To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Spotkanie z ekspertem - perfekcyjny makijaż w dwóch odsłonach

Zapraszamy na spotkanie z ekspertką, którą jest niezwykle utalentowana makijażystka i kolorystka, finalistka konkursu Artysta Roku 2016 Aleksandra Kowalska - makeup artist & stylist. Pokaz makijażu organizujemy w kameralnej atmosferze Owocne Miejsce - coaching, rozwój osobisty.
Podczas spotkania dowiecie się, jak wydobyć z siebie naturalne piękno. Nie zabraknie twórczej, pozytywnej atmosfery, przestrzeni na networking, smacznej herbaty i kawy :) Was też nie może zabraknąć!

ZAPROSZENIE
Cześć!
Nazywam się Aleksandra Kowalska i jestem dyplomowaną wizażystką oraz kolorystką. Na co dzień pracuję przy sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych oraz z klientkami indywidualnymi. Każdą osobę traktuję jednostkowo, wyjątkowo i z entuzjazmem podchodzę do najmniejszego zlecenia.
Studia na Akademii Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu, a także ukończone kursy, m.in. Active Pro z profesjonalnych technik wizażu w Pro Makeup Academy w Warszawie dały mi nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim ugruntowały moje umiejętności i utwierdziły jeszcze bardziej w tym, że wydobywanie naturalnego piękna to właśnie mój cel i pasja!
Każde spotkanie z klientką traktuję więc jako kolejne, ekscytujące wyzwanie i sprawdzian moich umiejętności. Celebruję elegancję i klasykę, ale lubię też kolor i niebanalne, oryginalne wyzwania!
Mój największy sukces? W 2017 roku zostałam finalistką konkursu Artysta Roku 2016 organizowanym przez magazyn Make up Trendy.
Zapraszam Cię serdecznie na pokaz makijażu, gdzie nauczymy się:
➡ Rozpoznać atuty swojej twarzy i je podkreślić;
➡ Jak wykonać makijaż twarzy by cera była nieskazitelna, rozświetlona i pełna blasku;
➡ Jak stworzyć ramę dla oka i perfekcyjnie podkreślić brwi;
➡ Co to jest blendowanie i dlaczego jest jedną, z najważniejszych umiejętności w sztuce makijażu?
➡ Jak w 15 min z makijażu dziennego stworzyć look na wieczór.
➡ Co powinnaś mieć w swojej kosmetyczce. Przedstawię kosmetyczne perełki wizażystów.
Do zobaczenia!


CZYM JEST RE-START?
Nasz projekt jest inicjatywą dwóch kobiet, które pięknie się różnią.
Twórczość jest dla nas bardzo ważna. Doceniamy piękno otaczającego nas świata. Chcemy promować innych artystów, by dzielić się z Wami szczególnymi historiami i projektami, które są wytwarzane z pomysłem, sercem i pasją.
W Re-stArt zachęcamy kobiety do podejmowania ważnych dla nich decyzji, zdobywania wiedzy, inspiracji, dokonywania refleksji i działania, w drodze do osiągnięcia pełni harmonijnego, satysfakcjonującego życia.

Więcej o Re-StArt przeczytasz na: https://www.facebook.com/Re-stArt-489689478058281/ oraz https://www.re-start.com.pl

GOSPODYNIAMI SPOTKANIA JEST DUET TWÓRCZYCH KOBIET :)
Beata Kaszewska - była menedżerka działów personalnych w międzynarodowych korporacjach, obecnie współzałożycielka i prezes manufaktury tworzącej z pasją surowe kosmetyki naturalne RawBliss. Kobieta zaradna biznesowo, zwracająca dużą uwagę na potrzebę życia w harmonii oraz otaczanie się pięknem. Aktywna działaczka Centrum Kobiecej Przedsiębiorczości "Włączone", wspierającego kobiety na zakręcie zawodowym. Współautorka Re-stArt, projektu ukierunkowanego na rozwijanie i poprawę jakości życia kobiet oraz promowanie artystów.

Diana Baranowska - psycholog, life coach i artystka. Aktualnie współtworzy projekt Re-stArt oraz jest aktywną członkini Stowarzyszenia Centrum Kobiecej Przedsiębiorczości "Włączone". Pomaga docierać do sedna i wprowadzać nowe nawyki w trakcie efektywnych procesów coachingowych dla kobiet potrzebujących wsparcia w życiu osobistym lub zawodowym. Realizuje się twórczo, pisząc książkę i "lepiąc garnki".90 zł / osoba

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa coaching psychologia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Spotkanie z ekspertem - perfekcyjny makijaż w dwóch odsłonach" jest RawBliss Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej