Wieczór Be the change #6 - bilety

Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu. 

Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Trzy kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Zmiana nieustannie towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcemy zachęcić do zmiany, której się obawiają, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. Na scenie zobaczycie kobiety z Sieci.


Bohaterkami wieczoru bedą:

prof. Mirosława El Frey:

Prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray, Prezes Zarządu Poltiss sp z o.o.; specjalistka z zakresu inżynierii biomateriałów polimerowych. Absolwentka Politechniki Szczecińskiej (magisterium, doktorat), habilitację uzyskała na Politechnice Warszawskiej. Współtwórca opatentowanych technologii i materiałów dla pozaustrojowych komór serca i mało inwazyjnych technik chirurgicznych. Od lat współpracuje z uczelniami krajowymi i zagranicznymi z Niemiec, USA, Izraela. Zrealizowała szereg projektów we współpracy z firmami, m.in. DePuy J&J, Croda, Honda Europe, Philips; autorka ponad 250 publikacji, 7 udzielonych patentów, w tym 3 USPTO i EPO; od 2007 r. dyrektor Instytutu Polimerów, a od końca 2013 r. dyrektor Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii; w 2007 r. stworzyła od podstaw Zakład Biomateriałów i Technologii Mikrobiologicznych, którym kieruje obecnie; kierownik licznych projektów badawczych krajowych i zagranicznych; latach 2009-2011 członek Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Szczecin; za osiągnięcia naukowe otrzymała kilkanaście Nagród Rektora Politechniki Szczecińskiej/ZUT; laureatka nagrody "Świata Biznesu" - "Perły Biznesu 2008", wyróżnienia w konkursie "Eureka! Odkrywamy polskie wynalazki"; laureatka "Zachodniopomorskiego Nobla"; recenzentka w wielu czasopismach międzynarodowych, m.in. Polymer, Acta Biomaterialia, Biomaterials; recenzentka projektów w 7. Programie Ramowym UE, Horyzont 2020, ekspert NCBiR, NCN; członek Sekcji Biomateriałów w Komitecie Nauki o Materiałach PAN; członek Komitetu Nauk Chemicznych PAN.

Patrycja Plewka:

Psycholog, psychoterapeutka, psychotraumatolog, trener. Swoich klientów uczy psychologicznej elastyczności, która pozwala budować życie dookoła ruchu "w kierunku", zamiast ruchu "z dala". W zgodzie z tą teorią pomaga swoim klientom przechodzić "na drugą stronę strachu", bo wierzy, że tam wydarza się najpiękniejsze co na nas czeka.

Prowadzi poradnię "Antidotum Clinic" w Warszawie, której biznes plan opracowała już w szkole średniej. Jest założycielką i prezeską "Amp Active" - rozwijającej się fundacji wspierającej osoby po amputacjach poprzez budowanie społeczności, dzięki której mogą one powrócić do aktywnego i pełnego życia.

Swoje doświadczenie zdobywała współpracując m.in. z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Konstancinie Jeziornej, Fundacją "La Strada", w której pełniła funkcję kierownika schroniska dla ofiar i świadków przestępstw, Fundacją Jaśka Meli "Poza Horyzonty", Fundacją Poland Business Run i wieloma innymi.

Dziś zarządza sektorem sztuki, kreując miejsca zgodne z tym, co jej samej pozwoliło otworzyć się na doświadczanie i pełnię mocy. Jej pędzlem jest autentyczność, a obrazem życie osób, które doznają osobistego rozwoju w doświadczeniu zmienności i strat.

Zuzanna Stańska:

Historyk sztuki, założycielka aplikacji mobilnej DailyArt oraz właścicielka firmy Moiseum od 2012 roku zajmującej się tworzeniem rozwiązań związanych z nowymi technologiami i nowoczesnym podejściem do publiczności w muzeach i instytucjach kultury. Przed Moiseum pracowała w pewnym warszawskim funduszu inwestycyjnym i agencji PR. Organizatorka ogólnopolskiej akcji społecznej Dzień Wolnej Sztuki oraz warszawskich spotkań muzealników Metamuzeum. Alumni Blackbox Connect Female Founders, laureatka British Council Young Creative Entrepreneur Award w kategorii Culture oraz wymieniona na liście "liderów Nowej Europy" "New Europe Top 100 Challengers" stworzonej przez Visegard Fund, Google, Financial Times i Res Publikę.
Wieczór Be the change to jak zwykle okazja do networkingu przy winie i smacznym poczęstunku. Mile widziane będą zarówno bywalczynie naszych śniadań, warsztatów i konferencji, jak i te Panie, które po raz pierwszy dołączą na wydarzenie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy także Panów :-) Tym razem będziemy was gościć w nowoczesnych wnętrzach nowej Auli ASP.***

serdecznie zapraszamy, 


Kasia Wierzbowska i Dorota Czekaj

założycielki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Partnerzy wydarzenia:


      Grant przyznany przez United Way Worldwide dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation.

100,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Wieczór Be the change #6" jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  bilet wstępu na Wieczór Be the change #6
26 Stycznia 2017 100,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Zobacz na mapie

Nowa Aula ASP

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, Warszawa

Polecamy także:

TRENING KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ  1.0

28 Stycznia, 11:00 - 15:00 70,00 zł
Pracownia Rozwoju Osobistego, Wrocław

Zastanawiasz się jak zacząć inwestować w Bitcoin? Przyjdź na szkolenie

30 Stycznia, 09:00 - 12:00 od 184,50 zł
AIP Business Link Warszawa, Warszawa

Wykorzystanie narzędzi Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w pracy coacha / Lublin

Wtorek, 17:15 - 20:15
Business Link Lublin, 20-027 Lublin

LEGAL MARKET DAY 2017 - konferencja nowoczesnych prawników

3 Marca, 10:00 - 15:00 613,77 zł
Centrum Konferencyjne Kopernik, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej