To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #70 + premiera książki ABC Blockchaina

Jutro, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Piątek, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Webinar: U.rząd Przyszłości / Future of Government - bilety

Codziennie doświadczamy zmiany, tak w wymiarze globalnym jak i lokalnym. Pora, abyśmy zobaczyli jak te trendy wpływają na sferę publiczną.

Zapraszam Cię na wyjątkową podróż, podczas webinaru (spotkania na żywo w formie online) będziemy odkrywać różne oblicza U.rządu Przyszłości.

Dla kogo?
- dla włodarzy, urzędników i pracowników jednostek publicznych,
- dla agentów zmiany, adwokatów nowych idei zaangażowanych i pragnących zmiany w kierunku transparentnego nastawionego na obywatela U.rządu,
- dla wszystkich obywateli, którzy pragną aktywnie wpływać na rzeczywistość publiczną, dokonywać zmiany po to, aby nam i przyszłym pokoleniom żyło się po prostu lepiej.


Podczas naszego spotkania przedstawię różne aspekty i obszary, które wywierają i będą wywierać największy wpływ na U.rządy zmuszając je do transformacji. Transformacji, na którą możemy a nawet powinniśmy się przygotować. Choć być może pierwszym ważnym pytaniem jakie powinnam zadać jest to: Czy U.rząd zawsze będzie istniał? A jeśli będzie to jaka będzie jego rola? Kim będą jego pracownicy i jaką rolę odegrają w tym wszystkim obywatele?

Podczas naszego spotkania pokażę kierunek zmiany w podejściu do zarządzania w sferze publicznej, którego filarem jesteśmy my - zaangażowani obywatele.
Porozmawiamy o 4 aspektach współdziałania (4xW): współzarządzaniu, współtworzeniu, współwłasności i współodpowiedzialności.

To co, jesteś gotowy na U.rząd Przyszłości?
Jeśli tak, to zapraszam Cię na 60 minutowe spotkanie na żywo.

Miejsce
Dedykowana grupa na facebooku.

Dostęp do nagrania
Nagranie z webinaru będzie dostępne na grupie do odsłuchania przez kolejne 72 godziny od wydarzenia.
Oznacza to, że jeśli z jakiejś przyczyny (brak czasu, nie ten dzień, słaby internet) nie będzie Cię ze mną na żywo, masz możliwość zobaczenia nagrania w późniejszym terminie, w dogodnym dla siebie momencie.

Certyfikat uczestnictwa.
Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego udział w webinarze.

Przyłącz się i do zobaczenia!
Marta Kuroszczyk
--
Marta Kuroszczyk
Projektantka Usług Publicznych. Właścicielka portalu Państwo Usługowe poświęconego tematyce projektowania usług publicznych. Inicjatorka i współzałożycielka polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Service Design Network. Od ubiegłego roku na stałe współpracuje z Jednostkami Samorządu Terytorialnego. Na przełomie 2017 i 2018 roku w ramach współpracy z Gmina Ostrów Wielkopolski przeprowadziła proces projektowy, którego rezultatem jest nowa usługa publiczna dedykowana kobietom w ciąży. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, które z sukcesem zostało wdrożone we wrześniu tego roku pod nazwą: Dobry Początek. Wcześniej, jako lider zespołu, prowadziła projekt dla Tatrzański Park Narodowy, który z równie dużym powodzeniem został wdrożony pod nazwą "Gotowi w Góry". Od tego roku realizuje także warsztaty z projektowania usług publicznych dla JST.

Marta ukończyła program studiów MBA (Master of Business Administration) na kierunku Service Innovation and Design (Projektowanie Usług i Innowacji w Usługach) na Laurea University of Applied Sciences w Finlandii. Obecnie pisze pracę magisterską poświęconą projektowaniu usług publicznych w Polsce. Wcześniej ukończyła studia podyplomowe z Projektowania Usług na Uniwersytecie SWPS (współpraca ze School of Form) w Poznaniu. Ma 10-cio letnie doświadczenie zawodowe, w tym w instytucjach publicznych.

Zobacz również:

szkolenia Marta Kuroszczyk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Webinar: U.rząd Przyszłości / Future of Government" jest In Visible Studio Marta Kuroszczyk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej