowaną dzięki praktycznym doświadczeniom zdobytym również wcześniej, pełniąc odpowiedzialne funkcje w różnorodnych dziedzinach gospodarki.

Jesteśmy firmą szkoleniowo doradczą wyróżniającą się nietypowym w branży podejściem do prowadzonego biznesu. Nie przekazujemy wiedzy z jednej tylko dziedziny psychologii czy socjologii. Nasz program to implementacja tego, co naszym zdaniem najefektywniejsze w Psychologii Zmian, w Technikach Motywacyjnych czy też współczesnej wiedzy dotyczącej socjotechnik. Dodajemy do tego wieloletnie doświadczenie.Wdrażane przez nas programy szkoleniowe, projekty doradcze i konkretne narzędzia dla danej organizacji zawsze oparte są o połączenie wiedzy z praktyką i umiejscowione w konkretnej sytuacji naszego klienta. Biorąc pod uwagę liczbę zarejestrowanych i wydanych certyfikatów uczestnikom, z dumą możemy poszczycić się informacją, że rok rocznie mamy przyjemność gościć na naszych szkoleniach ponad tysięczną rzeszę uczestników.

Dowiaduj się pierwszy o wydarzeniach organizowanych przez Witalni.

   
Witalni: Kompetencje Menedżerskie, czyli jak być szefem od którego nie odchodzą pracownicy?

Środa, 09:30 - 17:00
Hotel Centrum ****, Kraków

Witalni: Wywieranie wpływu w sprzedaży, czyli jak finalizować sprzedaż i rozpoznawać manipulacje?

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 1 832,70
Novotel Gdańsk Centrum, Gdańsk

Witalni: Wywieranie wpływu i motywowanie, czyli jak osiągać sukces w relacjach z podwładnymi?

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 2 201,70
Hotel Centrum****, Kraków

Witalni: Rekrutacja i selekcja, czyli jak znaleźć, wybrać i zatrzymać najlepszych?

11 Kwietnia - 12 Kwietnia 1 955,70
Hotel Diament Wroclaw, Wrocław

Witalni: Kompetencje Menedżerskie, czyli jak być szefem od którego nie odchodzą pracownicy?

11 Kwietnia - 12 Kwietnia 2 201,70
Novotel Gdańsk Centrum, Gdańsk

Witalni: Mistrz Sprzedaży, czyli jak zostać handlowcem ponadbranżowym?

16 Maja - 17 Maja 1 832,70
Hotel Górski, Gdańsk

Zobacz zakończone wydarzenia tego organizatora