To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Train The Trainer Points of You® w Warszawie | Grudzien 2018

Poznaj metodę Points of You®.

to coraz popularniejsza metoda rozwoju osobistego i integracji Zespołów. Zdjęcia i scenariusze ich omawiania ułatwiają budowanie narracji i otwarcie Zespołów na współpracę. Pozwalają zaangażować ludzi w realizację dowolnego zadania i kreatywnie ich odblokować. Robią to sprawniej niż tradycyjne lodołamacze. Stąd świetna prasa, globalny sukces i referencje takich trendseterów jak Google, IKEA, NASA, PwC, TEVA. Projekty w 147 krajach i indywidualnie przeszkolone ponad 50 tysięcy osób. Ostatnio rekomendacja na łamach Harvard Business Review - To Build Connection on Your Team, Skip Icebreakers and Talk About Photography (10/2017). A u nas nagroda specjalna za inspirujące narzędzia na Gali z okazji 15-lecia Coachingu w Polsce (09/2017).

Głównym założeniem metodologii Points of You® jest integracja dwóch półkul. Prawej, która kontroluje intuicję i emocje, z lewą, odpowiedzialną za analizę. Jest ona osiągana dzięki połączeniu zdjęć, pobudzających naszą kreatywność i słownych opisów różnych tematów, aktywizujących analityczną część mózgu. Points of You® przedstawia temat za pomocą elementu wizualnego nie związanego w oczywisty sposób z towarzyszącym mu słowem. Walka pomiędzy emocjami a logiką uwalnia od sztywnych list kontrolnych dotyczących tego jak powinno być i pozwala znaleźć nowe perspektywy.

Wyobraź sobie, że patrzysz na zdjęcie pojedynczego buta na chodniku, dwóch osób obejmujących lub koni spacerujących po plaży. Wszystkie te obrazy natychmiastowo wywołują emocje i skojarzenia. Reakcja jest szybka i naturalna. Zdjęcia zostały opracowane, w celu maksymalnego stymulowania naszego myślenia i naszych emocji. Zdjęcia wywołują reakcje archetypiczne, podświadome. Dlatego metoda jest skuteczna niezależnie od branży, wykształcenia, płci i wieku. Może z niej korzystać każdy i dlatego w takim tempie zyskuje ona uznanie. Jest po prostu bardzo praktyczna.

W metodzie Points of You® stosunkowo łatwo jest przekuć interakcje Zespołu na wspólne działanie, realizację celu. Przyspieszenie współpracy jest osiągalne przez każdego.

Szkolenie na poziomie Basic odpowie na następujące pytania:

  • Jak wykorzystać zdjęcia do budowania poczucia więzi? Dlaczego te zdjęcia łączą i dlaczego dzieje się to tak szybko?
  • Dlaczego ludzie tak łatwo interpretują informacje wizualne? Dlaczego szybko czują się bezpiecznie i łatwiej wyrażają siebie? Dzielą się pomysłami i osobistymi spostrzeżeniami? Dlaczego ten proces pomaga generować nowe pomysły?
  • Jak wyglądają pytania kierujące dyskusją tak by wszyscy rozumieli cel grupy? Jak najłatwiej nakierować na cel i na to co trzeba zrobić, aby cel stał się rzeczywistością?
  • Jak połączyć wypracowane rozwiązania z siłą wizualnej projekcji?

Metoda prowadzi do praktycznych pomysłów na działanie. Potrafimy uzyskać możliwe do zaakceptowania zobowiązania. Podczas szkolenia nauczymy się jak wyłapywać "momenty aha" i zobaczymy jak można je wykorzystać je do osiągnięcia prawdziwych zmian w zachowaniu. I dlaczego zdjęcia wnoszą tak wiele do tego procesu. Zobaczymy, że rozmawiając o nich przestajemy okopywać się i osądzać opinie innych. Nie mamy oporów by mówić o sobie. Stajemy się otwarci na nowe pomysły. Nie ma nic mocniejszego niż osobiste doświadczenie, autopsja. Serdecznie zapraszam.

Szkolenie polecane tym, którzy w swojej pracy zawodowej potrzebują narzędzi, które inspirują i integrują jednocześnie. Profesjonalnym trenerom, menedżerom, nauczycielom. Liderom, szkoleniowcom, coachom, psychologom i terapeutom. Może być wykorzystana na wielu płaszczyznach w pracy z ludźmi: w prowadzeniu klienta w procesie zmiany, budowaniu zaufania, koncentracji na celach, poprawie komunikacji. Wykorzystana w budowaniu autorskich programów szkoleń i do indywidualnej pracy z klientem. Szczególnie polecam tym coachom i trenerom, dla których rozwój osobisty ciągle jest zaskakującym, inspirującym i twórczym doświadczeniem. Mamy narzędzie, które działa. Pozwala ludziom wyjść , połączyć głowę i serce. Robi to bezbłędnie, zawsze, niezależnie od grupy. Zapraszamy, by zobaczyć jak to działa.

Moim celem zadaniem jest pokazać praktyczną stronę metody. Chce także przekazać swoje własne doświadczenia. 

Na szkoleniu POZNASZ:

  • teoretyczne podstawy narzędzi: The Coaching Game i Punctum
  • inspirujące procesy które doświadczysz na sobie 
  • arkusze i szablony do pracy, które mogą być wykorzystane w codziennej pracy

Za udział w warsztacie uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat, który uprawnienia do pracy z narzędziami zgodnie z metodą Points of You®. Dla coachów posiadających akredytację International Coach Federation 6 pkt. CCE.


CZAS TRWANIA: 8 godzin

WIELKOŚĆ GRUPY: maksymalnie 12 osób

FORMA SZKOLENIA: interaktywny Warsztat. Metody pracy: wizualizacja założeń metody, ćwiczenia indywidualne i grupowe, dyskusja moderowana. Narzędzia Points of You®: The Coaching Game i Punctum.

LOKALIZACJA: Szkolenie odbędzie się w Warszawie, dokładne miejsce zostanie podane póżniej

KOSZT: 492 zł brutto. Cena obejmuje udział w warsztacie. Każdy z uczestników otrzymuje materiały oraz certyfikat. Podczas warsztatu będzie możliwość kupna narzędzi w promocyjnej cenie.


SYLWETKA PROWADZĄCEGO: Marek Wardęcki Well-Being Coach & Trainer, Certyfikowany Facylitator Points of You®

Zawsze chciałem pomagać innym. W młodym wieku mdlałem na widok, opcja lekarza szybko odpadła, strażakiem nie chciałem zostać, ponieważ strażacy "się palą". 

Po studiach ekonomicznych wpadłem na pomysł pracy w działach wynagrodzeń i benefitów. Myślałem, że mając wpływ na politykę wynagrodzeń i nagród będę pomagał pracownikom i ich rozwoju i samorealizacji. Spędziłem 10 lat w kilku międzynarodowych firmach w różnych branżach (ubezpieczenia, telekomunikacja, farmacja). Niestety pieniądze to nie wszystko i pełnego szczęścia nie dają ;) Natomiast mogłem pracować z ludźmi z całego świata. Poznawanie świata jest mi bliskie, wierze w współpracę ponad podziałami, że wszyscy jesteśmy połączeni w jedną całość. Natomiast różne kultury i kraje to nowe horyzonty, nowe perspektywy na życie i świat. Nie kończące się historie, kolory i smaki.

Moje poszukiwania poprowadziły mnie w kierunku coachingu i trenerstwa. W końcu znalazłem! Inspirowanie ludzi do zmian, inspirowanie do szukania własnego szczęścia. Poznanie i spotkanie z Points of You®, ponad dwa lata temu, było strzałem w dziesiątkę. Nareszcie miałem w rękach narzędzie dzięki któremu mogę mówić o szczęściu, które otwiera serca i łączy ludzi. Jest to połączenie fotografii którą zawsze się interesowałem, szukania wewnątrz siebie i zawołaniem do działania. W 2017, w Izraelu na dziesięcioleciu Points of You® poprowadziłem swój autorski warsztat o dobrostanie. Prowadzę warsztaty z różnych obszarów dobrostanu, wartości, wizji i pracy zespołowej, rozwoju osobistego i uczę jak korzystać z narzędzi Points of You®. W tym roku otrzymałem tytuł Facylitatora Points of You® i prowadzę międzynarodowe Certyfikacje Trenerów z Points of You®. Wierzę w społeczność jaką tworzy Points of You® i mam zaszczyt móc z nimi współpracować na różnych płaszczyznach.

Ważne jest dla mnie aby uczestnicy moich warsztatów mieli okazję spotkać się ze sobą i pracować w zgodzie ze sobą. Żadna zmiana nie wydarzy się bez działania i dlatego motywuję do działania i wprowadzania zmian, zaczynając od tych najmniejszych.Wyznaję zasadę, że wszystko to o czym mówię testuję na sobie, ciągle się przez to rozwijam i zmieniam na lepsze (mam nadzieję ☺). W wolnym czasie uwielbiam gotować, fotografię, poznawać świat i męczyć (w pozytywnym sensie) moje dwa koty. 


Kolejny Termin w Styczniu: https://tttpoy01.evenea.pl

Inne terminy również w innych miastach (prowadzone przez różnych Certyfikowanych Trenerów Points of You® można znaleść na stronie www.points-of-you.pl

Tekst warsztatu Train the Trianer został opracowany przez Barbarę Dolata, Certyfikowanego Trenera Points of You® z Krakowa która również prowadzi Train The Trainer Points of You®

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Train The Trainer Points of You® w Warszawie | Grudzien 2018" jest Well-Being Marek Wardęcki

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej