To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Ty i Twój Głos na scenie. 2 godzinny PRE WARSZTAT o wystąpieniach publicznych. - bilety

Wielu ludzi postrzega wystąpienia publiczne jako wysiłek, stres i ogrom przygotowań. Często naśladujemy autorytety i podczas wystąpień kreujemy się na kogoś innego po to, aby dobrze wypaść. A jeśli to wszystko nie działa? A jeśli wszystkie techniki nie są tak skuteczne jak o nich mówią? Ludzie oczekują zupełnie czegoś innego niż technika i profesjonalny tekst, który przygotowałeś.

Jeśli podczas wystąpień czujesz stres i tremę, przygotowujesz się, być może na pamięć uczysz się tekstów, ćwiczysz techniki prezentacji i wciąż nie znajdujesz tej łatwości to znaczy, że nikt jeszcze nie powiedział Ci, że to nie to.

Przyjdź na 2 godzinny warsztat. Dowiesz się jak w łatwy sposób stworzyć magię wystąpienia, jak zaangażować publiczność do tworzenia Twojego Sukcesu. Otrzymasz również NARZĘDZIA do pracy podczas prezentacji.

DLA KOGO

Nie ważne kim jesteś, trenerem, menadżerem, aktorem, artystą, wokalistą, czy osobą, która po prostu chce mieć łatwość w byciu sobą na scenie i tworzeniu dla ludzi. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, którzy prezentują siebie w bezpośrednich rozmowach, na małych i dużych spotkaniach, a jednocześnie:

  • Są gotowi na poznanie i pokazanie siebie i swojej unikalności
  • Chcą inspirować innych
  • Chcą tworzyć wystąpienia z ludźmi i dla ludzi
  • Marzą aby odzyskać totalną łatwość komunikacji z publicznością
  • Są gotowi na ogrom możliwości jakie daje scena

W PROGRAMIE:

  • 4 narzędzia do stworzenia magii na scenie
  • Czym tak naprawdę jest TREMA i jak sobie z nią ŁATWO poradzić
  • Czym jest PRAWDZIWA KOMUNIKACJA Z PUBLICZNOŚCIĄ i jak ją nawiązać
  • Czym jest TWOJA ROLA NA SCENIE
  • Do jakich możliwości masz dostęp KIEDY JESTEŚ SOBĄ NA SCENIE

Zajęcia prowadzi Kamila Dolota

Muzyk, wokalistka. Przez 20 lat występowała na międzynarodowych scenach w USA, Arabii Saudyjskiej i w wielu krajach Europy. Grała w teatrach muzycznych w Sztokholmie i w Lozannie. Obecnie jest facylitatorem Access Consiousness i trenerem pracy scenicznej.

"Już od najmłodszych lat zastanawiałam się dlaczego w życiu nie wystarczy być sobą? Jak byłam dzieckiem bycie na scenie było takie łatwe i zabawne, na scenie mogłam wyrażać siebie. Jednak straciłam to, kiedy zostałam po raz pierwszy oceniona. Przez lata dorosłego życia nie mogłam siebie odnaleźć, pomimo sukcesów scenicznych wciąż czułam, że życie nie ma wartości kiedy nie jestem sobą. Moje intensywne poszukiwania zakończyły się w wieku 35 lat, kiedy odkryłam sposoby na to, jak znów być sobą."

Każdy z nas jest unikalną, niepowtarzalną istotą, która zachwyca innością. Podczas moich warsztatów daję narzędzia do tego, żeby każdy mógł odnaleźć siebie i zachwycił sobą tłumy".


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Ty i Twój Głos na scenie. 2 godzinny PRE WARSZTAT o wystąpieniach publicznych." jest Kamila Dolota

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej