To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

WAWCODE | Hackathon 24h | Startberry


KIEDY? 13-14 października 2018 roku, start 10:00
GDZIE? Startberry, ul. Grochowska 306/308, Warszawa

WAWCODE - "Koduj dla Warszawy" to bezpłatny 24-godzinny turniej dla programistów, którego celem jest stworzenia aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, które mogą ułatwić życie mieszkańcom miasta oraz turystom przybywającym do Warszawy. Uczestników wspierali będą mentorzy z warszawskich firm informatycznych. Wydarzenie potrwa 2 dni: w sobotę w godzinach 10:00-22:00 oraz w niedzielę w godzinach 9:00-21:00. Uczestnikom zapewniamy pełen catering oraz atrakcyjne nagrody dla najlepszych.Uczestnikom zapewniamy pełen catering oraz atrakcyjne nagrody dla najlepszych. Event przyczyni się do wyłonienia najlepszych programistów w Warszawie, powstania wielu innowacyjnych projektów oraz integracji warszawskiej społeczności IT. Uczestnikom zapewniamy catering, napoje energetyczne i atrakcyjne nagrody. Wydarzenie ma stworzyć kreatywną przestrzeń dla warszawskich programistów i przyczynić się bezpośrednio do powstania wielu ciekawych projektów.

❎ JEDZENIE I NAPOJE ❎

Podczas całego wydarzenia zapewniamy uczestnikom pizzę i napoje.

O HACKATHONIE

NAJWIĘKSZY warszawski hackathon z prawdziwego zdarzenia. Przyjdź poznaj kreatywnych ludzi i stwórz niesamowity projekt.

Podczas spotkania nasi mentorzy opowiedzą o:
- technologiach ubieralnych
- tworzeniu aplikacji mobilnych,
- integracji aplikacji z chmurą obliczeniową,
- udzielą rad osobom uczestnikom, odpowiedzą na nurtujące ich pytania oraz pomogą rozwiązać ich problemy napotkane przy pracy.

❎NAGRODY

Do wygrania drony, inteligentne opaski i smartzegarki!

Resztę nagród ujawnimy niebawem!

MENTORZY 

+ Jakub Kornatowski (PwC Customer Technology)
Nazywam się Jakub Kornatowski i od ponad 3 lat zajmuję się projektowaniem i programowaniem aplikacji na urządzenia mobilne. Od dwóch lat głęboko i szczerze zakochany w języku Swift od Apple Piszę aplikację - które lubię, w technologii - którą znam, na urządzenia - które szanuje. Jestem programistą z wyboru i pasji, dlatego piszę w języku który lubię i na urządzenia, z których uwielbiam korzystać. Uważam, że tylko świnia nie zmienia poglądów, więc nie wykluczam własnego rozwoju w dowolnej technologii, w której się zakocham. No koncie posiadam kilka naklepanych projektów, część z nich nawet ujrzała światło dzienne w App Store. Pracowałem zarówno w dużych zespołach, jak i służyłem za jednoosobową armię tworząc aplikację od backend'u do frontuend'u. Obecnie "próbuję" przewodzić zespołowi jako Team Leader w PwC Customer Technology. 

+ Michał Kapias (Sage)
Jest dyrektorem działu Product Delivery w Sage w Polsce, odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie wszystkich produktów Sage na rynku polskim. Autor i współautor wielu produktów w ofercie Sage. Związany z Sage od 17 lat, zaczynał jako programista, następnie projektant, architekt i wreszcie menadżer. W pracy kieruje się zasadą "Customer First" i "Do The Right Thing" - filarami wartości Sage. Fan architektury serwisów rozproszonych. Obecnie otwiera w Warszawie duże centrum deweloperskie, którego celem będzie praca na rzecz globalnych produktów Sage służących klientom i użytkownikom w ponad 25 krajach na całych świecie.

+ Wojciech Bartosiak (P&P Solutions)
Wojciech Bartosiak pełni rolę Chief Technical Officer w P&P Solutions, z którą jest związany od samego początku jej istnienia. Jest głównym programistą architektury autorskich systemów firmy, koordynuje również najważniejsze aspekty techniczne projektów oraz prowadzi merytoryczne konsultacje z kluczowymi klientami. Obecnie odpowiada za architekturę serwisu jednego z potentatów hazardowych z USA. Entuzjasta rozwiązań cloudowych, pasjonat cyberbezpieczeństwa, a prywatnie kochający mąż i ojciec.

+ Michał Biarda (ORBA)
CTO warszawskiej firmy Orba. Pierwsze programy komputerowe zaczął pisać jeszcze w szkole podstawowej. Tematyką tworzenia stron oraz e-commerce zajmuje się od ponad 15 lat, gdy IE 5.5 stanowiło cud techniki. Specjalizuje się w PHP, Magento oraz JavaScript. Wielki entuzjasta Test Driven Development. Klawiatury komputera używa nie tylko do kodowania, lecz również do pisania powieści. W 2017 roku wydał swoją debiutancką - Królik w lunaparku.

+ Dariusz Liszewski (PwC)
Software Engineer z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu w języku Java i nie tylko. Wiedzę i doświadczenie zdobywał współpracując z globalnymi firmami z rynku IT. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką komputerową, tworzeniem gier mobilnych oraz wspinaczką boulderową.

+ Hubert Chylik (PwC)
Java Developer (z zacięciem analitycznym) w PwC Polska. Aktualnie związany z branżą telco, gdzie jako Dev Team Lead łączy umiejętności techniczne z miękkimi.Pasjonat IoT, automatyzacji w biznesie oraz psychologii. Prywatnie uzależniony od Salsy, Netflixa oraz Coli Zero.

+ Jan Terlecki (Freeport Metrics)
Jako "Full stack developer" z kilkuletnim doświadczeniem Jan odpowiada za tworzenie skalowalnych rozwiązań wnosząc ogromny wkład do zespołu .Net-owego we Freeport Metrics. Nieprzerwanie poszukuje inspiracji oraz nowych rozwiązań w oparciu o rozwiązania chmurowe Azure i AWS, jak również entuzjastycznie wykorzystuje i promuje Node.js, Angular i inne nowinki ciągle rozwijających się technologii.W wolnym czasie pogrywa na gitarze oraz aktywnie uprawia oraz promuje football flagowy na terenie Warszawy.

+ Paweł Radzikowski (Orba)
Senior Magento DeveloperSwoją pierwszą stronę internetową utworzyłem w Podstawówce - był to blog oparty o statyczne pliki postawiona na darmowym hostingu.Pierwsze kroki w PHP zacząłem stawiać w gimnazjum. Gdy koledzy zagrywali się w CS'a , ja tworzyłem kod CRM'a którego na szczęście nie ujrzał świat.Moja kariera jako programisty rozpoczęła się oficjalnie w 2014 roku gdy stwierdziłem że wyliczanie rozkładu sił oddziałującego na pyłek umiejscowiony na łopacie śmigła samolotu to nie dla mnie.Programowanie uważam za trzynastą (szczęśliwą dla mnie) muzę - jedni uzewnętrzniają się poprzez muzykę, inny w tańcu tak ja przetapiam swoje myśli i emocje w kod.W codziennej pracy uważam że nie ma rzeczy niemożliwych - jest tylko złe podejście i architektura.Mam wiele pasji moim konikiem są podróże, kolej, lubię literaturę fantasy i gry strategiczne.

+ Krzysztof Rzymkowski (Lingaro)
Software Developer z pasją do technologii, fan open-source i dzielenia się wiedzą. Pierwsze kroki zplatformą Java zaczynał 20 lat temu, w wersji 1.1. Zajmuje się projektowaniem i implementacjąrozwiązań Webowych. Prowadzi cykliczne wewnętrzne szkolenia w Lingaro m.in. z Java, Spring Boot,Typescript, React, Webpack, Docker, git i bash. Zwolennik programowania funkcyjnego i automatyzacjiwszelkich procesów.

+ Krzysztof Piaseczny (Sage)
Od ćwierć wieku tworzy oprogramowanie do zarządzania biznesem. Od 18 lat związany z Sage jest managerem zespołu rozwijającego produkty znane pod marką "Sage Symfonia" i wykorzystywane codziennie przez tysiące firm w Polsce. Jest zwolennikiem zwinnych metod tworzenia oprogramowania i kieruje się zasadą "Deliver More Value". Prywatnie pasjonat tańca towarzyskiego i podróżowania. W wolnych chwilach czyta książki i słucha audiobooków.

+ Dawid Koncewicz (Cybercom)
W godzinach pracy iOS Magician, fascynat wszystkich rzeczy zawierających słówko Swift. Po godzinach alchemik robiący kod z niczego, szukający sposobu na wynalezienie kamienia filozoficznego dla mniejszych i większych projektów ze sceny startupowej. Niegdysiejszy zwycięzca kilku hackathonów, dzisiaj mentor z zapleczem zarówno technicznym, jak i biznesowym, sypiący pomysłami jak z rękawa. Smakosz warszawskich burgerowni i tester parków pod kątem możliwości rozwijania zawrotnych prędkości na rolkach. Motto: "Work until you no longer have to introduce yourself".


SPONSORZY

Sponsor Główny: PwC

Sponsor Złoty: Acaisoft, Sparkbit, ORBA, P&P Solutions, Lingaro

Sponsor Srebrny: Cybercom Poland, Freeport Metrics, Sage

❎PARTNERZY COMMUNITY

dev.js Poland (www.devjs.org)
Women TechStyle Warszawa (www.warszawa.womentechstyle.com)
TechBite Warszawa (https://www.meetup.com/pl-PL/gdg-techbite-warszawa...)

❎KONTAKT

E-mail: info@wawcode.pl
Telefon: 605 244 131

Nie czekaj, zapisz się już dziś! :)

POLUB NAS: https://www.facebook.com/WAWCODE/

❎PYTANIA / ODPOWIEDZI

1. Ile osób mogą liczyć zespoły na hackathonie?
ODP: Od 1 do 6 osób.

2. Czy trzeba zabrać na hackathon swój komputer?
ODP. Tak, uczestnicy tworzą projekty na własny sprzęcie.

3. Czy można na noc zostać w obiekcie?
ODP. Nie ma takiej możliwości.

4. Czy projekt może być tworzony w dowolnej technologii?
ODP. Uczestnicy mają dowolność wyboru technologii i narzędzi do tworzenia aplikacji. Programuj w tym co lubisz.

5. Czy przewidzieliśmy wyżywienie dla uczestników?
ODP. Oczywiście. Głodni nie będziecie.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WAWCODE | Hackathon 24h | Startberry" jest LUBELSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej