Design Thinking Masterclass: twórz produkty i usługi, które klient pokocha | Innovatika

Design Thinking Masterclass 27-28 września 2017 r.

Dwudniowy dynamiczny warsztat, podczas którego doświadczysz, czym jest projektowanie produktów i usług dopasowanych do potrzeb klientów.

Jak tworzyć rozwiązania,które będzie chciał klient?

Szkolenie Design Thinking umożliwia uczestnikom wejście w buty designera. Dzięki niemu odkryjesz i doświadczysz w praktyce metodę Design Thinking i jej zastosowanie w biznesie. Poznasz też narzędzia stosowane w tworzeniu innowacyjnych produktów, usług oraz wyjątkowych doświadczeń klienta.

METODA DESIGN THINKING

Design Thinking to podejście do tworzenia innowacyjnych produktów i usług, stawiające użytkownika w centrum. Jest "ujarzmionym" procesem kreatywnym, który przynosi niespodziewane rozwiązania.

Członkowie zespołu projektowego stosującego to podejście są bezpośrednio angażowani w działania na każdym etapie projektu: czasem na własnej skórze doświadczają problemów istotnych dla użytkowników, projektują rozwiązania i testują je z potencjalnymi użytkownikami. Zespół projektowy jest zawsze multidyscyplinarny, co zapewnia spojrzenie na problem z różnych perspektyw i gwarantuje różnorodność pomysłów. Innowacje, które powstają przy wykorzystaniu Design Thinking odnoszą sukces dzięki temu, że są:

  • atrakcyjne z punktu widzenia użytkownika i odpowiadają na jego potrzeby
  • wykonalne i możliwe do realizacji w założonych kryteriach
  • zyskowne lub uzasadnione biznesowo

TEMATYKA WARSZTATÓW

Podczas szkolenia doświadczysz podejścia Design Thinking w działaniu na konkretnym projekcie i poczujesz się jak designer. Zaczniesz projektować rozwiązania z wykorzystaniem myślenia skoncentrowanego na człowieku oraz wzmocnisz się w kreatywnym rozwiązywaniu złożonych problemów i trafianiu w potrzeby użytkowników. Dowiesz się również jak prowadzić badania, odkrywać potrzeby i testować innowacyjne rozwiązania oszczędzając czas, zasoby i pieniądze. Zobacz agendę.

KTO SKORZYSTA Z WARSZTATÓW?

Program szkolenia opracowany został dla przedstawicieli korporacji, którzy chcą doświadczyć nowego podejścia kluczowego w projektowaniu produktów i usług dopasowanych do potrzeb klientów. Metoda Design Thinking oraz narzędzia i techniki wykorzystywane podczas szkolenia będą miały realny wpływ na pracę:

  • Kadr zarządzających dużych i średnich firm
  • Pracowników działów marketingu, innowacji, R&D, menedżerów produktu
  • Przedsiębiorców i startupowców
  • Osób zarządzających instytucjami publicznymi i NGO
  • Intrapreneurship manager'ów
  • Innowatorów i wszystkich, którzy szukają skutecznych sposobów, by projektować i ulepszać produkty i usługi

Zobacz również:

szkolenia Katarzyna Królak-Wyszyńska startup warsztaty

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Design Thinking Masterclass: twórz produkty i usługi, które klient pokocha | Innovatika" jest Innovatika

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet: 2490 zł netto, 3062,7 zł brutto
już niedostępne 3 062,70 zł -

Warszawa

Polecamy także:

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej