To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

Najskuteczniejsze warsztaty sprzedażowe w Polsce

Praktyczne, najskuteczniejsze warsztaty sprzedażowe. Wrocław, dokładne miejsce podamy niebawem.

Na szkoleniu zdobędziesz umiejętności skutecznego umawiania spotkań oraz sprzedaży przez telefon, mailing i media społecznościowe (potwierdzony wzrost skuteczności od 30 do 700%);

- konkretne działania i natychmiastowe efekty, a więc będziesz zarabiać już podczas samego szkolenia;

- otrzymasz gotowe, niezwykle skuteczne scenariusze rozmów i od razu je zastosujesz; 

- poznasz strategie, które spowodowały wzrost skuteczności sprzedawców od 30 do ponad 700%;

- przełamiesz obawy przed dzwonieniem;

- poznasz najskuteczniejsze techniki sprzedaży;

- przygotujesz najlepszy, dla Ciebie, scenariusz rozmów;

- nauczysz się pokonywać obiekcje klientów;

- pokonasz "wybiegi" klientów typu "proszę przesłać ofertę na maila";

- poznasz techniki rozmów z obcymi osobami ("zimny rynek"), z udowodnioną skutecznością nawet 80%!

- poznasz przykłady maili, do osób obcych, ze skutecznością otwarć ponad 60%;

- gotowe teksty do nawiązywania kontaktów biznesowych przez media społecznościowe (skuteczność ponad 40%);

- wreszcie natychmiast wprowadzisz wiedzę w życie- będzie dużo scenek. Wybrani uczestnicy mogą zadzwonić do realnych potencjalnych klientów, umówić spotkania, zapełnić terminarze (chętni- prosimy przygotować listę ok. 15-tu kontaktów);

- dostaniesz narzędzia realizacji założeń szkoleniowych;

- otrzymasz konkretny plan dalszych działań, gwarantujący zwiększenie sprzedaży;

- możliwość konsultacji z trenerem po szkoleniu;

- dostaniesz certyfikat ukończenia szkolenia.

OTRZYMASZ WIEDZĘ i UMIEJĘTNOŚCI, JAKICH NIE POSIADA 95% TWOJEJ KONKURENCJI!

Bartek Ślazyk, praktyk sprzedaży, z ponad 20-letnim doświadczeniem i wspaniałymi sukcesami.

Ostatnie wyniki Bartka: zwiększenie obrotów stabilnych firm o ponad 50%: ATV Film, Casting.pl, Galeria Twarzy, zwiększonej skuteczności przedstawicieli firmy Col-way, Prudential, OVB i wielu, wielu innych od 30 do ponad  700%. 

Oto kilka opinii (w sumie posiada ich kilkaset):

"Najlepsze szkolenie ever!" Michał Tymuła, prezes 1 st Milion Toastmasters.

Jarosław Zych, multimilioner, prezes Colway: "Na Spotkaniach Otwartych Ofensywy Colway 2016 pojawiał się wraz z nami przedstawiany jako trener skutecznego umawiania się na (szczególnie pierwsze) spotkania z klientami i upatrzonymi przez Was kandydatami na współpracowników Bartek Ślazyk.
My sami mieliśmy co do jego misji niejakie wątpliwości. Ale postanowiliśmy zaryzykować promocję faceta, który zaimponował nam tym, że wyszukał sobie w naszej Organizacji niszę kompetencyjną instruktora rzeczy niby prostej, a jakże potrzebnej.
I co się okazało? Na kilkunastu sesjach "przełamywania się z dzwonienia" - praktycznie wszędzie, obojętnie do której struktury nie zajechał - uczestnicy efektywnie umawiali się z jego pomocą na spotkania. Ci, którzy nie mogli dotąd ruszyć z miejsca, ruszyli. Owocami były pierwsze sprzedaże i rekrutacje. Do nas spłynęło mnóstwo pochwał jego pracy nawet nie warsztatowej, nie poligonowej, lecz realnej."

"W tym roku założyłem firmę handlową zajmującą się sprzedażą owoców
miękkich. Postanowiłem nauczyć się owocnego pozyskiwania klientów, gdyż
moje indywidualne próby nie przynosiły właściwych rezultatów.Dlatego zdecydowałem się na udział w Najskuteczniejszych Warsztatach
Sprzedażowych prowadzonych przez Bartka Ślazyka z PWP dn. 8 grudnia.Już w trakcie warsztatów udało mi się umówić na spotkania z trzema kupcami niektórych sieci handlowych. Było to wynikiem wykorzystania ogromnej, praktycznej wiedzy Bartka, dotyczącej prowadzenia rozmów telefonicznych i korespondencji z kooperantami. Bartek podzielił się też wiedzą jak utrzymywać kontakty, prowadzić rozmowy i negocjacje z partnerami handlowymi . Wszystkie jego uwagi,porady i wskazówki przyniosły mi w tak krótkim czasie zdecydowanie więcejpożytku, niż kilka miesięcy moich indywidualnych starań [...]" Grzegorz Kostrzak Kos-berry. 

Bartek Ślazyk- praktyk sprzedaży, rekordowa prowizja, ponad 300.000 zł miesięcznie, dniówka = ponad 20.000 zł, skutecznie zaproszonych ponad 5.500 osób na spotkania biznesowe. Podpisywał kontrakty (branża reklamowa) z takimi firmami jak: Coca-Cola, Pepsico, Unilever, Kraft Jacobs, Winiary i wieloma innymi. Pozyskał, w ciągu pół roku, większości wrocławskiego budowlanego rynku hurtowego, i kontraktu z jedną z czołowych firm budowlanych w Europie. Zdobywał rynki dla czołowej firmy z branży dodatków spożywczych, pomagając budować ją od zera. Twórca i koordynator krajowy czołowej organizacji kontaktów biznesowych w Polsce, Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP, gdzie wciąż skutecznie "sprzedaje" ideę kontaktów biznesowych. Jednocześnie, jako trener, szkoli wielu handlowców i właścicieli firm, osiągając wspaniałe wyniki wzrostu sprzedaży (przykłady poniżej), gdyż jest zwolennikiem konkretnych działań, nie teoretyzowania. Współpracuje z licznymi mediami. Wyróżnienie "Pozytywista Roku", pod patronatem Min.Gospodarki oraz srebrnym medalem Kongregacji Przemysłowo-Handlowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej za wspieranie MŚP. Nawet pierwsza godzina szkolenia przynosi, przeciętnie wzrost skuteczności o 30%.

Czas warsztatów: godz. 9.00- 17.00, w tym przerwy kawowe + woda mineralna, ciasteczka, co 60 min. - w cenie szkolenia oraz przerwa obiadowa (30 min.) - każdy z uczestników zamawia i płaci samodzielnie, w pobliskiej restauracji.

Za takie warsztaty firmy płacą 2100 zł. Szkolenie otwarte jest wręcz w śmiesznie niskiej, symbolicznej cenie.

Cena standard = 690 zł.

Dla uczestników spotkań PWP, = jedyne 399 zł. 

INWESTYCJA, KTÓRA ZWRACA SIĘ, CZĘSTO, JUŻ NA SAMYM SZKOLENIU!

Liczba miejsc limitowana.

Nie ma możliwości, aby wprowadzić tę wiedzę i nie zwiększyć zysków! GWARANCJA satysfakcji lub zwrot pieniędzy!*

Zabierz ze sobą: notes, dwa długopisy, naładowany telefon, wizytówki. To szkolenie to również możliwość nawiązania ciekawych kontaktów i współpracy.

Kontakt:

tel. 602-777-943

bslazyk@projektwp.pl

* Zwrot pieniędzy, w przypadku niezadowolenia Klienta, następuje po indywidualnych konsultacjach i analizie rozmów. Jeśli wszystkie elementy szkoleniowe zostały wprowadzone, a nie widać postępu- następuje zwrot opłaty.

Rejestrując się na wydarzenie, godzę się na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych oraz wizerunku (zdjęcia ze spotkania, materiał filmowy), do działań marketingowych PWP, partnerów i sponsorów (Dz.U. 2002 r.nr.101,poz.926) oraz przesyłanie faktur drogą elektroniczną. 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Wrocławiu wydarzenia Wrocław

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Najskuteczniejsze warsztaty sprzedażowe w Polsce" jest PWP Projekt Wspierania Przedsiebiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej