To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

Talenty Gallupa - spotkanie entuzjastów - Strengths Community Poland Meetup #7

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Wzorem społeczności na całym świecie startujemy w Polsce z regularnymi spotkaniami prowadzonymi przez Certyfikowanych przez Gallupa Coachami Mocnych Stron.

Są to spotkania dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach, zarówno dla specjalistów, trenerów, coachów, menadżerów wykorzystujących w swojej pracy metodologię i narzędzia Gallupa (test talentów Clifton Strengths, dawniej Clifton StrengthsFinder) oraz osób zainteresowanych swoim własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.


WARSZAWA, SOBOTA 5 SIERPNIA 2017

Spotkanie w duchu empowerment! Tworzymy je wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim.

Temat przewodni spotkania - DOMENY MOCNYCH STRON


! ! ! KONIECZNA REZERWACJA MIEJSC ! ! ! PROWADZĄCY

Marta Bara - psycholog, certyfikowany przez Gallupa coach mocnych stronMARTA BARA
Gallup Certified Strengths Coach, psycholog, konsultant, trener i coach, Partner International Coaching Community

Doświadczony diagnosta, trener i coach.
Posiada ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń oraz realizacji procesów coachingowych. Ponad 2000 godzin praktyki szkoleniowej, w tym ponad 720 godzin superwizji i szkolenia trenerów. Prawie 1000 profesjonalnych diagnoz talentów z wykorzystaniem Clifton Strengths dla managerów i pracowników kluczowych.

Jest wszechstronnym managerem projektów rozwojowych bazujących na mocnych stronach.
Projektuje i dostarcza profesjonalne, bazujące na mocnych stronach rozwiązania dla biznesu, włączające diagnozę talentów, rozwój managerów, zespołów i pracowników oraz całościowe zarządzanie projektem.

Posiada Certyfikat International Coach Community, dyplom Trenera warsztatu i treningu interpersonalnego Intra, moderatora Action Learning metodą Trop. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.NIE ZNASZ JESZCZE SWOICH TALENTÓW?


Wykonaj test talentów Gallupa StrengthsFinder poprzez stronę Gallup Strengths Center (zamówienie w języku angielskim, płatność kartą kredytową, możliwość wyboru języka badania na polski, wyniki wygenerowane po angielsku!)

lub wykonaj go od początku do końca po polsku, bez konieczności rejestracji i przedzierania się przez ekrany po angielsku oraz zabawę z kodem dostępu tutaj https://marta.bara.pl/produkt/diagnoza-talentow-gallup-clifton-strengthsfinder-top5/PARTNERZY WYDARZENIA


Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom innowacji społecznych

Sense - Talents & Strengths

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Marta Bara

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Talenty Gallupa - spotkanie entuzjastów - Strengths Community Poland Meetup #7" jest Sense Marta Bara

Zobacz na mapie

Marzyciele i Rzemieślnicy

Bracka 25, III piętro, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej