To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

#WŁĄCZ SIĘ DO GRY. Rozwój i networking dla kobiet! - bilety


Zapraszamy na styczniowe spotkanie rozwojowo-networkingowe dla kobiet

"Włącz się do gry"

 

BusinessLink Zebra Tower, ul. Mokotowska 1, Warszawa
25 stycznia 2017 r. godz. 18.00


Styczniowe spotkanie dotyczyć będzie szeroko pojętej WSPÓŁPRACY w biznesie oraz na rynku pracy w imię naszego motta "Razem lepiej, razem raźniej".


Czy spotkanie jest dla mnie?

Zapraszamy kobiety na każdym etapie działania: nie ważne czy dopiero zaczynasz prowadzić start'up, czy masz swoją firmę już jakiś czas, dopiero wchodzisz na rynek pracy, powracasz po przerwie, czy może chcesz się przekwalifikować.

Ważne, że chcesz być aktywna, chcesz się uczyć i  poznać inne fascynujące kobiety, które tak jak Ty chcą się rozwijać, nabywać nowe kompetencje!Program spotkania da Ci kompleksowy pogląd na temat WSPÓŁPRACY::


18.00-18.30 Przywitaj się - czas na krótką prezentację każdej uczestniczki spotkania (Co oferujesz, czego szukasz)

18.30- 19.00 Rozwijaj się - element rozwoju osobistego,

Poprowadzi life&business coach Zuza Sentkowska, poruszy takie tematy jak:

  • wartość i siła we współpracy - masz pomysł albo nawet całą masę pomysłów, ale nie wiesz jak zacząć, co z tym zrobić i zamiast zacząć działać, w Twojej głowie powstaje miliony scenariuszy, co by było gdybyś w końcu znalazła kogoś, kto razem z Tobą podjąłby inicjatywę. Kiedy chcesz zacząć działać, dobrze mieć swojego sparing partnera w realizacji - jak go znaleźć, jaka jest wartość i siła współpracy o tym dowiesz się na warsztacie
  • cechy efektywnej współpracy - boisz się szukać wspólnika, partnera biznesowego, bo słyszałaś, że więcej problemów w czasie współpracy niż pożytku - racja, jeśli współpracować to tylko pozytywnie - na warsztacie dowiesz się jakie są cechy efektywnej współpracy
  • rodzaje współpracy biznesowej - kiedy zaczynasz działania biznesowe i nikt nie zna ani Ciebie ani Twoich produktów ani Twojej marki, najważniejsze, aby działać, takby cały czas szukać rozwiązań, by poznało ją jak najwięcej osób, jak zachęcić innych do współpracy i jakie są rodzaje, o tym dowiesz się na warsztacie.
  • jak zarządzać swoją siecią kontaktów - przed kolejnym elementem spotkania, kiedy będziesz poznawać inne osoby, przekażemy Ci najważniejsze elementy jak zarządzać swoją siecią kontaktów, tak byś po spotkaniu Włącz się do gry, nie wracała do domu z plikiem wizytówek, lecz kilkoma cennymi kontaktami.


19.00-19.30 Poznaj się z innymi - czas na najprzyjemniejszą część spotkania- networking czyli wykorzystanie pozytywnej energii do poznania siebie nawzajem przy napojach i przekąskach :)

19.30-20.30 Realizuj się - element dot. biznesu.

Historia zaproszonych bohaterek spotkania Małgosi Nowickiej i Aleksandry Wzorek

Trudno wymarzyć sobie lepszy przykład współpracy biznesowej niż Gosia i Ola, które na codzień tworzą wspólnie Instytut Edukacji Pozytywnej, współpracując z sektorem edukacji, administracją publiczną oraz otoczeniem biznesu.
Dziewczyny tworzą niesamowity duet energetycznego wsparcia merytorycznego i motywacyjnego, tworząc cudowną synergię w swoich działaniach. Podzielą się z Wami swoją historią jak budowały między sobą relację, która dziś przynosi im efekty oraz tajniki ich współpracy z najważniejszymi instytucjami publicznymi oraz korporacjami.

20.30- nawet do 22.00;) Loteria wizytówkowa, networking i rozmowy w kuluarach


BOHATERKI SPOTKANIA:


MAŁGOSIA NOWICKA

Businesswoman, pedagog, coach &trener.

Absolwentka Uniwersytetu Bostońskiego i Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Od ponad 12 pozostaje w czołówce polskich trenerów. Jest szczególnie ceniona jako specjalistka zarządzania relacyjnego i komunikacji społecznej. Jej domeną jest praca z relacjami w różnych obszarach życia zawodowego i tworzenie dedykowanych i niesztampowych rozwiązań dla biznesu. Prowadzi projekty HR, CSR i szeroko rozumianej komunikacji społecznej

W swojej pracy dużą wagę przykłada do pozytywnej komunikacji i zrozumienia emocji każdej z zaangażowanych stron. Odbiorcy jej działań cenią ją za szeroką wiedzę, otwartość w kontaktach i elastyczność realizacji projektów w zależności od indywidualnych potrzeb. Prowadzi szerokie wsparcie zarówno dla biznesu, jak i dla organizacji pozarządowych, administracji publicznej oraz szeroko rozumianej edukacji. Współpracowała m. in. z takimi firmami jak Deloitte Polska, Cyfrowy Polsat, Plus, Grupa ITI, GSK, PWC, dr Eris, IBM, KBJ, SAP, Getin Holding i Getin Bank.

Na stałe prowadzi programy coachingowe i doradcze dla kadry menadżerskiej oraz członków zarządów firm (w ostatnich dwóch latach było to około: 400 godzin pracy indywidualnej i grupowej). Współpracuje z administracja publiczną jako ekspert zewnętrzny w zakresie m. in. budowania projektów partnerskich (zrealizowała ponad 21 projekty partnerskie na łączną kwotę ok. 15 mln PLN).

Stworzyła firmę Nowicka&CO i jest fundatorką Instytutu Edukacji Pozytywnej, w którym realizuje istotne społecznie cele skupiające się wokół zmieniania sposobu myślenia o edukacji zarówno małych, średnich, jak i całkiem dorosłych osób.

ALEKSANDRA WZOREK

Prawniczka i doświadczona trenerka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu "Liderzy Edukacji" Uniwersytetu Harvarda. Prowadząca różnorodne pod względem tematyki zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także dla nauczycieli. W tym i zeszłym roku przeprowadziła ponad 300 godzin warsztatów i wykładów dla nauczycieli. Twórczyni warsztatów rozwoju kompetencji emocjonalnych dla dzieci i młodzieży: Laboratorium talentów, Empatia w edukacji, Moja własna ścieżka. Tworzyła programy nauczania przedsiębiorczości: Startup Days for Youth, Startup Days for Kids, Młody Rockefeller. Autorka scenariuszy i materiałów interaktywnych w ramach projektu POKL Gra w klasy: rozwój bez granic. Prowadziła szkolenia technologiczne dla nauczycieli z wykorzystania TIK w nauczaniu. Twórczyni warsztatów rozwojowych dla nauczycieli, wychowawców i trenerów, projektu Szkoła Odpowiedzialna Społecznie, skierowanych na wspieranie działalności wolontariackiej wśród dzieci i młodzieży. Współautorka podręcznika (Nie)bój się bloga! Jak wykorzystywać blog w edukacji powstałego w ramach projektu Medialab pracownia edukacji i kultury oraz publikacji Księga Trendów w Edukacji 2.0.
Biznesowo współtworzy firmę Nowicka&CO gdzie zajmuje się zastosowaniem technologii w współczesnym biznesie i koordynuje projekty będące na styku technologii, grafiki i relacji. Fanka nowoczesnych technologii i możliwości ich wykorzystania w edukacji dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zmienia sposób myślenia o edukacji poprzez zaangażowane i kreatywne projekty realizowane przez Instytut Edukacji Pozytywnej, którego jest fundatorką.


PROWADZĄCE:


ZUZANNA SENTKOWSKA

Jestem Life & Career Coachem, Trenerem rozwoju osobistego i zawodowego, a moim podstawowym wykształceniem dającym mi fundament do pracy jest psychologia. W pracy z ludźmi wykorzystuję umiejętności Project Managera zdobyte w czasie 8- letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami. Prywatnie jestem spełnioną mamą trójki dzieci, których rozwój i wspólna relacja jest dla mnie najlepszym self-coachingiem i informacją zawrotną odnośnie mojej osoby. Najważniejsze wartości, dające mi inspirację w życiu i pracy to: optymizm, równowaga, rodzina i przyjaciele, oraz efektywność i profesjonalizm w działaniu.


KATARZYNA JANICKA

Manager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości

Stawia na przedsiębiorczość, realizując od kilku lat samodzielne projekty w branży eventowej i modowej. Obecnie wspiera rozwój biznesów w Fundacji AIP i BusinessLink, która dostarcza narzędzia do testowania pomysłów  i prowadzenia biznesów takie jak osobowość prawna, obsługa księgowa, doradztwo prawne, nowoczesne biura, mentoring z ekspertami oraz szkolenia. Udziela konsultacji z zakresie tworzenia modeli biznesowych, analiz potrzeb klienta i zarządzania projektami. Interesuje się branżą inwestycji w nieruchomości, rozwojem osobistym szczególnie zagadnieniami z zakresu umiejętności sprzedażowych, project managementu.


Co nas wyróżnia i dlaczego warto zainwestować swój czas i pieniądze na spotkanie?

  •  maksimum działania i praktycznych przykładów, minimum teorii - dostaniesz od nas moc informacji o możliwościach dalszego zgłębiania wiedzy, w czasie spotkania jednak skupiamy się na przerabianiu tematów, a nie ich prezentowaniu
  • poznanie punktu widzenia wielu osób - nasze spotkanie jest interaktywną wymianą doświadczeń, wiedzy, inspiracji, kontaktów - u nas każda uczestniczka ma swój głos, nie ważne czy jesteś Panią Prezes czy studentką słuchamy Cię z pełnym zaangażowaniem i uwagą
  • zobaczysz nową perspektywę i morze możliwości do samorealizacji
  • dostaniesz ogromną moc motywacji, inspiracji i energii do działania


ORGANIZATORZY:PARTNERZY:Spotkania "Włącz się do Gry" są polską reprezentacją projektu budującego społeczność aktywnych kobiet w różnych rejonach świata Lean In Circle. Pomysłodawczynią jest Sheryl Sanberg, najbardziej wpływowa kobieta w biznesie wg. Fortunes. Społeczność stworzona, aby pomagać realizować ambicje kobiet. Na spotkaniach uczymy się biznesu, inspirujemy, dodajemy odwagi do podejmowania wyzwań, poznajemy się i wspólnie rośniemy.

Włącz się do gry jest polską reprezentacją projektu LEAN IN CIRCLE!
Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "#WŁĄCZ SIĘ DO GRY. Rozwój i networking dla kobiet!" jest Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Zobacz na mapie

AIP Business Link Warszawa

Mokotowska 1, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej