To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Sobotnia Akademia Wilczycy: Czym jest kobiecość? - warsztaty w kobiecym gronie

Jaką kobietą jesteś? 

Co oznacza dla Ciebie kobiecość?

Czy potrafisz odpowiedzieć na te pytania? Czy czujesz przymus bycia idealną i starasz się spełniać w wielu rolach - jako matka, partnerka, córka, gospodyni, kobieta sukcesu?  Czy widzisz nierealne oczekiwania wobec kobiecej urody i chcesz poradzić sobie z przestarzałymi stereotypami na temat kobiet? 

Zapraszam Cię na Sobotnią Akademię Wilczycy!


Sobotnia Akademia Wilczycy to 2-godzinne warsztaty stacjonarne w kameralnym, kobiecym gronie, które pomogą Ci w znalezieniu swojej definicji kobiecości i autentycznego kierunku w życiu!Kobieta udomowiona to taka, która zagubiła gdzieś swój talent, pasję, tkwiący w niej ogień; zostawiła za sobą, zaniedbała to, co kochała, co pragnęła robić, to, kim chciała być. (...) Zrezygnowała z dziecięcych marzeń, ponieważ na jej drodze pojawiła się złota kareta, obietnica łatwego życia, bogaty kochanek, dobrze płatna, choć nudna praca

Clarissa Pinkola Estés - Biegnąca z wilkami. Archetyp Dzikiej Kobiety w mitach i legendach


Podczas warsztatów:

  • Poznasz swój archetyp kobiecości
  • Zdefiniujesz, czym jest dla Ciebie bycie kobietą
  • Spojrzysz na pełnione role życiowe
  • Nauczysz się komunikować swoje potrzeby i oczekiwania 
  • Odkryjesz siłę swojej naturalnej kobiecości
  • Podniesiesz swoją samoświadomość
  • Dostaniesz pakiet materiałów szkoleniowych
  • Doświadczysz cudownej energii kobiecego kręgu!

PROWADZĄCA

Aleksandra Radomska

Jestem coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytetcie SWPS w Warszawie. Towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wilczej duszy i podążaniu za nią.

Na początku roku 2017 postanowiłam, że będzie to dla mnie rok autentyczności i zaufania do siebie. Tak weszłam na Ścieżkę Wilczycy, ścieżkę podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością. Wierzę w moc autentyczności i życia w zgodzie ze sobą. Podróżując, tworząc i spełniając się zawodowo, poszukuję swojego sensu w życiu i i chcę inspirować inne kobiety do ich własnych poszukiwań.

Uwielbiam bullet journalowanie i w sierpniu tego roku stworzyłam kreatywne wyzwania online z bullet journalem w tle "W 7 dni dookoła rozwoju", w którym wzięło udział ponad 130 kobiet.

Mieszkam w Olsztynie, ale moje serce skradła Warszawa, więc bardzo często możesz mnie tam spotkać.


Opinie o pracy ze mną


Odważna i wrażliwa młoda kobieta. Otwarta i elastyczna. Jednocześnie niezwykle skuteczna, dzięki rzadko spotykanej mieszance cech: absolutnie wyjątkowej kreatywności oraz twardemu stąpaniu po ziemi. Te przymioty czynią Ją naprawdę bardzo dobrym coachem szczerze polecam!

- Edyta, klientka coachingowa


Świetny coach, bardzo ciepła i rozumiejąca osoba, pełna pomysłów i siły! Przyszłam na sesje bardzo z bardzo poplątanymi myślami, w trakcie dużych zmian w życiu, pogubiona i z zawaloną głową. Ola pokierowała mnie do podróży w głąb siebie, która była bardzo niespodziewana, towarzyszyła mi, zadając tylko te dobre pytania, wskazując mi te ścieżki które wcześniej były dla mnie niewidoczne. Znalazłam tam rzeczy, które od lat były zakopane, ale także siłę i motywację. Zaskoczyło mnie że tak łatwo się otworzyłam i jak przyjemna ta podróż może być dzięki Oli. Ma bardzo dużo dobrych pomysłów i dostosowuje techniki coachingowe pod żywego człowieka a nie człowieka pod techniki, ma także bardzo dobrą intuicję, jest spostrzegawcza i uważna. Bardzo polecam sesje z tym coachem!

- Małgorzata, klientka coachingowa


Rzetelna, uważna, żonglująca technikami dla najlepszego rezultatu działania klienta. Pracowaliśmy sporo nad przekonaniami i tożsamością. Pani Ola niezwykle celnie, trafnie prowadzona przez intuicję, wspomogła mnie w całym procesie. Serdecznie polecam!

- Robert, klient coachingowy


Zapraszam serdecznie na warsztaty, 
Ola Radomska


Ścieżka Wilczycy

www.aleksandraradomska.pl


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Sobotnia Akademia Wilczycy: Czym jest kobiecość? - warsztaty w kobiecym gronie" jest Ścieżka Wilczycy - Aleksandra Radomska

Zobacz na mapie

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

ul. Żurawia 6/12, lok. 766, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej