To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

V edycja Konferencji Event Biznes

19 Października, 08:00 od 307,50 zł
PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

The Wizard Of Words - Systemy pamięciowe nauki języków obcych

The Wizard Of Words to zupełnie wyjątkowe szkolenie na rynku polskim. Łączy w sobie wiedzę z zakresu lingwistyki oraz poprawy pamięci.
Wszystko po to, żeby pokazać Ci jak oszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy i frustracji, unikając bezużytecznych technik nauki i nauczania.
Dzięki zaawansowanej wiedzy dotyczącej pamięci raz na zawsze nauczysz się, jak szybko opanować język obcy - wielu uczestników szkolenia jest w stanie już w ciągu 2 tygodni po szkoleniu przerobić nawet 300-500 słówek!


---------------

DLA KOGO SZKOLENIE?
Kurs dedykowany jest każdej osobie uczącej się języków obcych, niezależnie od jej obecnego poziomu, która chciałaby nauczyć się, jak błyskawicznie przyswajać słownictwo w oparciu o systemy pamięciowe.
A w szczególności tym, którzy


* utknęli na pewnym poziomie językowym i nie wiedzą, jak ruszyć dalej* uważają (niesłusznie), że mają kiepską pamięć lub nie mają "talentu" do nauki języków

* potrzebują bardzo szerokiego zasobu słownictwa (np. specjalistycznego), lecz nie wiedzą, jak go utrzymać w pamięci (informatycy, tłumacze, lekarze, eksperci w swoich dziedzinach).

* chcą bardzo szybko nauczyć się nowego języka, aby zdobyć nową pracę lub wyjechać za granicę

* nie wiedzą, jak zdyscyplinować się do regularnej nauki


--------

TEORIA + PRAKTYKA
Nie jest ważne, ile języków znasz ani na jakim poziomie językowym obecnie jesteś - materiał omawiany jest w ten sposób, abyś mógł dostosować go do Twojej unikalnej sytuacji.

Co więcej, jest to szkolenie połączone z warsztatami. Możesz mieć więc absolutną pewność, że salę wykładową opuścisz nie tylko z wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną

--------

WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLENIU

Na szkoleniu dowiesz się, jak:

* zapamiętywać w skuteczny sposób od 30-50 słów na godzinę

* powtarzać nawet tysiące słów tygodniowo

* wyeliminować problem zapominania. Nie ważne jest, jakie słowo będziesz mieć zamiar zapamiętać, nigdy już więcej nie ucieknie Ci z pamięci.

* utrzymywać olbrzymi zasób słownictwa. Jest to szczególnie ważne dla osób, które z różnych powodów potrzebują posługiwać się językiem na bardzo wysokim poziomie.

* błyskawicznie uczyć się słownictwa z artykułów oraz książek. Nawet jeśli wydaje Ci się, że Twój obecny poziom jest obecnie za niski na czytanie.

I wiele, wiele innych.

Szczegółowe informacje o szkoleniu uzyskasz po kliknięciu w link: http://bit.ly/2yF3JMO

-----

CENA ORAZ TERMIN
Szkolenie odbędzie się 20.01.18 o g. 9:00 we Wrocławskim Parku Technologicznym.
Szkolenie trwa od godziny 9:00 do godziny 16:00 (uwzględniając godzinną przerwę obiadową).

Cena wynosi 320 zł.
Zapisy pod http://universeofmemory.pl/najblizsze-kursy-i-szkolenia/ .

Pragnę poinformować, że w razie braku możliwości uczestnictwa w tej edycji szkolenia, następne szkolenie The Wizard Of Words odbędzie się pod koniec marca.

-------------
WCIĄŻ NIE JESTEŚ PEWIEN?
Wypełnij quiz i dowiedz się, jak skutecznie uczysz się obecnie języków http://bit.ly/2gzggqu lub skontaktuj się z prowadzącym poprzez mejla universeofmemory@gmail.com lub telefon komórkowy 793 088 049.
------

O PROWADZĄCYM:
Nazywam się Bartosz Czekała. Jestem mnemonistą, specjalistą ds. zapamiętywania (wygrane Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Zapamiętywaniu) oraz poliglotą władającym 8 językami.
Z większością z nich miałem przyjemność pracować zawodowo, pracując w szkołach językowych lub międzynarodowych firmach. (więcej o mnie tu: http://bit.ly/2x5lD7L ).

-------

Adres wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/186540341935957/

-------

Pomyśl, ile dziesiątek, czy też setek godzin, zmarnowałeś do tej pory na nieskuteczna naukę. Czasu, który mogłeś poświęcić rodzinie, znajomym czy też innym zainteresowaniom. Pomyśl, ile pieniędzy pochłonęły fiszki, szkoły językowe, czy też inne cuda, które nie przyniosły prawie żadnych efektów. Inwestycja w szkolenie The Wizard Of Words to inwestycja w spokój umysłu. To drogowskaz, który w prosty i skuteczny sposób doprowadzi Cię do wybranego przez Ciebie celu.
Czas płynie nieubłaganie. Różnicą między podjęciem decyzji teraz, a odwlekaniem jej pół róku, czy też rok, może być płynne opanowanie języka. Nikomu nie życzę obudzenia się pewnego dnia z gorzkim wyrzutem skierowanym do samego siebie, "Było się wziąć za języki wcześniej, kolejna oferta pracy uciekła ....".

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Wrocławiu wydarzenia Wrocław Bartosz Czekała praca

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "The Wizard Of Words - Systemy pamięciowe nauki języków obcych" jest The Universe Of Memory Bartosz Czekała

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej