To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

16 Lutego, 09:00 - 18:30 od 390,00 zł
Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 290,00 zł
Kraków, Kraków

Przywództwo 3.0 - 3 sposoby zwiększania wydajności i skuteczności pracowników

30 Stycznia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

KONFERENCJA- NOWOCZESNE TECHNIKI SPRZEDAŻY- Warszawa

2 Lutego, 09:00 - 17:40 od 170,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Jutronauci we Wrocławiu - przyjdź, posłuchaj, zainspiruj się!

Jutronauci to wyjątkowi ludzie nastawieni na działanie i na zmienianie świata, są wśród nich projektanci, naukowcy, konstruktorzy. To bardzo różni ludzie, nie tylko ze względu na obszar, którym się zajmują, różni ich także to, na jakim są etapie życia. Część z nich ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, co czyni z nich idealnych mentorów, inni zaś mają za sobą pierwszy sukces i są na najlepszej ścieżce, by zmienić świat wokół nas. Jesteśmy ciekawi, co ich motywuje do działania. Chcemy wyodrębnić cechy jutronautów, które czynią ich wyjątkowymi.

Rozpoczynając akcję Jutronauci, chcemy Państwa zaprosić na wydarzenie, podczas którego ci niezwykli ludzie podzielą się z nami swoimi historiami. Zaprosiliśmy kilku z nich, by opowiedzieli o swojej codzienności, ale również o tym, co sprawiło, że realizują się w określony sposób. Usłyszymy też o porażkach, które zmieniły ich życie.

Termin: 6 listopada (poniedziałek), godz. 17.30

Miejsce: Barbara, ul. Świdnicka 8B, 50-067 Wrocław

Wystąpią: 

17.30-17.40 Powitanie: Ilona Byra - wydawca "Gazety Wyborczej" we Wrocławiu

17.40-19.40 Prezentacje jutronautów:
17.40-18 Tomasz Opasiński - dyrektor kreatywny w Netflixie. Mieszka w Los Angeles, współpracuje z największymi wytwórniami i studiami filmowymi w Hollywood. Stworzył setki plakatów do filmów, seriali i gier komputerowych. Współpracował przy wielu produkcjach filmowych, m.in. "Ultimatum Bourne'a", "Hellboy", "Shrek".
(prezentacja za pośrednictwem Skype'a)

18-18.20 Agnieszka Kwiatkowska - logopeda. Wraz z zespołem naukowców z Politechniki Gdańskiej opracowała i wykorzystała do pracy z osobami w śpiączce rozwiązanie wykorzystujące tablet (tzw. cyberoko).

18.20-18.40 Robert Konieczny - jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich architektów. Jego prace zdobyły wiele nagród i wyróżnień - za projekt Domu Aatrialnego przyznano mu nagrodę Dom Roku na Świecie 2016 w konkursie portalu World Architecture News. Budynek Muzeum Narodowego w Szczecinie - Centrum Dialogu Przełomy zdobył Grand Prix Światowego Festiwalu Architektury 2016 oraz nagrodę dla Najlepszej Przestrzeni Publicznej w Europie (prezentacja za pośrednictwem Skype'a).

18.40-19 Anna Skotny- wraz z Patrycją Wizińską-Sochą stworzyła telemedyczny system do badania dobrostanu płodu (Pregnabit). Składają się na niego mobilne urządzenie KTG (kardiotokograf) oraz platforma telemedyczna - za jej pośrednictwem wykwalifikowany personel medyczny analizuje spływające zapisy.

19-19.20 Michał Biskup - konstruktor. Budowniczy pierwszego na świecie drona do filmowania zawodów we freedivingu. Wrócił do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie pracował dla wiodącej firmy, która buduje roboty podwodne. Ostatnie lata poświęcił na budowę drona Diveye we wrocławskim garażu.

19.20-19.40 Przemysław Jaworski - twórca niskobudżetowych drukarek 3D ZMorph do samodzielnego montażu. Urządzenia drukują przedmioty m.in. z plastiku, gliny, a także z czekolady. Firma jest liderem w segmencie desktopowych urządzeń do multifunkcyjnej fabrykacji. Eksportuje swoje rozwiązania do 50 krajów na świecie.

19.40-20 Pytania do prelegentów

20 Podsumowanie: Iwona Pawluk, "Gazeta Wyborcza"

Spotkanie moderuje Iwona Pawluk


Partnerem akcji jest Kulczyk Investments

Patronat medialny: radio TOK FM

Organizator: Gazeta Wyborcza

Więcej informacji o Jutronautach: wyborcza.pl/jutronauci

Przyjdź i dowiedz się, jak możesz zdobyć stypendium ufundowane przez Sebastiana Kulczyka.

Historie Jutronautów i nie tylko czytaj bez limitu - dla uczestników spotkania mamy vouchery na roczną prenumeratę Wyborczej Premium.

Zapraszamy! 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Wrocławiu wydarzenia Wrocław

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Jutronauci we Wrocławiu - przyjdź, posłuchaj, zainspiruj się!" jest AGORA SA

Zobacz na mapie

BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura

Świdnicka 8c, Wrocław

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej