To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

Wtorek, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Radical Brilliance. Jak odnaleźć swój unikalny dar i wnieść go do świata - bilety


UWAGA! Zmiana sali warsztatowej! Spotykamy się na ulicy Grażyny 13/15, Centrum Szkoleniowe Społem w Warszawie. Sala Strzeleckiej na 2 piętrze! "Gdybym w tym roku mogła wziąć udział tylko w jednym jedynym warsztacie, to byłby właśnie ten - bo głęboko wierzę, że w życiu chodzi o to, by przeżyć je jak najbardziej sensownie. A czy może być bardziej sensowne pytanie niż: "Po co tutaj jestem?" I większe spełnienie niż odnalezienie odpowiedzi i życie według niej? Sprawdźcie koniecznie!" - Ewa Panufnik, współzałożycielka Dojrzewalni Róż


Ten warsztat to wyjątkowa okazja, aby spotkać na żywo jednego z najbardziej inspirujących trenerów światowej klasy, nauczyciela duchowego, współczesnego oświeconego, twórcę metody Awakening Coaching. To jego książkę "Better than Sex. The Ecstatic Art of Awakening Coaching" poleca sam Ken Wilber jako lekturę, której nie można przegapić. Arjuna Ardagh, bo o nim tu mowa, poprowadzi po raz pierwszy w Polsce trening odkrywania swojego unikalnego życiowego daru, który pozwoli każdemu z uczestników lśnić w świecie swoim najgłębszym blaskiem. 

Każdy z nas posiada bowiem swój unikalny dar. Dla kogoś to może być gotowanie wspaniałego jedzenia, dla kogoś innego - stwarzanie wyjątkowo pięknego otoczenia, dla kogoś innego to jest jakość relacji, jakie potrafi tworzyć, a dla kogoś jeszcze innego, to może być prowadzenie firmy, napisanie książki czy skomponowanie muzyki.
Arjuna Ardagh jest prawdziwym mistrzem we wspieraniu innych w określaniu, jaka jest TA JEDNA RZECZ, która może sprawić, że życie stanie się lekkie, proste i zabawne. A dodatku pełne poczucia prawdziwego sensu i finansowego bezpieczeństwa.


Podczas tego weekendu odkryjesz wszystko, co będzie Ci potrzebne do wydobycia swojego unikalnego blasku:

* Odkryjesz swoje najgłębsze tęsknoty: to, co najbardziej być chciał/-a dawać światu, za czym tęsknisz i na co masz nadzieję.
* Osiągniesz wolne od wątpliwości rozpoznanie swojej prawdziwej natury jako nieograniczonej świadomości: poza narodzinami i śmiercią, bez ograniczeń, źródło wszystkiego, co jest blaskiem, radością i uzdrawianiem.
* Będziesz mieć okazję rozpoznać wszystko to, co staje na Twojej drodze w dzieleniu się Twoim darem i nauczysz się, jak to rozpuszczać zaledwie w parę minut.
* Nauczysz się praktyk wybijania się ze swoich automatycznych nawyków, które często rządzą naszym życiem, a dzięki temu będziesz mógł/mogła znaleźć nowe sposoby przeżywania życia, takie które pozwolą Ci na błyszczenie swoim blaskiem.

Przyjdź na nasze weekendowe spotkanie z głębokim pragnieniem, aby w swoim życiu dać z siebie wszystko, a my damy Ci wsparcie w tym, aby Twoje marzenia się spełniły.

Warsztat będzie tłumaczony na język polski.


 RADICAL BRILLIANCE, wyjątkowy bezpłatny webinar z Arjuną Ardagh, 

29 lutego 2016, godz. 20.00

Tu obejrzysz webinar: www.festiwalprogressteron.pl/webinar-arjuna-ardagh

Arjuna Ardagh, brytyjski nauczyciel duchowy, współczesny oświecony i światowej klasy trener, twórca Awakening Coaching opowie jak odkryć swój unikalny dar, z którym przyszliśmy na świat i który mamy do tego świata wnieść.

Arjuna Ardagh jest prawdziwym mistrzem we wspieraniu innych w określaniu, jaka jest TA JEDNA RZECZ, która może sprawić, że życie stanie się lekkie, proste i zabawne. A dodatku pełne poczucia prawdziwego sensu i finansowego bezpieczeństwa.

Webinar będzie tłumaczony na język polski.


Godziny pracy: 

piątek, godz .19.00 - 22.00 (prośba o przyjście 15 min wcześniej)

sobota: godz. 10.00 - 18.00

niedziela: godzina 10.00 - 17.00


Przeczytaj więcej na temat odkrywania życiowego daru


Arjuna Ardagh

Prowadzi: Arjuna Ardagh, brytyjski nauczyciel duchowy, trener, autor ośmiu książek (między innymi: bestsellera przetłumaczonego na 11 języków: "The Translucent Revolution" oraz polecanej jako książka, której nie wolno przegapić przez Kena Wilbera: "Better than Sex, the Ecstatic Art of The Awakening Coaching. Mówca, oraz założyciel Awakening Coaching Training - programu szkoleniowego poświęconego przebudzeniu świadomości w codziennym życiu, w ramach którego wyszkolił już ponad 1700 osób, aby były facylitatorami przebudzenia, pomagając w tym innym.

Od roku 1991, gdy w Indiach doświadczył fundamentalnej zmiany życiowej perspektywy, pomógł dokonać głębokiej zmiany świadomości oraz żyć zgodnie z nią, tysiącom ludzi w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Więcej informacji o Ajrunie znajdziesz pod adresem: arjunaardagh.comZobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Radical Brilliance. Jak odnaleźć swój unikalny dar i wnieść go do świata" jest Dojrzewalnia Róż Ewa Panufnik

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej