To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Blockchain Alliance Warsaw

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

Wykład Otwarty prof. Andrzej Bliklego 'Turkusowe Organizacje XXI wiek

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Friday@Five podczas, którego będziemy mieli zaszczyt gościć prof. Andrzeja Blikle. Wygłosi on wykład na temat Turkusowych Organizacji w XXI wieku.

Organizacje turkusowe to pewien specyficzny model organizowania pracy w firmie lub instytucji, dzięki któremu taka organizacja osiąga ponadprzeciętną skuteczność — w tym biznesową, jeżeli jest firmą — co zawdzięcza odrzuceniu większości zdawałoby się nienaruszalnych zasad korporacyjnego porządku. 

W firmie turkusowej nikogo nie trzeba pilnować, by pracował, nikogo nie trzeba oceniać, ani też zaganiać do pracy kijem i marchewką. A skoro nie trzeba ani pilnować ani zaganiać, to nie są potrzebni kierownicy-nadzorcy. Tam nikt nikomu nie wydaje poleceń, a zakres czynności każdego pracownika mieści się w jednym zdaniu: "robisz to co potrafisz, wtedy gdy jest to potrzebne". W konsekwencji nikt nie mówi: "to nie należy do moich obowiązków".

Friday@Five to cykl jednogodzinnych spotkań Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu PW z ciekawymi osobistościami ze środowiska biznesowego, polityczno-gospodarczego oraz z autorytetami inspirującymi do nowego spojrzenia na rolę lidera w biznesie.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Wykład Otwarty prof. Andrzej Bliklego 'Turkusowe Organizacje XXI wiek" jest Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej