To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Social Media + Marketing

Pojutrze, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Targi Kielce - Centrum Kongresowe, Kielce

Social Media + Marketing

8 Czerwca, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Hotel Park, Olsztyn

Rozwiń swój biznes w mediach cyfrowych

Spotkania z serii BMC (Business Model Concept) przeznaczone są dla osób, które mają pomysł na nowy produkt, usługę lub nowy biznes i które chciałyby porozmawiać o nim z profesjonalistami. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorczości w każdej postaci - jeśli masz wątpliwości, chciałbyś zapytać o opinię, spotkać się z innymi pomysłodawcami, zgłoś się. 

Zapraszamy na kolejne warsztaty Business Model Concept poświęcone przedsiębiorczości w mediach cyfrowych. Jeśli planujesz uruchomić działalność opartą na mediach cyfrowych (blog, vlog, agencja interaktywna, social selling itd.) to zapraszamy na spotkanie z serii BMC. Wszystkie nasze spotkania odbywają się w bardzo kameralnych warunkach (w grupie maksymalnie 6 osobowej) i skupione są na konkretnych przypadkach firm uczestników spotkania. Wszyscy uczestnicy podpisują klauzule poufności.

Warsztaty

O CZYM BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ?

  • Przeanalizujemy twój pomysł na biznes/twój biznes.
  • Ocenimy jego skuteczność z punktu widzenia stabilności i rozwoju.
  • Przeanalizujemy strumienie przychodów w tym biznesie.
  • Ocenimy atrakcyjność inwestycyjną z punktu widzenia różnych grup inwestorów.
  • Zastanowimy się nad zbudowaniem przewagi względem konkurencji.CO WYNIESIESZ Z TEGO SPOTKANIA?

  • Diagnozę strategiczną twojego pomysłu.
  • Rekomendacje dotyczące kierunków działania.
  • Model biznesu biznesu ze wskazanymi strumieniami finansowania. 

dr Piotr Kaczmarek-Kurczak

PIOTR KACZMAREK-KURCZAK

Doktor zarządzania. Pracuje w Katedrze Przedsiębiorczości Akademii Leona Koźmińskiego oraz w Centrum Przedsiębiorczości ALK w których prowadzi badania nad przedsiębiorczością i wejściem na rynek. Kierował projektem "Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych", w którym powstały takie firmy jak studio projektowe KABO&PYDO (laureaci nagrody IF Design Award 2017, Red Dot Design Award 2015), studio dźwiękowe SoundMaking Studio (udźwiękowienie takich filmów jak "Jestem mordercą", "Papusza"), studio producenckie Mediolia i wiele innych. Wykładowca przedmiotów "Przedsiębiorczość internetowa" w Akademii Leona Koźmińskiego, "Projektowanie komunikacji i oddziaływań" oraz "Wprowadzanie marki i produktu na rynek" w Szkole Projektowania ViaModa.

Od 2007 roku autor publikacji na temat zarządzania i przedsiębiorczości w magazynie psychologicznym JA-MY-ONI tygodnika POLITYKA. Ekspert, doradca i szkoleniowiec pracował m. in. w projektach Warszawa Stolicą Ambitnego Biznesu, Stołeczne Forum Przedsiębiorczości, w projekcie wsparcia firm innowacyjnych Inventorum, projektach Górnośląskiej Agencji Promocji Przedsiębiorczości, Radomskim Centrum Innowacji i Technologii itd. Ekspert oceniający wnioski w konkursach Innowator Mazowsza. Zajmuje się doradztwem dla firm; projektowaniem modeli biznesowych, analizą procesów, przygotowaniem wdrożenia systemów innowacji, współpracą nauki i biznesu.

Więcej: https://www.linkedin.com/in/piotrkaczmarek-kurczak

Karolina Dąbrowska

KAROLINA KAMILA DĄBROWSKA

Przedsiębiorca i wykładowca w Katedrze Zarządzania jednej z najlepszych w Europie szkół biznesu - Akademii Leona Koźmińskiego. Zajmuje się analizami strategii i doradztwem organizacyjnym. Współtworzyła program rozwoju Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA w Warszawie oraz strategię Radomskiego Centrum Innowacji i Technologii. Kieruje pracami Kozminski Business Club. Wspierała rozwój nowych firm w projekcie "Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych". 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa dr Piotr Kaczmarek-Kurczak Karolina Dąbrowska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Rozwiń swój biznes w mediach cyfrowych" jest Inndesign.pl

Zobacz na mapie

OmniOffice, budynek Q22

Al. Jana Pawła II 22, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej