To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

11 Lutego, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Yasumi, Grudziądz

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Warsztat- Jak opanować chaos w głowie i zyskać kontrolę nad swoim życiem?

Jak opanować chaos w głowie i zyskać poczucie kontroli nad swoim życiem.

Jeśli masz chaos w głowie i chciałbyś go uporządkować lub…
Jeśli chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć lub…
Jeśli czujesz frustrację, że stoisz w miejscu i chciałbyś ruszyć lub…
Jeśli jesteś ciekawy efektywnych narzędzi...

To zapraszam Cię na wyjątkowy warsztat "Jak zapanować nad chaosem w głowie", na którym:

· uświadomisz sobie co chcesz osiągnąć lub zmienić
· wyznaczysz sobie cele
· ustawisz swoje priorytety
· zaplanujesz działania
· obudzisz w sobie motywację
· i naładujesz baterie, żeby wytrwać w działaniuProwadzący:

Agnieszka Polarczyk-Białek - Executive Coach ICF, Trener biznesu i Mediator

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching i team coaching. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić.

Agnieszkę cechuje otwartość, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Głównie pracuje jako executive coach z ludźmi biznesu w każdym wieku i z różnym bagażem doświadczeń. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Zajmowała się m.in. wdrożeniami dużych, globalnych projektów, wsparciem managerów przygotowując ich do roli mentora. Przeprowadziła ponad 3000 sesji coachingowych, a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera.

Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z tytułem mgr inż. Biotechnologii Żywienia Człowieka. Jest również absolwentką podyplomowych studiów Prawa Pracy i Administracji Uniwersytetu Poznańskiego oraz podyplomowych studiów Mediacji Rodzinnych, Biznesowych i Karnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ponadto ukończyła Studia Zawodowe Coachingu w Krakowie. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z coachingu w największych miastach w Polsce, przygotowując uczestników do odważnych zmian z życiu oraz certyfikacji ICF. Specjalizuje się w autorskiej i nowatorskiej metodologii Lean coaching, dotyczącej zmian i wdrożeń w organizacjach.

Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich, m.in.:.skuteczny lider, zarządzanie konfliktem, efektywna komunikacja, budowanie relacji, świadomość swoich możliwości, kontrola emocji i radzenie sobie ze stresem. 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Wrocławiu wydarzenia Wrocław Agnieszka Polarczyk-Białek

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warsztat- Jak opanować chaos w głowie i zyskać kontrolę nad swoim życiem?" jest MANUFAKTURA OSIĄGNIĘĆ AGNIESZKA POLARCZYK-BIAŁEK

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej