To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Ugraj wiedzę! Gry w edukacji, wykłady dla uczniów, nauczycieli i rodziców

Ugraj wiedzę! Gry w edukacji, wykłady dla uczniów, nauczycieli i rodziców to seria spotkań organizowanych przez IGiZ - Instytut Gier i Zabaw.

Jak grać w planszówki z maluchami? Jak stworzyć własną zabawę na zasadach grywalizacji? Dlaczego warto wykorzystywać planszówki w edukacji i placówkach oświatowych? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci podczas ogólnodostępnych, bezpłatnych wykładów dla uczestnków Planszówek na PGE Narodowym!

Specjalnie dla Państwa, razem z organizatorami Planszówki na PGE Narodowym, przygotowaliśmy serię darmowych wykładów, które mają za zadanie wprowadzić słuchaczy w świat gier planszowych z troszkę innej strony. 

Jeżeli jesteś nauczycielem, pracujesz w bibliotece i chcesz dowiedzieć się jak używać gier planszowych w swojej pracy, to tym bardziej znajdziesz tu coś dla siebie!

Wykłady są specjalnie przygotowane tak, by każdy fan gier, niezależnie od zawodu, wyniósł z nich coś wartościowego. 


Przyjdź na spotkanie, a dowiesz się:

 • Jak założyć klub gier planszowych w szkole?
 • Od czego zacząć przy tworzeniu oferty biblioteki oraz jak promować swoją placówkę przy pomocy gier?
 • Czy gry są obecne w nowoczesnej edukacji?
 • Jak projektuje się nowoczesne gry edukacyjne?
 • Jak używać gier planszowych w pracy pedagoga?
 • Jak alternatywnie wykorzystać gry w edukacji i zabawie?


Jak będzie przebiegać każdy wykład?

 • Każdy z wykładów jest DARMOWY,
 • każdy trwa 45 min i rozpoczyna się zawsze o pełnej godzinie,
 • by wziąć w nim udział, należy pobrać bilet na dany wykład, 
 • nie ma ograniczeń co do liczby spotkań, na które można wejść. 

Specjalnie dla Państwa przyjadą najlepsi trenerzy oraz specjaliści z branży gier planszowych:


team-img Paulina Milewska

Specjalistka ds. marketingu, trenerka prowadząca warsztaty doskonalące, z wykształcenia animatorka kultury i bibliotekoznawczyni. Doświadczenie w branży wyniosła z Centrum Informacyjno-Bibliotecznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Współzałożycielka wydawnictwa gier planszowych Quantum Games. Prowadziła szkolenia i konferencje dla odbiorców zagranicznych. Ma na koncie także organizację wydarzeń kulturalnych o zasięgu miejskim. Od 2009 roku pomysłodawczyni i koordynatorka ogólnopolskiej kampanii promocji czytelnictwa i bibliotek "Odjazdowy Bibliotekarz" realizowanej w ponad 240 lokalizacjach w kraju (od 2012 także w wersji międzynarodowej Bicycool Library).


team-img Paweł Antoniewicz

Zawodowy trener, ewaluator i strateg współpracujący z gminami, powiatami, NGO; od kilku lat propaguje gry jako alternatywny sposób spędzania czasu wolnego oraz narzędzie do rozwoju i edukacji. Swoją wiedzę i pasję przekazuje podczas szkoleń i warsztatów. Ma sześcioletnie doświadczenie jako organizator eventów, w tym spotkań planszówkowych i wydarzeń. Od 2010 roku prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, twórczego myślenia, umiejętności społecznych, wykorzystania gier w edukacji dzieci oraz dorosłych, zarządzania projektami i nie tylko.

Właściciel ponad 100 gier. Były członek Kapituły Gry Roku. Swoje hobby dzieli z żoną Edytą i córeczką Basią.


team-img Sławomir Wiechowski

Trener z wieloletnim doświadczeniem w branży. Prowadzi szereg profilowanych szkoleń i wykładów w całej Polsce, skupionych przede wszystkim na tematyce wykorzystania gier w edukacji. Animator kultury oraz organizator szeregu imprez kulturalnych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Z wykształcenia nauczyciel, informatyk, fotograf, prywatnie wielki miłośnik planszówek. Propagator wykorzystania gier planszowych w edukacji dzieci i młodzieży. Założyciel klubu "Pionkolandia".

Autor i projektant gier planszowych. Od 2014 roku członek Kapituły Gry Roku.


team-img Piotr Milewski

Starszy wykładowca w katedrze badania i projektowania gier (Gamedec) Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, specjalizuje się w grywalizacji, zarządzaniu projektami, projektowaniu edugier, gier miejskich i planszowych. Ma doświadczenie korporacyjne jako project manager. Z zawodu projektant gier i aplikacji, hobbystycznie organizator i współorganizator eventów branżowych i fanowskich. Redaktor, autor artykułów naukowych na temat gier i edukacji w prasie i publikacjach branżowych.

Założyciel i prezes Stowarzyszenia Twórców Gier FunReal.


team-img Mateusz Pejas

Tata i mąż, project manager, trener biznesu, fan planszówek i gier fabularnych. Z grami "bez prądu" ma do czynienia od dziecka. Projektował je, wydawał i sprzedawał - niekoniecznie w tej kolejności. Prowadzi szkolenia z zakresu grywalizacji i wykorzystania mechanik gier w różnych dziedzinach np. edukacji i kulturze. Kiedyś był zawodowym wodzirejem i dziennikarzem radiowym, a gdy nie pracuje, gra w D&D i jeździ na rolkach.

 • Akademia Trenera Biznesu na WSB,
 • współpracował z Instytutem Książki w zakresie szkoleń z grywalizacji dla bibliotek,
 • współtwórca projektu Games & Grow - wykorzystanie gier w rozwoju,
 • jeden z twórców gry Prawopolis dla Fundacji Court Watch Polska,
 • pracował w wydawnictwie Fullcap Games i sklepie Grajfer - Strefa Gier w Toruniu,
 • organizator wydarzeń planszówkowych m.in. Graciarnia, Rodzinne Planszowanie, Mikograjki, Klub Gier Planszowych "Graina",

team-img  Wojciech Rzadek 

Z wykształcenia tłumacz i pedagog, magister filologii romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Game Designer, Trener, Product Manager, Wydawca gier. Od 25 lat zajmuje się wszelkiego typu rozrywką interaktywną:, grami RPG, grami planszowymi, LARP'ami, grami terenowymi i symulacyjnymi, Od 21 lat aktywny i czynny MG, zawsze sam tworzy scenariusze do gier fabularnych i LARP'ów. Jest autorem pięciu gier planszowych obecnych na rynku gier : Rice Wars, Abetto, Astro Jam, W pustyni i w puszczy, Mundial. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą ADMONDO, która zajmuje się szkoleniami w połączeniu z szeroko pojętą rozrywką interaktywną dla biznesu. Prowadzi w niej szkolenia dla firm a także projektuje i realizuje gry planszowe oraz eventy. Współpracuje też z wydawnictwami FoxGames oraz Hexy Studio jako project manager oraz business developper.

 • Jest laureatem większości najbardziej prestiżowych konkursów związanych z grami fabularnymi: (Śląkfa 2014 w kategorii Fan Roku),
 • Zdobywca Pucharu Mistrza Mistrzów: w 2003, 2004 oraz 2009 roku,
 • zwycięzca konkursu Złote Kości 2013 oraz Złote Topory 2010,
 • Prelegent Roku 2010,
 • Zwycięzca Konkursu GRAMY! w 2006

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Ugraj wiedzę! Gry w edukacji, wykłady dla uczniów, nauczycieli i rodziców" jest IGiZ- Instytut Gier i Zabaw

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej