To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

Piątek - Niedziela od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Zostań Projektantem Kariery zajęcia grupowe edycja Kraków

Chcesz zostać projektantem kariery? Nauczę cię tego. 

Zapraszam na zajęcia grupowe edycja KRAKÓW

Projektant Kariery to kompetencje odpowiadające obecnym potrzebom rynku polskiego i międzynarodowego. Żyjemy w czasach, w których trudno o stabilność na polu zawodowym. Z tego powodu tak wiele osób poszukuje wsparcia - czy to ze względu na potrzebę otrzymania dodatkowej porcji motywacji, dylematu zawodowego, upadku kariery, konstrukcji CV, czy z racji wypalenia zawodowego oraz chęci zmiany, czy rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Dla firm z kolei, wyzwaniem jest zdobycie i utrzymanie pracowników, talentów, a także budowanie marki firmy. Kompetencje te są wsparciem w pracy z klientem indywidualnym, jak i dla firm zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.
Akademia Projektantów Kariery jest innowacyjnym, autorskim projektem edukacyjno-rozwojowym, opartym na zweryfikowanej wiedzy i wieloletnich doświadczeniach. Jego celem jest kompleksowe przygotowanie uczestników, zarówno pod merytorycznym, jak i technicznym względem, do funkcjonowania na nowoczesnym rynku pracy i zmieniającej się rzeczywistości jako Projektant Kariery - Career Designer, nowoczesny, kompletnie przygotowany doradca, mentor, mecenas i architekt ścieżki kariery i satysfakcjonującego życia zawodowego. Wiedza i kompetencje Projektanta Kariery znajdują zastosowanie zarówno w pracy z klientem indywidualnym, jak wewnątrz organizacji rynkowych i w sektorze publicznym.

To projekt sprawdzony.
 • 46 h zajęć grupowych/stacjonarnych (3 zjazdy weekendowe)
 • 4 h zajęć indywidualnych  
 • po 4h mentoringu/konsultacji dla każdego uczestnika
Zajęcia rozpoczną się w weekend 18 - 19 stycznia 2020 roku.

Pozostałe terminy zjazdów ustalimy wg potrzeb uczestników grupy. 

  

    

Według badań przeprowadzonych przez dr Fritz Grupe na NBCNews, 80% studentów ubiegających się o przyjęcie na studia nie wybrało ścieżki kariery.

Wg badań pracuj.pl aż 60% pracowników chciało zmienić pracę w roku 2018. To duże wyzwanie dla osób wspierających zarówno osoby indywidualne w tym procesie, jak i pracowników firm.

Career design, to trend, który przybył z zagranicy. Zmiana rynku pracy wymusza zastanowienie się nad życiem zawodowym całościowo.

Np. Uczelnia Fontys w Holandii zajmuje sie career design.

https://fontys.edu/Short-term-programmes/Exchange-programmes-5/Your-Future-Work-Eindhoven.htm

Finowie też uważają projektowanie ścieżki kariery zawodowej za bardzo potrzebną. Założycielka firmy, projektantka kariery Viveka Zetterborg-Leppänen podkreśla, że współczesne projektowanie ścieżki kariery zawodowej, bazujące na odkryj siebie zawodowo, jest przydatne zarówno w organizacji, jak i indywidualnie.

http://www.careerdesign.fi/asiakkaat?fbclid=IwAR2MLLJCB5ax4yC8U53s_ILG8SlaleyYNb3NO1KIGLJ2WDywklDmHbGnom0

O Akademii

JAK MY TO ROZUMIEMY? 

Działamy według modelu Career Design naszej Akademii. Proces nauki odbywa się w ciągłym cyklu: Discover Yourself - Odkryj, Build Yoyrself - Zbuduj, Show Yourself - Zaprezentuj, Action! - Działaj!. Uważamy, że odkrywanie swoich predyspozycji, mocnych stron jest koniecznym wstępem do świadomego kierowania swoją ścieżką kariery edukacyjnej i zawodowej w zgodzie z własnymi wartościami, preferencjami, zdolnościami i kompetencjami. Na tym solidnym fundamencie budujemy spójny i autentyczny wizerunek, tożsamość zawodową, która w umiejętny sposób zaprezentowana wpływa na własny sukces, a także sukces firmy.

Wierzymy, że ważne jest, aby wspierać ludzi w tym procesie, na każdym etapie zmian drogi zawodowej, dostosowując sposób pracy do ich wieku i potrzeb. Nasz projekt nie zakłada rewolucji - chcemy budować nawyki i sposób myślenia o sobie, który pozwoli lepiej odnaleźć się na szybko zmieniającym się rynku pracy. Gdy myślimy o Karierze, chcemy ją rozumieć jako postawę człowieka świadomego, który planuje swoje działania patrząc w przyszłość, równocześnie mocno tkwiąc w teraźniejszości.

Mówiąc o kompetencjach projektanta kariery w firmie, mamy na myśli spojrzenie na pracownika jako jednostki, która poprzez zaplanowanie swojej ścieżki kariery wewnątrz organizacji (projektowanie ścieżki kariery w pionie, jak i poziomie), spójnej ze sobą, da zdecydowanie większe korzyści zarówno dla pracownika, jak i dla firmy. W ten sposób pracownik chętniej pozostanie w firmie.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Szczególną wartość widzimy w świadomości siebie, autentyczności i budowaniu relacji z innymi ludźmi. Praca zawodowa w naszej kulturze jest ważną częścią życia - dlatego zależy nam, aby dawała satysfakcję i radość. Chcemy także, aby poszukiwanie własnej ścieżki kariery było szansą na odkrywanie siebie przy jednoczesnym zadbaniu o swój wizerunek zewnętrzny. Przywiązujemy dużą wagę do relacji oraz wiary w klienta/pracownika, w jego zasoby i drzemiący w nim potencjał będący źródłem naszej determinacji do doskonalenia naszej pracy.

CO WYRÓŻNIA AKADEMIĘ PROJEKTANTÓW KARIERY? 

NOWE, PRESTIŻOWE KOMPETENCJE I SPECJALIZACJA- zgodne z trendami zagranicznymi i zapotrzebowaniem rynku.

 • To ponad 10 lat doświadczenia. Projekt opracowany jest na realnych przypadkach, wysokiej skuteczności i efektach. • Działa zarówno ogólnopolsko, jak i międzynarodowo. • Przynosi znaczące korzyści w biznesie oraz w pracy z klientem indywidualnym. • Projekt oparty jest na metodologii i autorskim modelu Careerdesign.• Kompleksowo przygotowuje do pracy projektanta kariery. • NOWOCZESNE NARZĘDZIA I METODY -uczestnik po zakończeniu nauki otrzymuje Narzędziownik Projektanta Kariery online - narzędzia/ćwiczenia, arkusze.
 • Program stworzony w oparciu o autorski model CAREER DESIGN MODEL (Discover Yourself Build Yourself Show Yourself Action!).
 • KOMPLEKSOWY I AUTORSKI PROGRAM
 • Indywidualne podejście - opieka przed, w trakcie i po zakończeniu nauki (indywidualny mentoring, możliwość odbycia praktyk, udział w grupach superwizyjnych i warsztatowych, warsztat follow up)
 • Stwarzamy warunki do wychodzenia ze swojej strefy komfortu.

Projektant kariery łączy efektywnie 3 style

COACHING KARIERY - Zgodnie z naszym modelem szczególnie istotny w pierwszym etapie - ODKRYJ SIEBIE, także na etapie szukania celu zawodowego, dokonywania zmiany, rozwiewania obaw z tym związanych, rozwiązywania dylematów zawodowych.

DORADZTWO

Jako technika, która daje gotowe rozwiązania, podczas projektowania ścieżki kariery zawodowej, planowania jej, konstrukcji CV,LM, port folio, profili biznesowych, przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych, budowanie wizerunku, czy budowanie marki osobistej.

MENTORING

Od mentora, który jest ekspertem, ma doświadczenie w danej dziedzinie, otrzymujesz wsparcie, wiedzę, gotowe wskazówki, na bazie których możesz dokonać wyboru.

Korzyści dla klienta:

- zwiększenie efektywności działań klientów poprzez motywację do odkrywania siebie i eksploatowania naturalnego potencjału będącego zbiorem tych cech, które powinny charakteryzować zawodowy profesjonalizm.
- budowanie tożsamości zawodowej
- odkrywanie i projektowanie ścieżki kariery zawodowej
- wytyczanie celu zawodowego oraz planowanie jego realizacji
- budowanie marki osobistej (personal branding)
- tworzenie i prezentowanie wizerunku zewnętrznego

Korzyści dla firm:

- zwiększenie motywacji pracowników do efektywniejszej pracy
- profesjonalna rekrutacja
- skuteczniejsze rekrutacje
- motywowanie do pozostania cennego pracownika w firmie
- zmniejszenie rotacji w firmie
- ,,eleganckie,, pożegnanie pracownika
- budowanie marki firmy
- efektywniejsze zarządzanie - kompetencje z obszaru HR dla managerów
- wsparcie działów szkoleń

Akademia kierowana jest do osób, które chcą wspierać i wydobywać potencjał swoich klientów/pracowników/uczniów, projektować ścieżkę kariery, oferując im kompleksowe podejście, Zapraszamy m.in:

 • Osoby pracujące w działach HR, Rekrutacji
 • Menadżerów
 • Nauczycieli w tym nauczycieli przedsiębiorczości
 • Pedagogów
 • Wychowawców
 • Pracowników centrów kariery
 • Doradców zawodowych
 • Coachów
 • Konsultantów kariery
 • Trenerów/szkoleniowców
 • Psychologów
 • Nauczycieli akademickich
 • Studentów i absolwentów kierunków związanych z HR, rekrutacją, zarządzaniem
 • Osoby zainteresowane tematem, chcące wspierać innych w projektowaniu ścieżki kariery zawodowej
PROGRAM

Absolwenci - niektóre rekomendacje

,,Agnieszka poznałam kilka lat temu w trakcie Akademii Projektantów Kariery. Dlaczego zdecydowałam się na uczestnictwo ? Potrzebowałam nowych, dobrych , praktycznych narzędzi do pracy z pracownikami i … OTRZYMAŁAM :). Dostałam nawet coś więcej :) Zajęcia prowadzone warsztatowo wprawiały mnie w stan flow i były źródłem energii na kolejny tydzień pracy. Wiedza i narzędzia zdobyte podczas szkoleń pozwoliły mi na skuteczne przeprowadzanie przez zmianę pracowników , zmiany ich perspektyw patrzenia na daną sytuację, odkrywania ich potencjałów i marzeń związanych z wykonywanymi zadaniami i wyznaczenia kroków potrzebnych do osiągnięcia wymarzonych celów zawodowych spójnych z potrzebami organizacji . Czas szkoleń w Akademii CD to nie tylko narzędzia do wykorzystania dla kogoś lub gdzieś . O nie :) To także czas autodiagnozy . Zadania wykonywane w trakcie zajęć pozwoliły , a nawet wymusiły :)analizę własnego życia zawodowego. Były poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania i energia do dalszego działania Towarzyszenie w przechodzeniu przez zmianę jest moją pasją - jeżeli Twoją też, to się nie zastanawiaj. Polecam ! Wiedza do wykorzystania w organizacji , w autodiagnozie , w towarzyszeniu przy zmianie także bliskim. I uwaga... wiedza zostaje na lata :),, Marta Manager 

,,Poznałam Agnieszkę, kiedy poszukiwałam drogi do wzbogacenia swojego warsztatu projektanta kariery. Tak trafiłam na Akademię Projektantów Kariery Career Design. Miałam okazję uczestniczyć w zajęciach indywidualnych prowadzonych przez Agnieszkę. Każde spotkanie przygotowane było z ogromną starannością i zaangażowaniem. Dodatkowym plusem były dla mnie elastyczne godziny spotkań. Dostałam mnóstwo cennych narzędzi i praktycznych wskazówek dotyczących projektowania kariery i coachingu. Po każdym spotkaniu Agnieszka wysyłała mi dodatkowe materiały do pracy. Jako prowadzącą cechuje ją ogromny entuzjazm i zainteresowanie drugim człowiekiem. Zawsze uśmiechnięta, otwarta na nowe pomysły. Doradza, motywuje i wspiera. Serdecznie polecam współpracę z Career Design i Agnieszką.,, Ania wykładowca Politechniki Wrocławskiej

,,Jestem doradcą zawodowym z wykształcenia i zamiłowania. Na studiach niewiele praktycznych rzeczy się dowiedziałam. Kiedy podjęłam pracę jako doradca zawodowy, sama musiałam do wszystkiego dochodzić. W końcu zdecydowałam się na Akademię Projektantów Kariery. Podczas tych zajęć po raz pierwszy nabyłam praktyczną wiedzę, którą powinno się oferować na wszystkich tego typu studiach. Tutaj był KONKRET ,a nie nikomu niepotrzebne teorie. Przy tym prowadząca, Aga, ma bardzo indywidualne podejście do swoich studentów i zaraża pasją.,, Julia doradca zawodowy 

,,Szkolenie Zostań ekspertem CV prowadzone przez Agnieszkę Kościuczyk w formie online spełniło moje oczekiwania. Prowadząca wykazała się bardzo dobrą znajomością tematyki i umiejętnością przekazania posiadanej wiedzy i doświadczenia. Moja ocena szkolenia jest wysoka, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.,, Magdalena Sobecka konsultant kariery 

,,Agnieszka w profesjonalny sposób, ciekawy i praktyczny sposób wprowadziła mnie do świata projektowania kariery. Pokazała jak pasja może być motorem do rozwoju i samorealizacji. ,, Urszula Key Account Manager

,,Agnieszka to wyjątkowa osoba. Ciepła, wspierająca ale jednocześnie rzeczowa i konkretna. Przede wszystkim - świetny fachowiec. Współpraca z nią to gwarancja jakości. Nie tylko doskonale przygotowana merytorycznie ale przede wszystkim bardzo ZAANGAŻOWANA - oddaje całą uwagę temu kogo wspiera, budując przy tym niepowtarzalną atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. To tak dużo ale to i tak dopiero początek... Coach i trener, który potrafi wyciągnąć z z drugiego człowieka to czego my sami nie widzimy, dodaje wiatru w żagle - doświadczyłam na własnej skórze:)) wieje aż głowę urywa:) Stworzyła Akademię, która działa zgodnie z jej wartościami - stąd miejsce, w którym czułam się pod każdym względem doskonale - jej Akademia to przede wszystkim skuteczność. Agnieszka jest efektywna i takie są tez jej zawodowe priorytety, które znajdują swoje mocne odzwierciedlenie w programie Akademii - Praktyka, Narzędzia, REZULTATY:) brawo Aga:),, Małgorzata Career coach, HR Consultant

,,Agnieszka to ciepła, bardzo otwarta i kontaktowa osoba. Wspaniały trener i mentor, który potrafi wyciągnąć z uczniów to, co najlepsze. Otwarcie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, zachęca do zmiany perspektywy, wytrąca ze znanych schematów. Jej Akademia Projektantów Kariery pomogła mi w rozpoczęciu własnej działalności jako Projektant Kariery, dzięki czemu mogę podobnie jak Agnieszka pomagać innym układać swoje życie zawodowe. ,, Emilia Wojciechowska Projektant Kariery, Trener mentalny

,,Akademia Projektantów Career Design, to wyjątkowy projekt rozwojowy. Dzięki uczestnictwu w spotkaniach warsztatowych, otrzymałam potwierdzenie, że "idę w dobrym kierunku" i praca w roli projektanta, doradcy kariery, jest właściwą drogą. Profesjonalizm, przygotowanie merytoryczne, solidne materiały dla uczestników, spotkania z ekspertami -to to co wyróżnia CD. A co to wyróżnia Akademie to Pani Agnieszka - jej postawa, empatia, życzliwość i nastawienie na potrzeby drugiego człowieka. Dziękuję, za pozytywną energię i kilka miesięcy intensywnego rozwoju osobistego <3,, Magdalena Knapik - Woch doradca zawodowy, trener, konsultant

,,Agnieszką poznałem jako pomysłodawczynię, organizatorkę i główną trenerkę Akademii Projektantów Kariery. Agnieszka jest dla mnie przykładem osoby, która dokonała odważnej zmiany kierunku swojej kariery i z powodzeniem działa jako przedsiębiorca i buduje swój wizerunek. Bez wątpienia jest pełna pasji i optymizmu dla tego, co robi. Mój szacunek budzi również konsekwencja z jaką działa w branży, którą wybrała.,, Michał Stolarczyk Trener umiejętności psychospołecznych


 
 


Dopytaj cd@careerdesign.pl lub 533214915

Niektóre moje sukcesy: https://www.linkedin.com/in/agnieszka-kościuczyk-394901b2/

Zapraszam Agnieszka Kościuczyk

Projektant kariery

Zobacz również:

szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Zostań Projektantem Kariery zajęcia grupowe edycja Kraków" jest Career Design Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej