To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Pojutrze, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

#WŁĄCZ SIĘ DO GRY. Biznes, rozwój i networking dla przedsiębiorczych kobiet. - bilety

Zapraszamy na 11 spotkanie rozwojowo-networkingowe dla kobiet

"Włącz się do gry"

 

BusinessLink Zebra Tower, ul. Mokotowska 1, Warszawa
25 kwietnia 2017 r. godz. 18.00


Włącz się do gry to spotkania, które inspirują oraz motywują do działania z miesiąca na miesiąc coraz więcej kobiet. Wiemy, że te spotkania sprawiają, iż uczestniczki inspirują się i wielokrotnie dziekuję za dawkę comieszięcznej energii, chcemy to wykorzystać i zająć się tematem naszej kobiecej MOTYWACJI na poważnie. Tak abyś nie tylko kończyła spotkanie pełna energii, ale abyś wykorzystywa jej źródło na codzień.

Czy spotkanie jest dla mnie?

Zapraszamy kobiety na każdym etapie działania: czy dopiero zaczynasz prowadzić start'up, czy masz swoją firmę już jakiś czas, dopiero wchodzisz na rynek pracy, powracasz po przerwie, czy może chcesz się przekwalifikować. Ważne, że chcesz być aktywna, chcesz się uczyć i  poznać inne ambitne kobiety, które tak jak Ty chcą się rozwijać, nabywać nowe kompetencje!


Program spotkania 


18.00-18.30 Przywitaj się - czas na krótką prezentację każdej uczestniczki spotkania (Co oferujesz, czego szukasz)

18.30- 19.00 Rozwijaj się - element rozwoju osobistego,

Poprowadzi life&business coach Zuza Sentkowska

19.00-19.30 Poznaj się z innymi - czas na najprzyjemniejszą część spotkania- networking czyli wykorzystanie pozytywnej energii do poznania siebie nawzajem przy napojach i przekąskach :)

19.30-20.30 Realizuj się - element dot. biznesu.  Historia zaproszonej bohaterki spotkania
Sylwii Boguckiej

Temat prelekcji: Motywacja w kobiecym cyklu
Nasz cykl to nie tylko sposób planowania rodziny. To rytm energii naszego życia. To skuteczność działania. To możliwość osiągnięcie celów bez zbytnich obciążeń. Jesteś kobietą? Zatem jesteś ekspertką od zmiany a kobiecość to twój największy potencjał - wykorzystaj go i działaj zgodnie ze swoim rytmem.
Naturalny cykl kobiety = naturalny cykl motywacji!

20.30- nawet do 22.00;) Loteria wizytówkowa, networking i rozmowy w kuluarach
BOHATERKA SPOTKANIA:


SYLWIA BOGUCKA

Kobieta w cyklu a zatem ekspertka od zmiany! Ewolucjonistka. Akredytowany Coach ICF PCC. Założycielka Instytutu Kompetencji Liderów i społeczności Kobieca Liderka. Specjalistka od coachingu relacji i zespołów. Absolwentka seksuologii, e-biznesu, zarządzania i marketingu oraz pielęgniarstwa.Autorka wielu programów rozwojowych dla Kobiet. Zafascynowana neurobiologią, pracą z ciałem, myśleniem wizualnym. Miłośniczka etnicznej kultury słowiańskiej i hawajskiej.Osobista misja: Budzić kobiecą moc ukrytą w kobiecym cyklu.


PROWADZĄCE:


ZUZANNA SENTKOWSKA

Jestem Life & Career Coachem, Trenerem rozwoju osobistego i zawodowego, a moim podstawowym wykształceniem dającym mi fundament do pracy jest psychologia. W pracy z ludźmi wykorzystuję umiejętności Project Managera zdobyte w czasie 8- letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami. Prywatnie jestem spełnioną mamą trójki dzieci, których rozwój i wspólna relacja jest dla mnie najlepszym self-coachingiem i informacją zawrotną odnośnie mojej osoby. Najważniejsze wartości, dające mi inspirację w życiu i pracy to: optymizm, równowaga, rodzina i przyjaciele, oraz efektywność i profesjonalizm w działaniu.


KATARZYNA JANICKA

Manager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości

Stawia na przedsiębiorczość, realizując od kilku lat  projekty w branży kreatywnej. Zarządza AIP  Mazowsze. Fundacja  dostarcza narzędzia do testowania pomysłów  i prowadzenia biznesów m.in. osobowość prawna, obsługa księgowa, doradztwo prawne, nowoczesne biura, mentoring z ekspertami oraz szkolenia. Udziela konsultacji i prowadzi warsztaty w zakresie tworzenia modeli biznesowych, analiz potrzeb klienta i zarządzania projektami. Interesuje się branżą inwestycji w nieruchomości, rozwojem osobistym szczególnie zagadnieniami z zakresu umiejętności sprzedażowych, przywództwa.


Co nas wyróżnia i dlaczego warto zainwestować swój czas i pieniądze na spotkanie?

  •  maksimum działania i praktycznych przykładów, minimum teorii - dostaniesz od nas moc informacji o możliwościach dalszego zgłębiania wiedzy, w czasie spotkania jednak skupiamy się na przerabianiu tematów, a nie ich prezentowaniu
  • poznanie punktu widzenia wielu osób - nasze spotkanie jest interaktywną wymianą doświadczeń, wiedzy, inspiracji, kontaktów - u nas każda uczestniczka ma swój głos, nie ważne czy jesteś Panią Prezes czy studentką słuchamy Cię z pełnym zaangażowaniem i uwagą
  • zobaczysz nową perspektywę i morze możliwości do samorealizacji
  • dostaniesz ogromną moc motywacji, inspiracji i energii do działania

"Byłam bardzo ciekawa jak będzie. Było bardzo miło i profesjonalnie, a wiele już widziałam. Takie spotkania dla wielu kobiet, to otwarcie się na nowe działania, na nowe możliwości. Spojrzenie na nowe perspektywy to nauka i uświadomienie sobie jakie mogą być możliwości"
Joanna Rzepińska, uczestniczka spotkania

"Inspirujące spotkanie, dla kobiet, które zastanawiają się nad wprowadzeniem zmian w swoje życie zawodowe lub chcą poznać kobiety, które już takie zmiany wprowadziły. Spotkanie prowadzą dwie cudowne kobiety: Katarzyna Janicka (opowie Ci o wszystkich aspektach przedsiębiorczości) i Zuzanna Sentkowska (od której dostaniesz wiedzę związaną z rozwojem osobistym), które dbają o świetną atmosferę i ciekawych gości"
Agnieszka Domeracka, uczestniczka spotkania, właściciela startupu Yellow Hats Group


ORGANIZATORZY:


PARTNERZY:Spotkania "Włącz się do Gry" są polską reprezentacją projektu budującego społeczność aktywnych kobiet w różnych rejonach świata Lean In Circle. Pomysłodawczynią jest Sheryl Sanberg, najbardziej wpływowa kobieta w biznesie wg. Fortunes. Społeczność stworzona, aby pomagać realizować ambicje kobiet. Na spotkaniach uczymy się biznesu, inspirujemy, dodajemy odwagi do podejmowania wyzwań, poznajemy się i wspólnie rośniemy.

Włącz się do gry jest polską reprezentacją projektu LEAN IN CIRCLE!MASZ PYTANIA? CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM PROJEKTU WŁĄCZ SIĘ DO GRY?

 PROSIMY O KONTAKT MAILOWY: katarzyna.janicka@inkubatory.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "#WŁĄCZ SIĘ DO GRY. Biznes, rozwój i networking dla przedsiębiorczych kobiet." jest Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej