To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Poznań

11 Maja, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Sale konferencyjne OMEGA, Poznań

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Kraków

Dzisiaj, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL, Kraków

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Social Media + Marketing

18 Maja, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Polskie Centrum Edukacji, Warszawa

Usprawnij pracę swojego zespołu z FRIS - Festiwal FRIS® - bilety

Bywa, że współpraca w zespole się nie układa, pomimo dużego potencjału indywidualnego jego poszczególnych członków. Brakuje jednak przepływu informacji, dobrego planowania, staranności we wdrażaniu, być może pojawiają się opóźnienia, niechęć do dzielenia się uzyskanymi wynikami, kłopoty w relacjach, rywalizacja, itd. To wszystko sprawia, że w zespole nie zachodzi synergia i trudniej jest uzyskać oczekiwany rezultat, do którego zespół został powołany.

Proces realizacji zadań FRIS i role poszczególnych członków zespołu w tym procesie znakomicie diagnozują istniejące problemy, pokazują je wyraźnie i jednoznacznie. Pomaga to w lepszym zrozumieniu mechanizmów działania zespołu i w znalezieniu sposobów na rozwiązanie rozpoznanych problemów.

Co będzie się działo?

Celem tego trzygodzinnego szkolenia jest zapoznanie uczestników z narzędziem psychometrycznym FRIS i z możliwościami jakie daje w usprawnianiu współpracy zespołowej.

Uczestnicy zapoznają się z modelem FRIS, po czym zmierzą się z zaaranżowanymi wyzwaniami grupowymi. Kluczową częścią szkolenia jest skonfrontowanie swojego doświadczenia z pracy w zespole z procesem realizacji zadań FRIS. Następnie w oparciu o proces FRIS uczestnicy wypracują, przy aktywnym wsparciu trenera, możliwe rozwiązania problematycznych sytuacji.

W trakcie szkolenia będzie można wygrać jeden dostęp do badania FRIS wraz z raportem indywidualnym.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do szefów zespołów oraz dla HRowców zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników.

Kto prowadzi?

Szkolenie prowadzi Beata Rzepka - Certyfikowany Trener FRIS, trener biznesu od 2008 roku, autorka czterech książek, wielu artykułów publikowanych w magazynie Personel i Zarządzanie, ekspert programu Biznes dla ludzi w TVN24 Biznes i Świat. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Personelem oraz Europejską Szkołę Trenerów. Specjalizuje się w szkoleniach dla talentów i menedżerów z zakresu kompetencji miękkich i zarządzania. Szkolenia prowadzi w stylu dynamicznym i angażującym, dając jednocześnie uczestnikom przestrzeń na doświadczanie i refleksję. Koncentruje się na stronie praktycznej poruszanych zagadnień.

Liczba miejsc ograniczona. Udział w szkoleniu gwarantuje wcześniejszy zakup biletu.

To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS" - akcji, w ramach której 13 stycznia 2017 r. są organizowane szkolenia FRIS w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwalZobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa szkolenie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Usprawnij pracę swojego zespołu z FRIS - Festiwal FRIS®" jest SELF Beata Rzepka-Król

Zobacz na mapie

Centrum Biurowe

Żurawia 22 lok. 613, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej