To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

3 Lipca, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

TechCamp#15 Mobile


 

Już 6 marca, największy technologiczny barcamp, po raz kolejny zawita na Dolnym Śląsku. To już trzecie spotkanie we Wrocławiu, na którym spotykają się Ci, którzy chcą dzielić się i inspirować wiedzą dotyczącą nowych technologii - studenci, pracownicy branży jak i pasjonaci IT. Specjaliści, którzy tego wieczoru wystąpią na techcampowej scenie, nawiążą do najpopularniejszych trendów w programowaniu aplikacji mobilnych. 

 

Agenda:

19:00 - 19:30 Tomasz Sarnowski (Grupa Unity) - Projektowanie API pod aplikacje mobilne przy użyciu REST

19:30 - 20:00  Wojciech Dawiskiba (Aduma) - Początki z Augumented Reality - Jakie możliwości daje nam dziś rozszerzona rzeczywistość? 

20:00 - 20:30 Grzegorz Wilczyński, Marek Kotewicz (Reconti) - Human API

20:30 - Open Space 

 

Wśród prelegentów:  

Tomasz Sarnowski
Grupa Unity


Zajmuje się projektowaniem i implementacją dużego systemu e-commerce dla jednego z klientów Grupy Unity. Specjalizuje się w projektowaniu API dla dedykowanych aplikacji mobilnych. Absolwent Informatyki Politechniki Wrocławskiej. W wolnych chwilach miłośnik szybkich samochodów.

 

Grzegorz Wilczyński
Reconti

 
Programista zafascynowany unixowym podejściem do tworzenia aplikacji. Przez ponad sześć lat, będąc odpowiedzialnym za dostarczanie rozwiązań technologicznych dla branży lotniczej, pracował nad lepszym i szybszym systemem rezerwacji biletów dla dwóch spośród głównych europejskich linii lotniczych. Chwilowy romans z branżą finansową rekompensuje powrotem na łono branż mniej tradycyjnych. W ramach swoich działań w Naturaily, pełniąc funkcję CTO, wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno klientów jak i wciąż rosnący zespół. Propagator zwinnych metodologii zarządzania projektami i doświadczony lider zespołu umiejący zmotywować jego członków do ciągłego rozwoju. Aktualnie programista w reconti.


Marek Kotewicz
Reconti

 

Programista aplikacji mobilnych na platformę iOS. Przez ponad rok zajmował się pisaniem aplikacji Voipowych, by później spróbować swoich sił jako niezależny developer. Nieustannie zmotywowany do rozwijania swoich umiejętności i poszerzania swojej wiedzy. Fan nowych technologii oraz możliwości, które dają.

 

Wojciech Dawiskiba
Aduma Mobile


Mobile team leader, programista aplikacji mobilnych na platformę Android, Windows Phone i Windows 8. Wiedzę teoretyczną zdobywa studiując Informatykę na Politechnice Wrocławskiej. W mobile pociąga go ciągła zmienność i napór nowych technologii. Wolny czas chętnie spędza przy grach planszowych ze znajomymi

 
Co oprócz prezentacji?
 
Po prezentacjach czeka nas networking w formie Open Space. W praktyce oznacza to, że w mniejszych grupach porozmawiamy na te mobilowe tematy, które interesują Was najbardziej. Pytania i zagadnienia do dyskusji będzie można zgłaszać w trakcie techcampowych wystąpień.
 
TechCamp to także okazja do indywidualnej rozmowy z doradcą zawodowym z Pracuj.pl. Podczas spotkania usłyszysz wskazówki - jak dbać o swoją karierę, dowiesz się jakich kompetencji poszukują pracodawcy, a także będziesz mógł skonsultować swój projekt CV. 
 
 
Nie zabraknie gorącej pizzy i cennych nagród w konkursie przygotowanym przez Grupę Unity.
 
 
Kto jest organizatorem?
 
Organizatorem wydarzenia jest Akademia Unity wraz z partnerami: Grupa Unity, Kei.pl, FreshMail, oraz Pracuj.pl
 

Zapraszamy do rejestracji.


TechCamp to okazja do otwartej dyskusji, wymiany pomysłów czy doświadczeń w gronie ludzi zajmujących się bardziej lub mniej zawodowo, albo po prostu hobbystycznie technologiami internetowymi.  To nieformalne spotkanie ludzi z branży IT, mające na celu integrację i wspieranie rozwoju. Każde kolejne wydarzenie cyklu ma inny temat główny, skupiający się na technologiach, który poruszany jest w kilku prelekcjach, a następnie poddany dyskusji wszystkich uczestników podczas open space.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Wrocławiu wydarzenia Wrocław

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "TechCamp#15 Mobile" jest Grupa Unity

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej