To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

Walentynkowy Rytuał Bliskości Duszy i Ciała - bilety

Walentynki.

Czego pragnęlibyście z okazji tego święta?

Jeśli chcielibyście poczuć bliskość, namiętność oraz wzajemną miłość to doskonałym rozwiązaniem dla Was może być:

RYTUAŁ BLISKOŚCI DUSZY I CIAŁA

Najważniejszą ideą rytuału jest skupienie się na ukochanej osobie i "tu i teraz". Pozostawienie całego świata wraz z jego pośpiechem i przymusem i przypomnienie sobie magii która kiedyś połączyła Wasze serca.

Rytuał zawiera połączenie komponentów ducha i ciała w jedną, współgrającą całość. Razem doświadczycie wzajemnej miłości, bliskości i odprężenia w blasku palących się świec, przy relaksującej kojącej muzyce, przy zapachu naturalnych olejków oraz naturalnego kadzidła palo santo.


RYTUAŁ BLISKOŚCI DUSZY to sesja z certyfikowaną coachką i trenerką relacji. Podczas tego unikalnego, godzinnego spotkania przejdziecie razem trening bliskości który przypomni Wam, jak wspaniała jest wieź między Wami i uświadomi jak cenicie siebie nawzajem.


RYTUAŁ BLISKOŚCI CIAŁA to wyjątkowy hawajski rytuał, podczas którego przez dwie, wspaniałe godziny doświadczycie wspólnie relaksującego dotyku miłości - masażu Lomi Lomi Nui. Masaż możecie przeżyć w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu, będąc obok siebie. Będzie on realizowany symultanicznie przez dwie doświadczone masażystki, prawdziwe mistrzynie w tej dziedzinie.


Bycie razem, przeżywanie oraz odkrywanie nowych form przyjemności pomaga w pielęgnowaniu oraz podtrzymywaniu uczuć w związku a wspólny masaż może być zaledwie początkiem, wstępem do niezapomnianego, zmysłowego wieczoru…


Nasze rytuały realizujemy w klimatycznych wnętrzach w centrum Warszawy


Wybierz pakiet najlepszy dla siebie!
PAKIET MANA

Trening bliskości oraz masaż w waszym własnym intymnym wnętrzu.

Rytuał będzie trwał ok. 4 godzin po których możecie kontynuować celebrowanie bliskości.

Inwestycja - 550 zł


PAKIET KANALOA

Trening bliskości oraz masaż w klimatycznym wnętrzu w centrum Warszawy z lampką wina musującego i słodką niespodzianką.*

Rytuał będzie trwał ok. 4 godzin po których możecie kontynuować celebrowanie bliskości we własnej, intymnej przestrzeni

Inwestycja - 750 zł


PAKIET ALOHA

Trening bliskości oraz masaż w klimatycznym apartamencie w centrum Warszawy z butelką wina musującego i pyszną, słodką lub wytrawną niespodzianką.*Rytuał będzie trwał ok. 4 godzin po których pozostajecie w apartamencie i możecie kontynuować celebrowanie bliskości do białego rana, a nawet dłużej.

Inwestycja - 950 zł


Rytuał bliskości duszy i ciała - zaproszenie

Poczujcie siebie, dajcie sobie przestrzeń i czas aby posłuchać tego jak prowadzą Was Wasze ciała, bez udziału umysłu.Wystarczy tylko wybrać odpowiedni pakiet, wydrukować poniższe zaproszenie i wręczyć je ukochanej osobie.

Zaproszenie


Waszymi przewodniczkami po świecie bliskości będą:


MONIKA HAJDENRAJCH - certyfikowana, doświadczona coachka i trenerka relacji, twórczyni marki Para Mieszana. Pomaga tworzyć szczęśliwsze relacje z bliskimi osobami, ze światem a przede wszystkim z samą/samym sobą. Prywatnie szczęśliwa kobieta "po przejściach" w związku z mężczyzną "z przeszłością", wielbicielka dobrej lektury i rzecz jasna masażu Lomi Lomi Nui.

ANIA MATUSZCZAK - certyfikowana masażystka hawajskiego masażu świątynnego Lomi Lomi Nui oraz świadomej pracy z ciałem. Fotografka. Zafascynowana fotografią gdzie spiritus movens to człowiek w swoim naturalnym środowisku.

IRENA DĘBSKA - z wykształcenia pedagog z potrzeby serca masażysta Lomi Lomi Nui. Jej nauczycielem jest Susan Painiu Floyd, nauczyciel i lider Aloha International, uczennica Abrahama Kaua, współpracująca z Loea Kawaikapuokalani oraz Serge Kahili Kingem znawcą filozofii Huny z której wywodzi się masaż Lomi Lomi Nui.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Anna Matuszczak coaching Irena Dębska Monika Hajdenrajch

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Walentynkowy Rytuał Bliskości Duszy i Ciała" jest Para Mieszana

Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej