To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 349,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Wtorek, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

WAWCODE | Hackathon 24h | Google Campus Warsaw


KIEDY?
 29-30 kwietnia 2017 roku, start 9:00
GDZIE? Google Campus Warsaw, ul. Ząbkowska 27/31, Warszawa

WAWCODE - "Koduj dla Warszawy" to bezpłatny 24-godzinny turniej dla programistów, którego celem jest stworzenia aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, które mogą ułatwić życie mieszkańcom miasta oraz turystom przybywającym do Warszawy. Uczestników wspierali będą mentorzy z warszawskich firm informatycznych. Wydarzenie potrwa 2 dni: w sobotę w godzinach 9:00-22:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-20:00. Uczestnikom zapewniamy pełen catering oraz atrakcyjne nagrody dla najlepszych. Event przyczyni się do wyłonienia najlepszych programistów w Warszawie, powstania wielu innowacyjnych projektów oraz integracji warszawskiej społeczności IT. Uczestnikom zapewniamy ogromne ilości pizzy, napojów energetycznych i atrakcyjne nagrody. Uczestników wspierali będą mentorzy z warszawskich firm informatycznych. Wydarzenie ma stworzyć kreatywną przestrzeń dla warszawskich programistów i przyczynić się bezpośrednio do powstania wielu ciekawych projektów.

❎ JEDZENIE I NAPOJE ❎

Podczas całego wydarzenia zapewniamy uczestnikom catering i napoje.

❎ NAGRODY❎

10x super smartwatch
5x głośnik bluetooth
2x kamera sportowa
2x opaska sportowa

...................................................................................................................................

O HACKATHONIE

NAJWIĘKSZY warszawski hackathon z prawdziwego zdarzenia. Przyjdź poznaj kreatywnych ludzi i stwórz niesamowity projekt.

Podczas spotkania nasi mentorzy opowiedzą o:
- tworzeniu gier w Unity3D,
- technologiach ubieralnych
- tworzeniu aplikacji mobilnych,
- integracji aplikacji z chmurą obliczeniową,
- udzielą rad osobom uczestnikom, odpowiedzą na nurtujące ich pytania oraz pomogą rozwiązać ich problemy napotkane przy pracy.

❎ MENTORZY 

+ Bartek Kołodziejski (Sage)
Odpowiada za strategie rozwoju lokalnych produktów Sage w Polsce oraz kieruję zespołami pracującymi nad ich rozwojem. Jego doświadczenie obejmuję każdy z etapów procesu rozwoju produktu, od pomysłu i Value Proposition, poprzez implementację, aż po jego komercjalizację. Entuzjasta Lean Start-Up i praktykant SCRUMa skupiony na tym, by rozwiązania zawsze były adekwatne do skali problemu.

+ Michał Kapias (Sage)
Jest dyrektorem działu Product Delivery w Sage w Polsce, odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie wszystkich produktów Sage na rynku polskim. Autor i współautor wielu produktów w ofercie Sage. Związany z Sage od 17 lat, zaczynał jako programista, następnie projektant, architekt i wreszcie menadżer. W pracy kieruje się zasadą "Customer First" i "Do The Right Thing" - filarami wartości Sage. Fan architektury serwisów rozproszonych. Obecnie otwiera w Warszawie duże centrum deweloperskie, którego celem będzie praca na rzecz globalnych produktów Sage służących klientom i użytkownikom w ponad 25 krajach na całych świecie.

+ Dariusz Pawlukiewicz (Connectis)
.NET developer w Connectis_, blogger, podcaster, https://twitter.com/d_pawlukiewicz

+ Michał Furmankiewicz (Microsoft)
To, co uwielbiam robić to rozwiązywać problemy, szczególnie te biznesowe. Z mojej perspektywy technologia jest jednym z narzędzi, które mogą pomóc. Ale nie jednym. Od ponad roku skupiam się na tym, by klienci w Polsce zrozumieli czym naprawdę jest chmura, jak mogą z niej skorzystać i jak na niej zarobić.W czasie wolnym nadal chętnie buduję własne rozwiązania poznają różne "chmury i obłoki". Ostatnio próbuję zbudować system do monitoringu pszczół.

+ Paweł Niewęgłowski (WAWCODE - "Koduj dla Warszawy")
Aktywista branży IT, oddany technologicznemu i ekonomicznemu rozwojowi miast Lublina i Warszawy. Pomaga w rozwoju firmom IT. CEO firmy programistycznej DevUp. Współtwórca Zulu Glasses - polskich okularów do wirtualnej rzeczywistości. Lider społeczności IT: Google Developer Group Lublin, Regionalna Lubelska Grupa Microsoft, Microsoft Cloud Group Lublin oraz TechBite - Google Developer Group. Organizator główny konferencji Microsoft Expert Summit 2014, Microsoft Innovation Summit 2013, EXPERT SUMMIT 2015 - All about Microsoft technologies, EXPERT SUMMIT 2016 - All about Microsoft technologies. Członek zarządu grupy prasowej wydającej magazyny: Lubelski Programista, Warszawski Programista, Wrocławski Programista, Krakowski Programista, Trójmiejski Programista. Prelegent z bogatym stażem na wielu prestiżowych konferencjach. Konsultant w obszarze tworzenia strategii marketingowych i PR ukierunkowanych na HR. Zaangażowany w międzynarodową scenę startupów i hackathonów. Założyciel 4 cyklicznych hackathonów na terenie Polski takich jak: LUBOCDE, WAWCODE, DevPizza, Teslathon.

+ Paulina Krzypkowska (GBG Warszawa)
Google Student Ambassador w roku 2015. Od 2 lat współtworzy społeczności GDG oraz GBG Warszawa. Na co dzień Paulina rozwija swoje umiejętności z nowych technologii, IT, marketingu, analizy danych, wyceny spółek i rynków finansowych. Od niedawna rozwija także umiejętności z tworzenia start- upów. Prowadziła m.in. szkolenia z Google AdWords. Jej największą pasją są jest astronomia (w szególności astrofizyka).

SPONSORZY

Sponsor Główny:
Sage 

Sponsor Złoty: Connectis, DevUp, Mobica

Sponsor Srebrny: G2A, SMS API, 10clouds, Freshmail
.......................... .......................... .......................... .......................... ...

Nie czekaj, zapisz się już dziś! :)

POLUB NAS: https://www.facebook.com/WAWCODE/

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WAWCODE | Hackathon 24h | Google Campus Warsaw" jest LUBELSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej