To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

Zrób to kochanie i przyjdź na spotkanie z Katarzyną Miller podczas Literackiego Pikniku nad Wisłą

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Miller podczas Literackiego Pikniku nad Wisłą. Już w tę sobotę (16 września) o godz. 14:00 na plenerowej scenie nad Wisłą odbędzie się spotkanie ze znaną wszystkim psycholog, poświęcone tematom z jej najnowszej książki Zrób to kochanie. Będzie to wspaniała okazja, aby posłuchać autorki i zapoznać się z zagadnieniami związanymi z życiem tu i teraz. Katarzyna Miller w swojej najnowszej książce przekonuje do działań, które są zaprzeczeniem reguł i zasad jakie znamy. Pokazuje jak przełamać ograniczenia, które tkwią wyłącznie w naszej głowie. Podczas spotkania będzie możliwość przedpremierowego zakupu książki a także uzyskania autografu. A wszystko to odbędzie w strefie Wydawnictwa Zwierciadło. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich.

Wiele ograniczeń tkwi wyłącznie w naszej głowie. "Nie wolno", "nie wypada", "nie rób", "nie dotykaj" słyszymy od najmłodszych lat. W książce Zrób to kochanie Katarzyna Miller namawia do zrobienia różnych rzeczy. Może nieco na przekór zakazom i zaleceniom, jakie nam dawano. Pewnie każdy zauważył, jak łatwo jest wiedzieć, co warto zrobić, i wyobrażać sobie, co się stanie, kiedy już to robimy, a jak trudno zrobić to naprawdę. A to właśnie działanie zmienia nas i świat.

W książce Zrób to kochanie przebija się nadrzędna myśl - boimy się życia i wyjścia z tzw. strefy komfortu. Czy zastanawiamy się, co tak naprawdę znaczy żyć? Często planujemy nasze życie, gdyż wiemy, że bez tych planów i określonych celów byłoby ono po prostu nudne. I nic w tym nie byłoby złego, bo w końcu warto wiedzieć, w jakim kierunku pragnie się zmierzać. Dobrze jest się zmierzyć z tymi myślami, jednak istnieje ryzyko popadnięcia w pewną pułapkę. Pułapkę w swojej własnej głowie. Jednym z dobrych przykładów takiego schematu jest planowanie wakacji. Czasami planowanie wakacji zajmuje nam niemalże cały rok, kiedy jednak przychodzi wreszcie upragniony urlop i mamy poczuć radość, nie cieszy nas tak bardzo jak byśmy tego oczekiwali. Okazuje się, że pozostawienie w życiu przestrzeni na spontaniczność zapewnia bodziec, dzięki którego czujemy, że naprawdę żyjemy.

Często czekamy na życie. Przykłady takiego działania? Otóż: czytamy takie książki, które nam się nie podobają, jesteśmy w związkach, w których wcale nie jest dobrze, narzekamy na swoją pracę, ale nie próbujemy szukać innej. Potrafimy tak tkwić latami i być nieszczęśliwi. Czasami nawet nie dajemy sobie przestrzeni na zastanowienie się nad tym, co moglibyśmy w swoim życiu zmienić. Otóż zmiany nie dokonają się same, bez naszego udziału, ani nie nastąpią z dnia na dzień, ani też z minuty na minutę. Nie od razu znajdziemy pomysł na nowe życie, pracę czy nowego partnera. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że zaczniemy coś z naszym życiem robić. Największą satysfakcję dochodzenia do celu daje sama droga, a im bardziej ciężka i zawiła, tym większa radość czeka u jej finiszu. Zadajmy sobie zatem podstawowe pytania. Odpowiedzmy na nie. I zaplanujmy swoje życie. Bo jego stery są naprawdę w naszych rękach.

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Miller podczas Literackiego Pikniku nad Wisłą, który będzie świetną okazją dla warszawiaków do obcowania z książką w najatrakcyjniejszej rekreacyjnej przestrzeni miasta.

16 września 2017, godz. 14:00

Bulwary Wiślane, Warszawa

https://www.facebook.com/events/158581548029769

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Zrób to kochanie i przyjdź na spotkanie z Katarzyną Miller podczas Literackiego Pikniku nad Wisłą" jest Wydarzenia Zwierciadło

Bulwary Wiślane

Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej