To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

#YES13 - Youth Engagement Summit, 2-4 grudnia, Warszawa

 

#YES13 - YOUTH ENGAGEMENT SUMMIT 2013

 
Youth Engagement Summit (#YES13) to międzynarodowa konferencja organizowana w Warszawie przez "Gazetę Wyborczą" i Światowy Związek Gazet i Wydawców Prasy WAN-IFRA. Uczestnicy tego wydarzenia będą dzielić się doświadczeniami, jak promować czytelnictwo wśród młodych oraz jak angażować ich wokół tematów ważnych dla demokratycznych społeczeństw. W trakcie #YES13 zaprezentowane zostaną również laureaci tegorocznej Światowej Nagrody Młodego Czytelnika - World Young Reader Prize 2013.
 
Konferencja odbędzie się w siedzibie "Gazety Wyborczej" w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10. Obrady potrwają trzy dni i prowadzone będzie w języku angielskim (pierwszego dnia zapewnione będzie tłumaczenie na język polski). Uczestnictwo w pierwszym dniu jest bezpłatne, weryfikowane na podstawie zgłoszeń za pomocą poniższego formularza. Aby wziąć udział we wszystkich trzech dniach konferencji, w tym sesjach płatnych, należy zarejestrować się poprzez stronę związku WAN-IFRA: https://www.wan-ifra.org/node/51384?nid=79124.
 
Program konferencji tworzą zarówno redaktorzy znanych i dużych dzienników z całego świata oraz redaktorzy tytułów mniejszych lecz o uznanych osiągnięciach. Wśród prelegentów m.in. przedstawiciele "The Guardian" (Wielka Brytania), "New York Times" (USA), "Philippine Daily Inquirer" (Filipiny), "Tampa Bay Times" (USA), "A Gazeta" (Brazylia), "New Vision" (Uganda), "Aftenposten" (Norwegia), "Die Zeit" (Niemcy), "South China Morning Post" (Hong Kong), "The Straits Times" (Singapur), "Göteborgs-Posten" (Szwecja) i wielu innych. Atrakcją konferencji jest tzw. Ideathon - innowacyjna i interaktywna forma warsztatów, w których podzieleni na grupy uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązać konkretne problemy pod okiem mentorów - ekspertów w dziedzinie czytelnictwa młodych. Na trzeci, ostatni dzień konferencji, zaplanowane warsztaty m.in. wycieczkę po redakcjach "Gazety Wyborczej" i dziennika "Metro" (wraz z prezentacją doświadczeń obu tytułów w angażowaniu i docieraniu do młodych czytelników), szkolenie z pozyskiwania sponsorów na programy promujące czytelnictwo czy warsztat tworzenia takich programów przez instytucje prywatne i publiczne.
 
Pełny program konferencji dostępny jest na stronie: www.wyborcza.pl/yes oraz http://www.wan-ifra.org/events/youth-engagement-summit-europe.
 
Udział w całej, trzydniowej konferencji jest płatny, możliwy po rejestracji na stronie związku WAN-IFRA https://www.wan-ifra.org/node/51384?nid=79124. Zainteresowani mogą wziąć udział w pierwszym dniu wydarzenia za darmo, po wcześniejszej rejestracji za pomocą poniższego formularza. Konferencja prowadzona będzie w języku angielskim, a tłumaczenie na język polski będzie dostępne wyłącznie pierwszego dnia, tj. w poniedziałek, 2 grudnia. 
 
Konferencja "Co zrobić, żeby dzieci czytały?" odbywa się w ramach akcji "Czytamy w Polsce", którą honorowym patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "#YES13 - Youth Engagement Summit, 2-4 grudnia, Warszawa" jest Gazeta Wyborcza

Zobacz na mapie

Siedziba "Gazety Wyborczej", wydawnictwo Agora

ul. Czerska 8/10, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej