Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to ostatnia w tym roku szansa na zakup mieszkania w ofercie specjalnej, dedykowanej klientom targów, możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych. Swoją ofertę zaprezentują: deweloperzy m.in.: Port Praski, Robyg, Marvipol, Yareal, Bouygues Immobilier Polska, Soho Factory, APM Development, pośrednicy kredytowi np.: Jacek Kur Doradca Kredytów Hipotecznych, Magdalena Nikiel-Tucholska Pośrednictwo Kredytowe czy Murator Finanse, a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Wstęp wolny.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt "szyty na miarę".

Równolegle z Targami odbywać się będą bezpłatne wykłady, seminaria i warsztaty dotyczące finansowania inwestycji mieszkaniowych, rozliczeń podatkowych, zagadnień technicznych i dokumentacyjnych związanych z zakupem mieszkania.

Pod targowym dachem PGE Narodowego powstanie również rozbudowane Centrum Porad, w którym goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów oraz aranżacji wnętrz. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie: analityka kredytowego i prawnika.

W stoisku Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.

25 i 26 listopada (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00

PGE Narodowy, aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE" jest Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomociami

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  REJESTRACJA NA TARGI NIE JEST WYMAGANA
Jeszcze niedostępne
od 25 Listopada 2017, 12:30 (Sobota)
-
Zobacz na mapie

Business Link PGE Narodowy

PGE Narodowy ul. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Polecamy także:

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej