To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Poznań

11 Maja, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Sale konferencyjne OMEGA, Poznań

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Kraków

Dzisiaj, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL, Kraków

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Social Media + Marketing

18 Maja, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Polskie Centrum Edukacji, Warszawa

Zarządzaj swoim zespołem z FRIS - Festiwal FRIS® - bilety

Zarządzanie zespołem nie jest łatwym zadaniem dla menedżera. Zdarza się, że pracownicy to niemal sami znakomici specjaliści, a mimo to brakuje oczekiwanych efektów, ciężko jest menedżerowi zlecić zadania tak, by zostały one właściwie zrozumiane, a później tym samym trudno jest egzekwować ich realizację, dbając jednocześnie o podtrzymanie odpowiedniego poziomu motywacji i wysokiego morale

pracowników. To wszystko sprawia, że w zespole może pojawić się zniechęcenie i frustracja, prowadzące do słabszych wyników.

Model FRIS i style myślenia i działania poszczególnych członków zespołu znakomicie obrazują możliwe problemy pojawiające się między ludźmi. Dla menedżera jest to jednoznaczna wskazówka pokazująca potrzeby jego pracowników i możliwości ich zaspokojenia. Wiedza o tym, jakie preferencje poznawcze mają inni ludzie, z którymi mamy współpracować i którymi mamy zarządzać, jest bezcenna w dążeniu do lepszych rezultatów.

Co będzie się działo?

Celem tego trzygodzinnego szkolenia jest zapoznanie uczestników z narzędziem psychometrycznym FRIS i z możliwościami jakie daje w zarządzaniu zespołem.

Uczestnicy zapoznają się z modelem FRIS, po czym zmierzą się z zaaranżowanymi wyzwaniami grupowymi. Kluczową częścią szkolenia jest skonfrontowanie swojego doświadczenia ze współpracy, komunikacji z innymi i własnego postrzegania swoich preferencji poznawczych z założeniami modelu FRIS. W oparciu o model FRIS uczestnicy wypracują, przy aktywnym wsparciu trenera, możliwe sposoby na usprawnienie zarządzania zespołem.

W trakcie szkolenia będzie można wygrać jeden dostęp do badania FRIS wraz z raportem indywidualnym.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do szefów zespołów oraz dla HRowców zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników.

Kto prowadzi?

Szkolenie prowadzi Beata Rzepka - Certyfikowany Trener FRIS, trener biznesu od 2008 roku, autorka czterech książek, wielu artykułów publikowanych w magazynie Personel i Zarządzanie, ekspert programu Biznes dla ludzi w TVN24 Biznes i Świat. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Personelem oraz Europejską Szkołę Trenerów. Specjalizuje się w szkoleniach dla talentów i menedżerów z zakresu kompetencji miękkich i zarządzania. Szkolenia prowadzi w stylu dynamicznym i angażującym, dając jednocześnie uczestnikom przestrzeń na doświadczanie i refleksję. Koncentruje się na stronie praktycznej poruszanych zagadnień.

Liczba miejsc ograniczona. Udział w szkoleniu gwarantuje wcześniejszy zakup biletu.


To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS" - akcji, w ramach której 13 stycznia 2017 r. są organizowane szkolenia FRIS w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Zarządzaj swoim zespołem z FRIS - Festiwal FRIS®" jest SELF Beata Rzepka-Król

Zobacz na mapie

Centrum Biurowe

Żurawia 22 lok. 613, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej