To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

WAWCODE | Hackathon 24h | Google Campus Warsaw


KIEDY? 17-18 marca 2018 roku, start 10:00
GDZIE? Google Campus Warsaw, ul. Ząbkowska 33c, Warszawa

WAWCODE - "Koduj dla Warszawy" to bezpłatny 24-godzinny turniej dla programistów, którego celem jest stworzenia aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, które mogą ułatwić życie mieszkańcom miasta oraz turystom przybywającym do Warszawy. Uczestników wspierali będą mentorzy z warszawskich firm informatycznych. Wydarzenie potrwa 2 dni: w sobotę w godzinach 10:00-22:00 oraz w niedzielę w godzinach 9:00-21:00. Uczestnikom zapewniamy pełen catering oraz atrakcyjne nagrody dla najlepszych.Uczestnikom zapewniamy pełen catering oraz atrakcyjne nagrody dla najlepszych. Event przyczyni się do wyłonienia najlepszych programistów w Warszawie, powstania wielu innowacyjnych projektów oraz integracji warszawskiej społeczności IT. Uczestnikom zapewniamy catering, napoje energetyczne i atrakcyjne nagrody. Wydarzenie ma stworzyć kreatywną przestrzeń dla warszawskich programistów i przyczynić się bezpośrednio do powstania wielu ciekawych projektów.

❎ JEDZENIE I NAPOJE ❎

Podczas całego wydarzenia zapewniamy uczestnikom pizzę i napoje.

O HACKATHONIE

NAJWIĘKSZY warszawski hackathon z prawdziwego zdarzenia. Przyjdź poznaj kreatywnych ludzi i stwórz niesamowity projekt.

Podczas spotkania nasi mentorzy opowiedzą o:
- technologiach ubieralnych
- tworzeniu aplikacji mobilnych,
- integracji aplikacji z chmurą obliczeniową,
- udzielą rad osobom uczestnikom, odpowiedzą na nurtujące ich pytania oraz pomogą rozwiązać ich problemy napotkane przy pracy.

❎NAGRODY

Do wygrania 10x super smartwatch!

Resztę nagród ujawnimy niebawem!

❎MENTORZY 

+ Bartek Kołodziejski (Sage)
Odpowiada za strategie rozwoju lokalnych produktów Sage w Polsce oraz kieruję zespołami pracującymi nad ich rozwojem. Jego doświadczenie obejmuję każdy z etapów procesu rozwoju produktu, od pomysłu i Value Proposition, poprzez implementację, aż po jego komercjalizację. Entuzjasta Lean Start-Up i praktykant SCRUMa skupiony na tym, by rozwiązania zawsze były adekwatne do skali problemu.

+ Michał Kapias (Sage)
Jest dyrektorem działu Product Delivery w Sage w Polsce, odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie wszystkich produktów Sage na rynku polskim. Autor i współautor wielu produktów w ofercie Sage. Związany z Sage od 17 lat, zaczynał jako programista, następnie projektant, architekt i wreszcie menadżer. W pracy kieruje się zasadą "Customer First" i "Do The Right Thing" - filarami wartości Sage. Fan architektury serwisów rozproszonych. Obecnie otwiera w Warszawie duże centrum deweloperskie, którego celem będzie praca na rzecz globalnych produktów Sage służących klientom i użytkownikom w ponad 25 krajach na całych świecie.

+ Gabor Wnuk (Wirtualna Polska)
Przez ostatnie 9 lat swojego życia związany z o2.pl, a później w Grupie Wirtualna Polska, pisał w językach zaczynających się na każdą literę alfabetu. Obecnie - Mobile Tech Lead w Grupie Wirtualna Polska wdraża React Native gdzie tylko się da.

+ DAMIAN CHODOREK (Wirtualna Polska)
Mobile Tech Leader w Wirtualnej Polsce. Zwolennik pragmatyzmu, profesjonalizmu i produktywności. Stara się wszystko upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej. Stoi na czele zespołu zgranego i efektywnego niczym wataha wilków.

+ MATEUSZ KOŚLACZ (Wirtualna Polska)
W Wirtualnej Polsce prowadzi multiplatformowy zespół programistów mobilnych odpowiedzialnych m. in. za aplikację WP Pilot. Niedawno, na gali Mobility Trends 2018, odebrał dla WP Pilota główną nagrodę w kategorii Najlepsza Mobilna Aplikacja B2C roku 2017. Na zaprojektowanej przez niego architekturze powstają natywne aplikacje mobilne w Wirtualnej Polsce. Miłośnik ReactiveX, Kotlina, architektury VIPER i wszelkiego rodzaju testów automatycznych. Wierzy, że dobry kod ma cztery nierozłączne cechy: działa jak oczekiwano, jest przetestowany, czytelny i łatwy w dalszym rozwoju.

+ Mateusz Dudek
Młody, jednak dojrzały architekt IT, który nie tylko rozumie architektoniczne pojęcie aplikacji, ale również wie jak programować. Pasjonat chmury i gotowania. Gotów na podjęcie ryzyka i skłonny do wypróbowywania nowych pomysłów.

+ Michał Świątkowski (PwC)
Senior IT Manager w PwC Customer Technology. Od wielu lat związany z technologiami Microsoft. Przez 15 lat kariery zawodowej prowadził zespoły realizujące projekty w instytucjach finansowych, firmach telekomunikacyjnych i sektorze publicznym. Zdarzają się też klienci w bardziej egzotycznych branżach, o czym dowiecie się na prezentacji. 

+ Sławomir Rosiek (KMD Poland)
Certyfikowany programista i scrum master z ponad 10-letnim komercyjnym doświadczeniem związanym z .NET Framework. Realizował projekty dla dużego polskiego operatora telefonii komórkowej i jednej z wiodących firm leasingowych w Polsce. Teraz pracuje dla jednej z największych skandynawskich firm IT nad systemem obsługącym płatności mobilne. Ma duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych oraz systemów rozproszonych.

+ Marcin Grądzki (PwC)
Senior .NET Developer. Jestem programistą z 6 letnim stażem, od początku kariery w PwC. Na codzień pracuję przy projektach związanych z Microsoft Dynamics CRM.
Prywatnie interesuje się motoryzacją i mechaniką, a konkretniej lubię grzebać w silniku mojego motocykla :)

Mariusz Pyżanowski (PwC)
Miłośnik nowych technologii. Jestem .NET developerem od ok. 5 lat, przebyłem swoją zawodową podróż po różnych firmach i na ten moment wylądowałem w PwC. Na codzień stawiam czoła bardziej i mniej technicznym wyzwaniom. Ostatnimi czasy największy udział w mojej codziennej pracy ma dostosowywanie i wdrażanie Dynamics 365 jak i integrowanie tego produktu z innymi systemami. Szanuję swój czas wolny, który uwielbiam dzielić między fotografię, film i sport.


SPONSORZY

Sponsor Główny: Sage

Sponsor Złoty: PwC, KMP Poland

Sponsor Srebrny: Grupa Wirtualna Polska, Huuuge Games, JCommerce, BOSCH, Colours of Caffee

❎PARTNERZY COMMUNITY

dev.js Poland (www.devjs.org)
Women TechStyle Warszawa (www.warszawa.womentechstyle.com)
TechBite Warszawa (https://www.meetup.com/pl-PL/gdg-techbite-warszawa...)

❎KONTAKT

E-mail: info@wawcode.pl
Telefon: 605 244 131

Nie czekaj, zapisz się już dziś! :)

POLUB NAS: https://www.facebook.com/WAWCODE/

❎PYTANIA / ODPOWIEDZI

1. Ile osób mogą liczyć zespoły na hackathonie?
ODP: Od 1 do 6 osób.

2. Czy trzeba zabrać na hackathon swój komputer?
ODP. Tak, uczestnicy tworzą projekty na własny sprzęcie.

3. Czy można na noc zostać w obiekcie?
ODP. Nie ma takiej możliwości.

4. Czy projekt może być tworzony w dowolnej technologii?
ODP. Uczestnicy mają dowolność wyboru technologii i narzędzi do tworzenia aplikacji. Programuj w tym co lubisz.

5. Czy przewidzieliśmy wyżywienie dla uczestników?
ODP. Oczywiście. Gwarantujemy, że głodni nie będziecie.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WAWCODE | Hackathon 24h | Google Campus Warsaw" jest LUBELSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej