To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Jutro, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Warszawa - Dieta w Łuszczycy - Sylwia Kowalska dietetyk - Wyleczyć niemożliwe - bilety

Wykład dla zamkniętej grupy na Fb.

Wykład dla wszystkich zmagających się z łuszczycą, bielactwem, alergiami,  Atopowym Zapaleniem Skóry i innymi chorobami objawiającymi się m.in. na skórze  .

 Wykład połączony z formą warsztatową :ćwiczenia zmiany składu potrawy, wybór dań do posiłków na 1 dzień

Czas trwania : 3 godziny.

Dowiesz się jak stopniowo zmienić nawyki żywieniowe aby poprawić lub wyleczyć objawy skórne wymienionych chorób a także stopniowo przekonać się jak można poprawić ogólny stan zdrowia.

Sylwia Kowalska- mama 15 latka z autyzmem, dietetyk - od 11 lat stosuję skutecznie na swoim organizmie dietę niskowęglowodanową ( nie jest to dieta ketonowa!!!) , antyalergiczną. Wyleczyłam się m.in. z migrenowych bólów łowy, infekcji zatok oraz dolegliwości towarzyszących mózgowemu porażeniu dziecięcemu. / urodziłam się jako 6 miesięczny wcześniak z wagą 600 gram! / Pomagam poradami dietetycznymi osobom  dorosłym i dzieciom z ciężkimi chorobami i zaburzeniami rozwoju w tym autyzm, epilepsja, MPD, łuszczyca, cukrzyca, alergie itp.

Przynieś spisane swoje 7 dniowe menu a w formie warsztatu opowiem Ci jak możesz zmodyfikować swoje jedzenie by nadal jeść większość swoich ulubionych potraw w inny sposób i inaczej przygotowane.

Moim hobby jest alergologia, systemy dietetyczne  w szczególności: dieta paleo, ketogeniczna, low carb, diety medyczne: rotacyjna, eliminacyjna, dieta 5 przemian. z własnego doświadczenia i wiedzy korzystam pomagając chorym i ich opiekunom zmienić swoje zdrowie i lepiej funkcjonować w życiu. 


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warszawa - Dieta w Łuszczycy - Sylwia Kowalska dietetyk - Wyleczyć niemożliwe" jest Sylwia Kowalska Dietetyk - Wyleczyć Niemożliwe

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej