To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Zmień to, co Cię ogranicza i nie pozwala żyć w pełni
Czy wierzysz, ze istnieje inny świat pełen wolności, radości i miłości? A może sam byś go stworzył poprzez swoje myśli a później doświadczenia? 
Nie bój się, uwierz i zrób to, skocz do głębokiej wody i zacznij pływać. Potrafisz!

A może chcesz zachować pewien komfort, rodzaj konformizmu? Co będziesz myśleć o sobie, jeżeli zostaniesz w swoim ciasnym pudełku? Jak będziesz się czuła? Co się stanie, gdy podejmiesz inną decyzję? A co jeśli nie podejmiesz żadnej? Brak decyzji, to tez decyzja. Co może się zmienić, jeżeli się odważysz i z pełną determinacją zrobisz to, czego tak bardzo pragniesz?

Wiele osób myśli, że poczuje się lepiej, gdy zmieni się ktoś inny… Mówimy nawet: "Jakże piękne byłoby życie, gdyby zmienił się mój sąsiad, żona, szef". Jednak nawet gdyby to inni się zmienili, Ty byłbyś równie bezradny jak do tej pory. To Ty jesteś tym, który ma się zmieniać, jeśli oczekujesz innej jakości w swoim życiu. To Ty musisz zażyć lekarstwa. I może w to nie uwierzysz, ale wszystko potrzebne do zmiany masz w sobie. Tylko czasem sam nie potrafisz do tego dotrzeć. Dopóki nie rozwiążesz problemów, które sam sobie stwarzasz, nic się nie zmieni. Dopóki nie zmienisz ograniczających przekonań i myśli na temat siebie i tego, co jest dla Ciebie możliwe, nic się nie zmieni. Jedynie wzięcie odpowiedzialności za siebie i swoje życie, może przynieść oczekiwane efekty. Zatem spytaj siebie, czy w wyniku tego jak myślisz i działasz, otrzymujesz efekty takie jak chcesz i czy czujesz się, tak jak chcesz się czuć. Jeśli chcesz dokonać zmiany swojego życia i sam nie wiesz, jak się do tego zabrać, napisz do mnie albo przyjdź na warsztaty.

Zapraszam na kolejny warsztat, na którym będziemy identyfikować i przeramowywać nasze ograniczające przekonania. Wszystko po to, aby dokonać jak największej ilości odkryć na temat siebie oraz aby jeszcze efektywniej rozprawić się z tym, co nas w życiu blokuje przed tym, żebyśmy czuli się tak jak chcemy się czuć.

ZAPRASZAM CIĘ, JEŚLI CHCESZ:
✅dowiedzieć się, co to są przekonania i skąd się wzięły
✅dokonać odkryć na temat tego, co Cię blokuje
✅przyjrzeć się bliżej pełnionym w życiu rolom
✅poznać poziomy swojej motywacji
✅sprawdzić, jak posiadane myśli i przekonania wpływają na nasze życie

PO TO ŻEBY:
📗zwiększyć samoświadomość
📗potrafić rozpoznać i zmienić wzorce zachowań, które nam już nie służą
📗poznać metody zmiany ograniczających przekonań i nauczyć się je wcielać w życie
📗zintegrować się i spędzić czas w miłym towarzystwie ☺

TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE, JEŚLI MYŚLISZ:
💠 Nie jestem wystarczająco dobra
💠 Będę szczęśliwy, jeśli moja żona się zmieni
💠 W życiu trzeba się narobić
💠 Nie potrafię nawiązywać nowych kontaktów, bo jestem nieśmiały
💠 Nie potrafię stawiać granic i odmawiać
💠 Moje życie nie ma sensu i to już się raczej nie zmieni

Zmiana przekonań jest najlepszym sposobem na zmianę zachowań, które nam nie służą. Na szczęście teraz możemy wybierać, w co chcemy wierzyć i zmienić w ten sposób wiele swoich działań, a tym samym jakość swojego życia.
Do tego celu posłużą nam techniki oraz gry coachingowe, a pracować będziemy metodą warsztatową, tak aby każdy uczestnik miał przestrzeń i okazję do swoich odkryć.
Wszyscy zapisani otrzymają wcześniej mailem krótki materiał teoretyczny do przerobienia przed warsztatem. Pozwoli to podczas spotkania jeszcze bardziej skupić się na praktycznych ćwiczeniach.

PYTANIA I INFORMACJE:
tel. 510 023 600
e-mail: kontakt@helenaborys.pl
https://www.facebook.com/helenaboryscoach/

Prowadząca:
Helena Borys Coach & Trener Rozwoju Osobistego
Jej misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Wspiera w odkrywaniu osobistej definicji szczęścia poprzez zrozumienie, co jest dla nas najważniejsze. Jest najlepszym dowodem na to, że coaching działa. Po 11 latach pracy w korporacji postawiła na wewnętrzny głos i wielką potrzebę rozwijania swojej pasji. Pomogło jej w tym pozbycie się ograniczających przekonań: "co mogłabym robić innego", "praca jest tylko pracą i nie musi dawać satysfakcji". Obecnie w dokonaniu takich zmian pomaga osobom, które chcą wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie i które szukają w nim czegoś więcej.
W życiu stawia na równowagę Ciało-Umysł-Dusza. Stara się zdrowo odżywiać, praktykuje jogę i medytacje oraz ciągle pracuje nad rozwojem własnej świadomości.
Podczas sesji indywidualnych i warsztatów wykorzystuje zabawy i gry coachingowe autorstwa Macieja Bennewicza. Uważa, że bawiąc się, uczymy się i rozwijamy o wiele łatwiej i szybciej. Zwiększa się wtedy nasz stan kreatywności, co może zainspirować i pobudzać wewnętrzną motywację oraz pomóc w tworzeniu nowych rozwiązań

Ilość miejsc ograniczona do 10 z powodu formuły warsztatowej i indywidualnego podejścia do każdego uczestnika.

Zapraszam serdecznie :-)

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Wrocławiu wydarzenia Wrocław Helena Borys

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Zmień to, co Cię ogranicza i nie pozwala żyć w pełni" jest Helena Borys Coach & Trener Rozwoju Osobistego

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej