To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Dzień Porażki

Jutro, 09:00 od 330,00 zł
HubHub, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

19 Stycznia - 20 Stycznia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

29 Stycznia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

Work-life balance ✪ Efektywność ✪ Zarządzanie czasem

 

Opis

Zapraszamy Cię na unikatowe szkolenie, podczas którego nauczysz się jak mniejszym nakładem kosztów osiągnąć sukces wykorzystując własny rytm. Dowiesz się tego, jak wykorzystać go, abyś mógł pracować i odpoczywać w sposób najbardziej dla Ciebie optymalny. Dzięki udziałowi w szkoleniu doświadczysz  jak to jest "ładować swoje baterie", by później czerpać z tej energii do realizacji  celów i by móc dzielić się nią z innymi. O jakich bateriach mowa? Podczas szkolenia skupimy się na 4 rodzajach potrzeb:potrzeby równowagi (fizyczne), potrzeby bezpieczeństwa (emocjonalne), potrzeby samorealizacji (umysłowe), potrzeby znaczenia/sensu (duchowe)Program opiera się na założeniu holistycznego podejścia do rozwoju człowieka. Jego główną ideą jest to, że człowiek jest całością. Składa się z różnych, ściśle powiązanych ze sobą systemów. Ciało i psychika, życie zawodowe i osobiste nie są od siebie oderwane. Wszystko, co robimy w pracy i poza nią, odzwierciedla się w naszych reakcjach fizycznych, psychicznych i emocjonalnych. Opierając się na pracy warsztatowej, dzięki której uczestnicy biorą aktywny udział w szkoleniu, jest możliwe zapoczątkowanie zmian we wszystkich wymienionych sferach.

Korzyści dla Ciebie:

Osiągniesz większą satysfakcję z wykonywanej pracy oraz zwiększysz jej wydajność.
Będziesz efektywniej zarządzać sobą w czasie.
Dowiesz się, czym są emocje, jakie je rozpoznawać oraz nimi zarządzać - także w biznesie.
Będziesz lepiej radził sobie ze stresem, do którego częstego odczuwania w pracy przyznaje się aż 54% Polaków .
Uporządkujesz swój dzień oraz zdobędziesz większą kontrolę nad podejmowanymi działaniami.
Zwiększysz szanse na poprawę jakości swojej pracy jak i życia pozazawodowego.
Odzyskasz witalność oraz energię.
Nauczysz się odpoczywać.
Wygospodarujesz więcej czasu dla siebie oraz swoich bliskich.
Przyczynisz się do poprawy swojego fizycznego oraz psychicznego samopoczucia.
Zatrzymasz się i przyjrzysz się bliżej swoim priorytetom oraz poszukasz sensu podejmowanych działań.
Odzyskasz równowagę, a wraz z nią radość i spokój. Praca zaś przestanie być intruzem w Twoim osobistym życiu

Korzyści dla organizacji:

Pracownicy osiągną większe zaangażowanie w wykonywane działania.
Staną się bardziej skoncentrowani oraz kreatywni.
Zwiększy się świadomość i odpowiedzialność w obszarze wydajności zespołów.
Zmniejszy się ryzyko wypalenia zawodowego oraz rotacja w Twoim zespole. Warto mieć na uwadze, że co czwarty Polak deklaruje, że odejdzie z pracy, jeśli jego pracodawca nie zacznie dbać o jego dobre samopoczucie i zdrowie.
Przyczynisz się do wizerunku przedsiębiorstwa, jako pracodawcy dbającego o potrzeby swoich podwładnych. Wyróżnisz się, bowiem aż 26 % polskich firm nie widzi żadnego powiązania celów biznesowych z zadbaniem o komfort pracy i zdrowie ich pracowników.
Twoja organizacja stanie się bardziej atrakcyjna na rynku pracy. Bowiem aż 43% badanych wskazuje, że w przyszłości będzie rozważało pracę wyłącznie w firmach, które priorytetowo traktują zdrowie i dobre samopoczucie pracowników.Gwarantowana jakość

Szkolenie objęte jest gwarancją satysfakcji lub zwrotu kosztów. Wysoka skuteczność szkolenia zapewniona została dzięki poniższym istotnym faktom:

Warsztaty prowadzi trener - uznany ekspert, z gruntownym wykształceniem w metodyce szkolenia osób dorosłych oraz bogatym doświadczeniem w obszarze szkolenia.
Cele, program i metody szkoleniowe każdorazowo dopasowywane są do branży i oferty zamawiającego podczas zaawansowanych prac przed-szkoleniowych.
Szkolenie prowadzone jest metodami warsztatowymi w małych grupach - do 16 osób, wiedza przekazywana jest w trakcie ćwiczeń, które zajmują 70% czasu.
W trakcie szkolenia uczestnicy korzystają z unikalnego i dedykowanego podręcznika, który służy im jako kompendium wiedzy w obszarze szkolenia.
Integralnym elementem szkolenia jest analiza i ocena umiejętności uczestników. Decydent, na życzenie, otrzymuje po szkoleniu ocenę umiejętności sprzedażowych uczestnika.
Szkolenie kończy się egzaminem weryfikującym zdobyte umiejętności. 

Zaufali nam Astra Zeneca, Play, Grupa Nowy Styl, RR Donnelley Europe, ORBIS S.A., Grupa ACCOR, SPS Handel S.A., MCKB, Bramy Wiśniowski, Selena S.A., Danfoss Poland, Grupa LOTOS, Kopalnia Soli Wieliczka S.A., PK Components, Adampol S.A., Hussar Gruppa S.A., Sheraton Hotels, Brytyjsko - Polska Izba Handlowa, 9livesdata Poland, JBB, Integer S.A., Best Western Hotels, Sofitel Hotels, Mercure Hotels, Nidec Motors, Carrefour, Makro, Polpharma, Kinnarps, Wilson & Brown, Klepierre Poland, Polar Logistics, Bireta, Duka Shops, Aluprof S.A., Nord Logistic, Burger King, Stena Line, Mieszko, Elmontaż, Van Dalhen, BZK, Antal International, Hempel Paints, Hilton Hotels, Kompania Piwowarska, Novotel Hotels, Werner Kenkel, Johnson & Johnson. 

Prowadzenie 

Monika Kliber - Coach, trener, bloger. Pracując w międzynarodowych korporacjach w obszarze szeroko rozumianego HR-u, przeprowadziła ok. 2500 godzin szkoleń oraz ok. 1000 godzin pracy 1:1 z zastosowaniem coachingu, mentoringu oraz on the jobtraining. W przeciągu 8 lat współpracowała z ponad 150 menadżerami z całej Polsi szkoląc ich oraz ich zespoły. Obecnie prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności menadżerskich. interpersonalnych, komunikacji,work-life balance oraz coachingu. Kompetencje trenerskie i coachingowe rozwijała m.in. poprzez udział w: Studium Zawodowym Coacha Biznesu w Pracowni Coachingu Novo, Szkoleniu Points Of You - the coaching game u Joanna Szelug, Szkole Transformacyjno-rozwojowej Grupy Trenerskiej Mentor, Szkole Inteligencji Emocjonalnej Grupy Trenerskiej Mentor, Szkole Trenera Inspiracji w Szkole Inspiracji Lechosława Chaleckiego, Szkoleniu I stopnia z Racjonalnej Terapii Zachowania Agnieszki Hottowy. 

HR Assistance™

Szkolenia z programem HR AssistanceTM wyróżniają się wydłużeniem okresu pozytywnej motywacji oraz większym wzrostem i stabilnością rozwijanych kompetencji. Dzięki programowi, każdy uczestnik wspierany jest w procesie zmiany przez okres minimum jednego miesiąca. Co więcej, na życzenie, dział HRM otrzymuje istotne informacje o grupie i poszczególnych uczestnikach szkolenia oraz praktyczne wskazówki co do dalszych działań 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Tylko 14 miejsc.Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Monika Kliber

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Work-life balance ✪ Efektywność ✪ Zarządzanie czasem" jest Izabela Żurawska Akademia Rozwoju Know How

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej