To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Bezpłatne warsztaty "Przygoda z macierzyństwem" już 3-go lutego we Wrocławiu! Zapisz się!

Przyszłych rodziców z Wrocławia i okolic serdecznie zapraszamy na warsztaty "Przygoda macierzyństwem", które odbędą się 3 lutego we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia. Będziecie mieli okazję nie tylko wysłuchać ekspertów zajmujących się tematyką ciążową, lecz także skonsultować się z nimi indywidualnie. Gościem specjalnym warsztatów będzie modelka, aktorka, pisarka i spełniona mama Agnieszka Maciąg.

Czeka Was zarówno duża dawka wiedzy i dobrej energii, jak i świetna atmosfera, atrakcyjne konkursy z przydatnymi nagrodami oraz wiele niespodzianek. Organizując warsztaty dla przyszłych rodziców chcemy Was wspierać w tym wyjątkowym czasie, służyć wiedzą i poruszać ważne tematy, które prędzej czy później pojawią się w Waszym rodzinnym życiu. Doświadczone mamy, które założyły inicjatywę warsztatów "Przygoda z macierzyństwem" wiedzą o tym najlepiej, a eksperci, którzy z nami współpracują zawsze są dobierani nieprzypadkowo. Dzięki nim i ich bogatym doświadczeniu zawodowym w pracy z kobietami w ciąży i maluszkami, możemy Wam przekazywać prawdziwe i sprawdzone informacje.

Nasz gość, Pani Agnieszka Maciąg podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i opowie jak wygląda jej przygoda z macierzyństwem. W planie warsztatów są m.in. wystąpienia:

  • Dr Katarzyny Farugi z Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej - dowiecie się, jakie są sposoby radzenia sobie z ciążowymi dolegliwościami oraz metody wspierania zdrowia niemowlaka i reagowania na niepokojące objawy w pierwszych miesiącach życia dziecka.
  • Ekspertki z Polskiego Banku Komórek Macierzystych - która opowie na czym polega od podstaw bankowanie krwi pępowinowej i czy metoda ta jest skuteczna w leczeniu.
  • Doświadczonej położnej

Czekają na Was również atrakcyjne konkursy z nagrodami i upominki dla mam w podziękowaniu za udział.

Więcej szczegółów oraz zapisy: www.familie.pl, zakładka "Warsztaty" lub bezpośrednio pod linkiem: http://www.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-Przygoda-z-macierzynstwem-juz-3-go-lutego-we-Wroclawiu-Zapisz-sie,12760,1.html

"Przygoda z macierzyństwem" - bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży, 3 lutego w Centrum Kongresowym Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1) od godziny 11.


Udział w warsztatach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Czekamy na Was 3 lutego w Centrum Kongresowym Hali Stulecia! 😊

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Wrocławiu wydarzenia Wrocław rodzice warsztaty wrocław

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Bezpłatne warsztaty "Przygoda z macierzyństwem" już 3-go lutego we Wrocławiu! Zapisz się!" jest Familie.pl

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej