To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Pojutrze, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Przerwa na fundraising

Instytut Fundraisingu zaprasza na pierwsze, bezpłatne spotkanie dla fundraiserów z cyklu "Przerwa na fundraising". Dzięki uczestnictwu w spotkaniach, pracownicy organizacji pozarządowych będą mogli poszerzyć zakres wiedzy na temat pozyskiwania funduszy oraz rozwinąć kompetencje w zakresie fundraisingu. Temat lipcowego spotkania to: "Jak zebrałam swoje pierwsze 30.000 złotych z fundraisingu?". Spotkanie odbędzie się 7 lipca w godz. 13:00 - 15:00, w Warsztacie Warszawskim przy Pl. Konstytucji 4 w Warszawie.

Instytut Fundraisingu rozpoczyna cykl bezpłatnych spotkań przeznaczonych dla organizacji pozarządowych. "Przerwa na fundraising" adresowana jest do osób zajmujących się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji non-profit. W czasie spotkań uczestnicy będą mogli poznać nowoczesne metody pozyskiwania funduszy oraz przykłady kampanii marketingowych w organizacjach pozarządowych. Ponadto podczas każdego spotkania zarezerwowano ponad 50 minut na bezpośrednią dyskusję uczestników z prelegentami.

Podczas pierwszego spotkania zatytułowanego "Jak zebrałam swoje pierwsze 30.000 złotych z fundraisingu?", uczestnicy będą mogli usłyszeć od wieloletnich praktyków ich osobiste historie zmagania się z trudnymi początkami w fundraisingu oraz ich porady dla początkujących fundraiserów.

Swoim doświadczeniem podzielą się Aleksandra Granada,Dyrektor Fundraisingu i Promocji ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce,Magda Sadłowska, Koordynatorka  Działu Fundraisingu z Fundacji Dzieci Niczyje, oraz Martyna Żak, założycielka Instytutu Fundraisingu. W programie spotkania przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi z ekspertami.

Spotkanie odbędzie się 7 lipca 2015 roku, w godz. 13:00 - 15:00, w Warsztacie Warszawskim przy Pl. Konstytucji 4 w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny, jednak ze względu na limitowaną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 lipca 2015 roku.

Do udziału w spotkaniu zachęcamy wszystkie osoby zajmujące się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji pozarządowych oraz projektów niekomercyjnych.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Przerwa na fundraising" jest Instytut Fundraisingu

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej