To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie - konferencja i premiera książki Marcina Pieleszka

Większość ataków rozpoczyna się od otworzenia niewłaściwego e-maila. Na użytkowników internetu czyha wiele niebezpieczeństw, które mogą doprowadzić do utraty pieniędzy, danych i reputacji. Zapraszam  na spotkanie poświęcone bezpieczeństwu w cyfrowym świecie i premierę poradnika dla użytkowników internetu.

Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi zabezpieczających urządzenia i chroniących działalność użytkowników w sieci. Aby jednak zadbać o swoje bezpieczeństwo, trzeba mieć świadomość zagrożeń, wypracować sobie odpowiednie nawyki oraz wiedzieć, jak dotrzeć i korzystać z rozwiązań zapewniających ochronę. 

Wiedzę tę zebrałem w książce. "Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik bezpieczeństwa IT dla każdego" wydaną przez wydawnictwo Helion.

Premiera książki odbędzie się 11.12.2018 r. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, ul. Fabrycznej 29-31, w auli 110 w budynku A. Towarzyszyć jej będzie konferencja z udziałem przedstawicieli branży IT i świata biznesu - Patronów wydania. Opowiedzą oni o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach związanych z korzystaniem z nowych technologii i sieci oraz przedstawią uczestnikom swoje rekomendacje dotyczące bezpieczeństwa.

AGENDA KONFERENCJI

Godz. 18:00-18:30
"A można było się zabezpieczyć... czyli moje wpadki" - Maciej Dutko, AkademiaInternetu.pl - opowie o swoich "przygodach" biznesowych związanych z bezpieczeństwem technologii, które nieraz zachwiały jego projektami e-biznesowymi.Godz. 18:30-19:00
"5 sposobów jak włamać się do Twojej strony internetowej (obserwacje z perspektywy ciemnej strony mocy, czyli operatora hostingu)" - Michał Spławski, Domeny.tv, mserwis.pl - opowie o zagrożeniach płynących z zainfekowanych stron internetowych.Godz. 19:00-19:30
"Jak zabezpieczyć się przed marnowaniem czasu prowadząc firmę?" - Andrzej Burzyński, Koah.pl - opowie o niebezpieczeństwach związanych z biznesowym przewlekaniem spraw w nieskończoność, również tych związanych z IT.Godz. 19:30-20:00
"Jak przez nieuwagę utracić strategiczne dane firmy" - Łukasz Marczewski, LukaszMarczewski.pl - opowie o niebezpieczeństwach związanych z często bezpowrotną utratą cennych danych biznesowych.Godz. 20:00-20:30
"Czy każdy mail jest do Ciebie, czyli [nie]bezpieczna poczta…" - Marcin Pieleszek, EeasyITsecurity.pl, autor poradnika "Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie"- opowie jak uniknąć problemów związanych z pocztą. Wszak to właśnie przez e-maila rozpoczyna się 90% ataków na osoby prywatne i organizacje.Godz. 20:30-21:00
Rozmowy w kuluarach z prelegentami i autorem.

Prowadzący

Marcin Pieleszek - spec od bezpieczeństwa systemów z ponad 20-letnim stażem, certyfikowany trener Microsoftu, wykładowca akademicki, przedsiębiorca i inwestor, współautor Biblii e-biznesu 2. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Swoją drogę zawodową związał z technologiami IT. Przez kilka lat prowadził własną firmę w zakresie doradztwa IT w małych firmach oraz obsługi kas fiskalnych. Pracował jako informatyk, a następnie inżynier systemowy (autoryzacja Microsoftu) dla dużej grupy kapitałowej. Jego wielką pasją jest dzielenie się wiedzą. Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych na różnych szczeblach kształcenia. Jest autoryzowanym trenerem technologii Microsoft. Publikuje również na blogu www.pieleszek.pl.

Maciej Dutko - przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów "Targuj się! Zen negocjacji", "Efekt tygrysa", "E-biznes. Poradnik praktyka". Pomysłodawca i współautor kultowej "Biblii e-biznesu" - najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce. Autor bloga AkademiaInternetu.pl i właściciel jednej z największych firm edytorskich w Polsce, Korekto.pl. Podróżnik.

Michał Spławski - przedsiębiorca, właściciel spółki Domeny.tv oferującej domeny z całego świata. Pomaga firmom w tworzeniu ich kompleksowej obecności w internecie, na różnych rynkach. Pasjonat automatyzacji w biznesie i podróży po całym świecie.

Andrzej Burzyński - konsultant biznesowy. Autor książek o przedsiębiorczości, twórca programów szkoleniowych, inwestor. Prowadzi stronę AndrzejBurzynski.pl.

Łukasz Marczewski - twórca Frool i LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 osób. Ekspert pozyskiwania klientów oraz pasjonat big data, psychologii sprzedaży i analityki.

Patroni książki

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, SI-Consulting, Impel Group, Domeny.tv, MSerwis.pl, BalanGO.pl, Dutkon.pl, Korekto.pl, Akademia Internetu.pl, Mała wielka firma, Biznes Ponad Granicami, ŁukaszMarczewski.pl, KOAH Andrzej Burzyński, SPIN, KrolPRO.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Wrocławiu wydarzenia Wrocław

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie - konferencja i premiera książki Marcina Pieleszka" jest Marcin Pieleszek

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej