To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

WAWCODE | Hackathon 24h | Google Campus Warsaw


KIEDY? 14-15 października 2017 roku, start 10:00
GDZIE? Google Campus Warsaw, ul. Ząbkowska 33c, Warszawa
STRONA WWW? www.wawcode.pl

WAWCODE - "Koduj dla Warszawy" to bezpłatny 24-godzinny turniej dla programistów, którego celem jest stworzenia aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, które mogą ułatwić życie mieszkańcom miasta oraz turystom przybywającym do Warszawy. Uczestników wspierali będą mentorzy z warszawskich firm informatycznych. Wydarzenie potrwa 2 dni: w sobotę w godzinach 10:00-22:00 oraz w niedzielę w godzinach 9:00-21:00. Uczestnikom zapewniamy pełen catering oraz atrakcyjne nagrody dla najlepszych.Uczestnikom zapewniamy pełen catering oraz atrakcyjne nagrody dla najlepszych. Event przyczyni się do wyłonienia najlepszych programistów w Warszawie, powstania wielu innowacyjnych projektów oraz integracji warszawskiej społeczności IT. Uczestnikom zapewniamy catering, napoje energetyczne i atrakcyjne nagrody. Wydarzenie ma stworzyć kreatywną przestrzeń dla warszawskich programistów i przyczynić się bezpośrednio do powstania wielu ciekawych projektów.

❎ JEDZENIE I NAPOJE ❎

Podczas całego wydarzenia zapewniamy uczestnikom pizzę i napoje.

O HACKATHONIE

NAJWIĘKSZY warszawski hackathon z prawdziwego zdarzenia. Przyjdź poznaj kreatywnych ludzi i stwórz niesamowity projekt.

Podczas spotkania nasi mentorzy opowiedzą o:
- technologiach ubieralnych
- tworzeniu aplikacji mobilnych,
- integracji aplikacji z chmurą obliczeniową,
- udzielą rad osobom uczestnikom, odpowiedzą na nurtujące ich pytania oraz pomogą rozwiązać ich problemy napotkane przy pracy.

❎NAGRODY 

10x super smart zegarek!

5x inteligenta opaska od RAZER!

MENTORZY


+ Sandra Rogalska (Cybercom)
Programista, psycholog i Scrum Master. Ma doświadczenie zarówno w tworzeniu oprogramowania jak i prowadzeniu zespołów. Obecnie rozwija nowe funkcjonalności dla klienta specjalizującego się w produkcji systemów nawigacyjnych. Sandra jest członkiem Geek Girls Carrots i Łódzkiego JUG.


+ GABOR WNUK (Grupa Wirtualna Polska)
Przez ostatnie 9 lat swojego życia związany z o2.pl, a później w Grupie Wirtualna Polska, pisał w językach zaczynających się na każdą literę alfabetu. Obecnie - Mobile Tech Lead w Grupie Wirtualna Polska wdraża React Native gdzie tylko się da.

+ Adam Szopa (Cybercom)
Aktualnie Product Owner, sercem nadal Programista. Od sześciu lat pracuje w branży telekomunikacyjnej. Bierze udział zarówno w wieloletnich jak i krótkookresowych projektach, które są realizowane głównie w języku C++. Współtwórca ogólnopolskiego konkursu programistycznego MasterCoder. Swoim doświadczeniem oraz wiedzą dzieli się z uczestnikami seminariów, szkółek letnich z programowania oraz ze stażystami i praktykantami. Interesuje się tematami wolnego oprogramowania i języka Rust. 

+ Mateusz Dudek
Młody, jednak dojrzały architekt IT, który nie tylko rozumie architektoniczne pojęcie aplikacji, ale również wie jak programować. Pasjonat chmury i gotowania. Gotów na podjęcie ryzyka i skłonny do wypróbowywania nowych pomysłów.

+ Jakub Księżniak (Cybercom)
Nazywam się Jakub Księżniak, jestem specjalistą od systemów Android z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu w języku Java i nie tylko. Swoją przygodę z Androidem rozpocząłem jeszcze w czasie studiów w 2010 roku. Obecnie pracując w Cybercom Poland, osiągam wiele sukcesów zarówno jako programista, jak i w rolach architekta systemów mobilnych oraz product ownera. W czasie wolnym buduję nie tylko aplikacje, ale również bezzałogowe statki powietrzne (potocznie zwane dronami), a gdy jest cieplej to lubię również pożeglować po wodach śródlądowych i morskich.

+ Rafał Rudnicki  (Cybercom)
Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej wydziału Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki. Z branżą telekomunikacyjną oraz IT związany od 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak: Orange, PLAY, Nokia Siemens Networks., Oberthur Technologies. Obecnie w Cybercom Group odpowiada za obszar usług oraz rozwiązań domeny IoT/M2M. W szczególności odpowiada za projektowanie oraz dynamizację rozwiązań wspierających optymalizację procesów przedsiębiorstw oraz rozwój miast. Prywatnie pasjonat motoryzacji - szybkich samochodów i motocykli - oraz miłośnik nowych technologii. 

+ Bartek Kołodziejski (Sage)
Odpowiada za strategie rozwoju lokalnych produktów Sage w Polsce oraz kieruję zespołami pracującymi nad ich rozwojem. Jego doświadczenie obejmuję każdy z etapów procesu rozwoju produktu, od pomysłu i Value Proposition, poprzez implementację, aż po jego komercjalizację. Entuzjasta Lean Start-Up i praktykant SCRUMa skupiony na tym, by rozwiązania zawsze były adekwatne do skali problemu.

+ Michał Kapias (Sage)
Jest dyrektorem działu Product Delivery w Sage w Polsce, odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie wszystkich produktów Sage na rynku polskim. Autor i współautor wielu produktów w ofercie Sage. Związany z Sage od 17 lat, zaczynał jako programista, następnie projektant, architekt i wreszcie menadżer. W pracy kieruje się zasadą "Customer First" i "Do The Right Thing" - filarami wartości Sage. Fan architektury serwisów rozproszonych. Obecnie otwiera w Warszawie duże centrum deweloperskie, którego celem będzie praca na rzecz globalnych produktów Sage służących klientom i użytkownikom w ponad 25 krajach na całych świecie.

+ Łukasz Przezorski (Sage)
Software Engineer z ponad 5 letnim doświadczeniem. Wiedzę i doświadczenie zdobywał współpracując z globalnymi firmami z rynku IT. Scrum Master oraz wielki fan Agile'a. Ma świra na punkcie czystego kodu, Management 3.0 oraz interakcji międzyludzkich.

+ Łukasz Rzegociński (BOSCH)
Pracuje w Robert Bosch Sp. z o.o. jako Senior Software Developer. Ukończył Cybernetykę na WAT i Lotnictwo i Kosmonautykę na Politechnice Warszawskiej. Inżynier sercem, specjalista IT umysłem. Na co dzień tworzy oprogramowanie implementujące wiedzę inżynierską, elementy sztucznej inteligencji służące do automatyzacji procesów konfiguracji produktu i wsparcia procesów projektowania. W ramach R&D szuka rozwiązań na niemożliwe. W międzyczasie po prostu człowiek od rozwiązywania problemów. Aktualnie fascynuje się Internetem rzeczy oraz Machine Learning. Prywatnie pasjonat lotnictwa w małej i dużej formie. Miłośnik klasycznej motoryzacji i analogowego brzmienia.

+ Piotr Guziorski (BOSCH)
Pracuje w Robert Bosch Sp. z o.o. jako Senior Software Developer. Ukończył Politechnikę Śląską na kierunku Automatyka i Robotyka, specjalność: Przetwarzanie informacji w procesach biotechnologicznych oraz Inżynierię oprogramowania na Politechnice Warszawskiej. Na co dzień zaangażowany w architekturę dużego produktu integrującego dane z rozproszonych systemów.Specjalista od usług sieciowych i technologii Java EE, orędownik User Experience i Design Thinking. Prywatnie interesuje się bioinżynierią, astrofizyką i sztuczną inteligencją.

+ Piotr Dżaluk (Grupa Wirtualna Polska)
Obecnie Front-End Developer w Grupie Wirtualna Polska. Miłośnik ekosystemów Node.js oraz React.js. Tworzył aplikacje webowe o szerokim wachlarzu zastosowań: od dużych serwisów odwiedzanych przez miliony użytkowników dziennie, po interfejsy użytkownika odpalane na mikroprocesorach systemów wbudowanych.

+ Paweł Piotrowski (Grupa Wirtualna Polska)
Fan prędkości, zwinności i wydajności. Dawniej milionom ludzi umożliwiał czytanie newsów skalując backend. Obecnie pracuje nad nietrywialym skalowaniem aplikacji telewizyjnych (WPPilot) i radiowych (OpenFM).Oprócz skalowania systemów buduje zespoły developerskie z pomocą zwinnych metodyk i pomaga biznesowi wykorzystać ich potencjał. Przez 8 lat zmienił pracę 5 razy - cały czas w tej samej organizacji.

+ Jakub Księżniak
Nazywam się Jakub Księżniak, jestem specjalistą od systemów Android z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu w języku Java i nie tylko.Swoją przygodę z Androidem rozpocząłem jeszcze w czasie studiów w 2010 roku. Obecnie pracując w Cybercom Poland, osiągam wiele sukcesów zarówno jako programista, jak i w rolach architekta systemów mobilnych oraz product ownera. W czasie wolnym buduję nie tylko aplikacje, ale również bezzałogowe statki powietrzne (potocznie zwane dronami), a gdy jest cieplej to lubię również pożeglować po wodach śródlądowych i morskich.

+ Dominika Zaleska
GDG (Google Developer Group Warsaw) Lead, od niedawna w pełni developerka, pasjonatka Polymer Project i web developmentu, obecnie exploruje tematy blockchaina i sztucznej inteligencji w Wandlee.

SPONSORZY

Sponsor Główny: Cybercom Poland

Sponsor Złoty: Sage, Sii Polska, BOSCH, Freeport Metrics

Sponsor Srebrny: EVOJAM, Grupa Wirtualna Polska, Colours of Coffee


❎PARTNERZY COMMUNITY 

dev.js Poland (www.devjs.org)
Women Techmakers Warszawa (www.wtmwarszawa.pl)
Google Developer Group TechBite Warszawa (https://www.meetup.com/pl-PL/gdg-techbite-warszawa...)

❎KONTAKT 

E-mail: info@wawcode.pl
Telefon: 605 244 131

Nie czekaj, zapisz się już dziś! :)

POLUB NAS: https://www.facebook.com/WAWCODE/


❎PYTANIA / ODPOWIEDZI 

1. Ile osób mogą liczyć zespoły na hackathonie?
ODP: Od 1 do 6 osób.

2. Czy trzeba zabrać na hackathon swój komputer?
ODP. Tak, uczestnicy tworzą projekty na własny sprzęcie.

3. Czy można na noc zostać w obiekcie?
ODP. Nie ma takiej możliwości.

4. Czy projekt może być tworzony w dowolnej technologii?
ODP. Uczestnicy mają dowolność wyboru technologii i narzędzi do tworzenia aplikacji. Programuj w tym co lubisz.

5. Czy przewidzieliśmy wyżywienie dla uczestników?
ODP. Oczywiście. Gwarantujemy, że głodni nie będziecie.Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WAWCODE | Hackathon 24h | Google Campus Warsaw" jest LUBELSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej