To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Sztuka bycia razem czyli przepis na udany związek od 14.09.2019 - bilety

 Warsztat dla osób szukających miłości lub będących w związku

Związek to wspólne spędzanie razem czasu w dłuższym okresie. Wiążemy się ze sobą po to, aby jak najdłużej cieszyć się wspólnym towarzystwem, miłością, przyjaźnią. Właśnie dlatego ważna jest systematyczna praca nad związkiem, a nie jednorazowe zrywy. Program warsztatów "Sztuka bycia razem czyli przepis na udany związek" to 6 cyklicznych zajęć, mających na celu ułatwienie parze uporanie się z trudnościami i zbudowanie potencjału cementującego związek na przyszłość, jak również pomoc osobom nie będącym obecnie w stałym związku zrozumienia specyfiki funkcjonowania związków.


Tematyka warsztatów

  1. Diagnoza naszego związku - rozpoznanie, w jakich sferach występują problemy, jakie są silne i słabe strony Waszego związku, jakie macie modele komunikacji, na czym opierają się Wasze relacje, co stanowi o Waszej sile, a co powoduje, że wchodzicie w konflikty. Dopasowanie do siebie. Różnice między Wami. Dominacja i uległość.
  2. Miłość i jej postrzeganie przez Was . Jakie są składniki miłości, fazy w związku, co może powodować trudności w różnych fazach związku, metody ich przezwyciężania. Zagrożenia dla miłości. Przeżywanie miłości przez poszczególne osoby. Języki miłości.
  3. Wpływ rodziny pochodzenia na związek. Schematy wyniesione z domu. Powtarzanie negatywnych wzorców. Wdrażanie nowych, własnych zasad. Konflikty na ich tle. Oszukiwanie się. Brak lojalności w związku.
  4. Życie we dwoje od strony praktycznej. Kariera, finanse, relacje z rodzicami, wychowanie dzieci, seks. Komunikacja w związku. Kłótnie i dochodzenie do kompromisów.
  5. Tworzenie stabilnej relacji. Kształtowanie się rodziny. Dzieci i zachowanie miłości.Zmiany i ich akceptacja.
  6. Temat ustalony przez grupę, nie omówiony wcześniej lub wymagający dalszego omówienia.

Czas trwania

Program warsztatu jest przygotowany na 4 spotkania, odbywające się co miesiąc od września do grudnia. Dzięki takiej formule można na bieżąco wdrażać różne wdrażane metody i je korygować w taki sposób, aby cykl warsztatów był najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb uczestników.

  • Mała grupa do 10-12 osób
  • Doświadczony prowadzący
  • Swobodna i bezpieczna atmosfera
  • 5 konsultacji e-mail gratis
Koszt 120 zł za każde zajęcia pojedynczej osoby lub 200 zł za zajęcia dla pary

Terminy: 14.09., 12.10., 09.11., 14.12. (soboty)


Prowadzący

Aneta Styńska

Psycholog,
Dietetyk, trener żywieniowy
terapeuta małżeński (w trakcie certyfikacji)

Z wykształcenia jest psychologiem społecznym, specjalistą ds. psychologii organizacji i stresu występującego w miejscu pracy. Jest absolwentką pierwszego rocznika Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Pracę magisterską poświęciłam zagadnieniom wypalenia zawodowego i strategii zmagania się ze stresem. Posiada specjalizację z Psychologii Organizacji (rekrutacja, selekcja kadr, systemy ocen, motywacja do pracy, satysfakcja zawodowa) oraz Stresu w organizacji. Ukończyła również SPPwR - Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia oraz Kurs Dietetyczny w Wyższej Szkole Rehabilitacji, Terapię dzieci i młodzieży z autyzmem i Zespołem Aspergera w Centrum CBT. Obecnie w trakcie Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w IPZ (certyfikacja).

Pracuje w założonej przez siebie w 2005 roku firmie Psychology Consulting, która jest właścicielem serwisu internetowego Psychorada.pl. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej, dietetycznej oraz psychoedukacji za pośrednictwem internetu. Prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu psychoedukacji. Udziela konsultacji na temat motywacji do osiągania sukcesów, asertywności i empatii, problemów osobistych, trudności w związkach, doradza w sprawach rozwoju biznesu i treningów samorozwoju. Jest autorką niezliczonych artykułów psychoedukacyjnych dla osób skoncentrowanych na inwestowaniu w rozwój osobisty, które publikuje głównie w Psychoradzie oraz w prasie internetowej.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Aneta Styńska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Sztuka bycia razem czyli przepis na udany związek od 14.09.2019" jest Psychology Consulting

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej