To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Wykład Otwarty prof. Andrzej Bliklego 'Turkusowe Organizacje XXI wiek

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Friday@Five podczas, którego będziemy mieli zaszczyt gościć prof. Andrzeja Blikle. Wygłosi on wykład na temat Turkusowych Organizacji w XXI wieku.

Organizacje turkusowe to pewien specyficzny model organizowania pracy w firmie lub instytucji, dzięki któremu taka organizacja osiąga ponadprzeciętną skuteczność — w tym biznesową, jeżeli jest firmą — co zawdzięcza odrzuceniu większości zdawałoby się nienaruszalnych zasad korporacyjnego porządku. 

W firmie turkusowej nikogo nie trzeba pilnować, by pracował, nikogo nie trzeba oceniać, ani też zaganiać do pracy kijem i marchewką. A skoro nie trzeba ani pilnować ani zaganiać, to nie są potrzebni kierownicy-nadzorcy. Tam nikt nikomu nie wydaje poleceń, a zakres czynności każdego pracownika mieści się w jednym zdaniu: "robisz to co potrafisz, wtedy gdy jest to potrzebne". W konsekwencji nikt nie mówi: "to nie należy do moich obowiązków".

Friday@Five to cykl jednogodzinnych spotkań Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu PW z ciekawymi osobistościami ze środowiska biznesowego, polityczno-gospodarczego oraz z autorytetami inspirującymi do nowego spojrzenia na rolę lidera w biznesie.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Wykład Otwarty prof. Andrzej Bliklego 'Turkusowe Organizacje XXI wiek" jest Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Zobacz na mapie

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Koszykowa 79, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej