To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

Jutro, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

Wieczór Rekrutera i Perły HR 2017

Wieczór Rekrutera to cykliczne wydarzenie skupiające specjalistów z obszaru HR i rekrutacji, organizowane przez redakcję magazynu Rekruter. Wieczór jest jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń, budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne. 12 października w OPERA Club (Plac Teatralny 1) w Warszawie odbędzie się jubileuszowa X edycja!

Głównym zamierzeniem eventu jest ukazanie potencjału branży rekrutacyjnej oraz integracja i promowanie dobrych praktyk w biznesie. Dodatkowo celem organizatorów jest przybliżenie zakresu działalności agencji zatrudnienia, poprzez umożliwienie swobodnej wymiany poglądów i zaciśnięcie więzów pomiędzy samymi rekruterami oraz nagrodzenie najlepszych z nich. Każda edycja wydarzenia gromadzi ponad 400 uczestników, co udowodnia zapotrzebowanie na tego typu eventy i pokazuje, że Wieczór Rekrutera nieprzypadkowo cieszy się opinią jednego z najważniejszych dla branży rekrutacyjnej wydarzeń w kraju.

12 października 2017r. w trakcie Wieczoru Rekrutera zostaną wręczone Perły HR. Perły HR to pierwszy w Polsce konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR. Ideą konkursu jest integracja środowiska rekrutacyjnego i stworzenie szansy promocji jego potencjału. Będziemy poszukiwać wartościowych osób, dbających na co dzień o dobry wizerunek i rozwój branży. Udział w konkursie może wziąć każda osoba z agencji rekrutacji, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej bądź outsourcingu. Nagrody będą przyznawane w następujących kategoriach: 

  • Consultant of the Year
  • Company of the Year
  • In-house Recruiter
  • In-house Recruitment Team

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej wydarzenia, strony internetowej magazynu Rekruter, fanpage'a Rekrutera na Facebooku oraz dołączania do wydarzenia na Facebooku.

Widzimy się już 12 października! 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa hr Impreza klub

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Wieczór Rekrutera i Perły HR 2017" jest Magazyn Rekruter

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej