To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

16 Lutego, 09:00 - 18:30 od 390,00 zł
Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Przywództwo 3.0 - 3 sposoby zwiększania wydajności i skuteczności pracowników

30 Stycznia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 290,00 zł
Kraków, Kraków

KONFERENCJA- NOWOCZESNE TECHNIKI SPRZEDAŻY- Warszawa

2 Lutego, 09:00 - 17:40 od 170,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Przerwa na fundraising

Instytut Fundraisingu zaprasza na pierwsze, bezpłatne spotkanie dla fundraiserów z cyklu "Przerwa na fundraising". Dzięki uczestnictwu w spotkaniach, pracownicy organizacji pozarządowych będą mogli poszerzyć zakres wiedzy na temat pozyskiwania funduszy oraz rozwinąć kompetencje w zakresie fundraisingu. Temat lipcowego spotkania to: "Jak zebrałam swoje pierwsze 30.000 złotych z fundraisingu?". Spotkanie odbędzie się 7 lipca w godz. 13:00 - 15:00, w Warsztacie Warszawskim przy Pl. Konstytucji 4 w Warszawie.

Instytut Fundraisingu rozpoczyna cykl bezpłatnych spotkań przeznaczonych dla organizacji pozarządowych. "Przerwa na fundraising" adresowana jest do osób zajmujących się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji non-profit. W czasie spotkań uczestnicy będą mogli poznać nowoczesne metody pozyskiwania funduszy oraz przykłady kampanii marketingowych w organizacjach pozarządowych. Ponadto podczas każdego spotkania zarezerwowano ponad 50 minut na bezpośrednią dyskusję uczestników z prelegentami.

Podczas pierwszego spotkania zatytułowanego "Jak zebrałam swoje pierwsze 30.000 złotych z fundraisingu?", uczestnicy będą mogli usłyszeć od wieloletnich praktyków ich osobiste historie zmagania się z trudnymi początkami w fundraisingu oraz ich porady dla początkujących fundraiserów.

Swoim doświadczeniem podzielą się Aleksandra Granada,Dyrektor Fundraisingu i Promocji ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce,Magda Sadłowska, Koordynatorka  Działu Fundraisingu z Fundacji Dzieci Niczyje, oraz Martyna Żak, założycielka Instytutu Fundraisingu. W programie spotkania przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi z ekspertami.

Spotkanie odbędzie się 7 lipca 2015 roku, w godz. 13:00 - 15:00, w Warsztacie Warszawskim przy Pl. Konstytucji 4 w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny, jednak ze względu na limitowaną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 lipca 2015 roku.

Do udziału w spotkaniu zachęcamy wszystkie osoby zajmujące się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji pozarządowych oraz projektów niekomercyjnych.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Przerwa na fundraising" jest Instytut Fundraisingu

Zobacz na mapie

Warsztat Warszawski

Pl. Konstytucji 4, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej