To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Social Media + Marketing

29 Maja, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Targi Kielce - Centrum Kongresowe, Kielce

Social Media + Marketing

8 Czerwca, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Hotel Park, Olsztyn

Poznaj swoje Mocne Strony i działaj! - bilety

DLACZEGO WARTO?

- pomoże Ci w wyborze drogi zawodowej:

Dowiesz się jak czerpać radość ze swojej pracy, a przy tym być efektywnym.
Dowiesz się jak zająć się tym, co umiesz robić najlepiej.
Będziesz umiał podjąć właściwą decyzję o wyborze bądź zmianie kierunku drogi zawodowej.
Zaoszczędzisz czas i energię, które zwykle marnujemy podążając w złą stronę.

- pomoże Ci w relacjach:

Poznasz swoje mocne strony i dowiesz się jak to widzą inni.
W kontaktach zawodowych: przełożeni, współpracownicy, klienci, podwładni.
W kontaktach prywatnych: rodzina, dzieci, znajomi.
Dostrzeżesz siłę w miejscach, które dotąd uważałeś za nieprzystające - być może dlatego, że po prostu przebywasz w niewłaściwym otoczeniu.

- pomoże Ci w życiu osobistym:

Poznasz swoje preferencje, ale też i dostrzeżesz słabe strony.
Będziesz wiedział czy i jak sobie z nimi radzić.
Znając swoje mocne strony, z wzmocnioną pewnością siebie dostrzeżesz możliwości tam, gdzie dotąd ich nie widziałeś.
Łatwiej odpuścisz tam, gdzie i tak nie jesteś w stanie osiągnąć pożądanego efektu.
Dowiesz się jak trwale podążać właściwym kursem.

- pomoże Ci zarządzać zespołem:

Znajomość metody sprzyja większemu rozumieniu się w zespole.
Sprzyja lepszej dystrybucji zadań, koncentruje wysiłki na najbardziej efektywnych kierunkach.
Usprawnia komunikację, integruje, poprawia atmosferę.

- proste narzędzie, nie wymaga przygotowania się:

Na początek wystarczy rozwiązać test. Rozwiązujesz go osobiście online oraz wskazujesz pięć osób, które znają Cię na tyle dobrze, by móc go subiektywnie i rzetelnie wypełnić dla Ciebie. Również online. Test jest prosty. 100 pytań, na które odpowiedź zajmuje łącznie mniej więcej kwadrans. Następnym krokiem są już nasze kilkugodzinne warsztaty.


DLA KOGO JEST NASZ WARSZTAT?

Dla osób, którzy chcą osiągnąć w życiu coś więcej niż każdego dnia przeżywanie kolejnego dnia.
Dla każdego, kto się zastanawia nad wyborami, jakie podejmuje w swoim życiu zawodowym i prywatnym - jeśli nie umie ich podjąć, jeśli czuje, że brakuje mu czegoś do podjęcia decyzji.
Dla tych, co chcą zobaczyć, jak są postrzegani, w czym mają przewagę, poznać swoje obszary doskonałości.
Dla tych, co chcą lepiej i przyjemniej brnąć przez meandry kariery i rozwoju.

Można to pogodzić? Otóż można! Cała siła do tego, by robić to co robić powinniśmy jest w nas. Podobnie jak niechęć do tego, by robić tego, czego robić nie należy. Sęk w tym, by podjąć decyzję i wyruszyć. Jeśli chcesz tej wiedzy i siły - zapraszamy!

--

Beata Krawczyk (uczestniczka warsztatów):
Zajęcia można polecić każdemu, kto chce uniknąć rozczarowań, ślepych uliczek kariery, frustracji ze źle lokowanej energii. Ludziom, którzy czują się, iż są na zakręcie, albo nie podążają we właściwym kierunku. Powinni się też zainteresować studenci oraz czy młodzi dorośli, którzy chcą świadomie wkraczać w życie. To również fantastyczna zabawa, świetna formuła na służbowe wyjazdy integracyjne. To nie jest kolejne nudne szkolenie, po którym wykorzystamy 2% i nic się nie zmieni. To metoda na całe życie.
--

DLA KOGO NIE?

Dla kogoś, kto oczekuje dobrej motywacji, wielkiej energii i… cudu, że reszta przyjdzie sama.
My proponujemy motywację i energię. Wskazujemy potem drogę do pracy nad sobą i ze sobą.
Obiecujemy jedynie, iż będzie ona dużo przyjemniejsza i efektywniejsza niż dotąd.

Dla kogoś, kto oczekuje po prostu widowiska i mocnej imprezy. Nie tym razem.

PROGRAM

Podczas całodniowych zajęć zajmiemy się przede wszystkim grupową oraz indywidualną pracą nad własnymi talentami. Jak tego dokonamy? Przede wszystkim gwarantujemy maksymalną wielkość grupy: do 10 osób. Będą to zajęcia interaktywne z dużym nastawieniem na pracę uczestników.
Omówimy raporty z testów, poznamy sposoby praktycznego zastosowania wiedzy o mocnych stronach w praktyce. Do tego będzie nam potrzebna praca nad pewnością siebie. Dowiemy się jak wpływać na nasz wizerunek, by łatwiej było z nami żyć - zarówno innym, jak też i samym sobie.
Przyjrzymy się też Regule 30 stopni i dowiemy, jak nawigować we właściwym kierunku.
I oczywiście jak nową wiedzę wdrożyć w trwałą metodę: Jak sprawić by każdego dnia robić coś, co należało zrobić i nie robić tego, czego robić nie należy.
--
Magdalena Kulczycka
(uczestniczka warsztatów)
Warsztat zorganizowany przez Panów ze SmartContactPeople to intensywna i konstruktywna praca nad swoimi talentami. Dzięki niezwykle wartościowych ćwiczeniom i praktycznym wskazówkom wiem, że obrany przeze mnie kierunek działania jest tym właściwym. Wiem na czym się skoncentrować, jakie talenty wykorzystać, a co odpuścić. Nareszcie zrozumiałam jak ważne jest ukierunkowanie swojej uwagi na cechy i umiejętności jakie już posiadam, a nie koncentrowanie się na brakach. Nie szukajmy tego czego nie mamy, pielęgnujmy i rozwijajmy posiadane talenty. Dzień intensywnej pracy odkrył to czego nie byliśmy świadomi, uzmysłowił posiadane talenty i zweryfikował nasze wyobrażenia o sobie. Warsztaty to przede wszystkim kameralna i twórcza przestrzeń, w której spotkałam pozytywnych i inspirujących ludzi. Dziękuję za dobrą energię i inspiracje do działania.
--


KONCEPCJA GALLUPA I NARZĘDZIE TALENT REFLECT W SKRÓCIE

Rewolucja? Sama koncepcja to zwrot od tego, co czynią z nas lata systemu edukacji, zwłaszcza szkolnej. Pogoń za wysoką średnią, czy też konstrukcja oceniania, w której bardzo dobry jest tylko wynik bardzo dobry… No właśnie. Bo niby dlaczego musimy się wysilać w dziedzinach, w których do tak zwanego życia wystarczy poziom dostateczny? Przecież zawodowy historyk nie musi być równie biegłym matematykiem. Prezes wydawnictwa ekonomicznego nie musi mieć na swoim koncie piątki z biologii. Ano właśnie. Niby nie musi, ale jednak ktoś nam ciągle mówił, że warto się "dobrze uczyć". Ogólnie. Lepiej dobrze mieć piątki ze wszystkich, niż tylko z wybranych przedmiotów. Naprawdę?

Koncepcja opracowana przez Buckinghama i Cliftona, na bazie której Westhill Consulting opracował narzędzie TalentReflect® zyskuje coraz większą popularność.

O co chodzi z tymi talentami?

Talenty są obszarami naszej potencjalnej doskonałości. Są wzorcami naszego zachowania, myślenia i odczuwania. Są obecne w nas od dzieciństwa. Bez względu na to czy z nich korzystamy, czy nie, czy zdajemy sobie sprawę z ich istnienia, czy też nie. Działają automatycznie we wszystkich obszarach naszego życia. Talenty są trwałe, wyjątkowe i niezmienne. Wiedza o nich indywidualizuje nasz obraz, a nie szufladkuje. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy. Wymaga innej instrukcji obsługi.
Wiedza o talentach - to właśnie nasza instrukcja obsługi!

Koncepcja talentów wyrosła z badań Instytutu Gallupa. Marcus Buckingham oraz Donald O. Clifton wyłonili i opisali 34 podstawowe wzorce: nasze talenty. Według tej koncepcji każdy z nas posiada kilka dominujących talentów, które determinują nasze odczuwanie, myślenie i działanie. Metoda została wzbogacona przez Westhill Consulting o porównania wyników własnej diagnozy z postrzeganiem przez inne osoby.

Zapoznanie się z koncepcją Talentów oraz przejście badania i otrzymanie raportu o swoich talentach to pierwszy krok. Badanie online da Tobie do ręki mapę, fotografię samego siebie. Drugim krokiem jest warsztat, na którym dowiesz się, jak z tej mapy korzystać. Trwale.

--
Kinga Szydło (uczestniczka warsztatów)
Uczestniczyłam w swoim życiu w wielu szkoleniach i warsztatach. Były lepsze i gorsze, takie które coś wnosiły w moje życie i takie, które wyparłam z pamięci 5 minut po ich zakończeniu. Warsztat talentowy zorganizowany przez Adriana i Patryka jest zdecydowanie wśród tych wydarzeń, które na długo zapadną w mą pamięć. Na warsztatach poczułam się tak jakbym urodziła się na nowo, nagle zrozumiałam swoje życie, swoje decyzje. Dotarło do mnie dlaczego w jednej pracy byłam szczęśliwa i zarabiałam fajne pieniądze, a w innej męczyłam się okrutnie. To było jak olśnienie! Teraz, dzisiaj jest to dla mnie zrozumiałe i oczywiste, przed warsztatami błądziłam jak we mgle
J Wiedza o talentach jest teraz dla mnie jak filtr przez który nim coś zrobię patrzę i zadaję sobie pytanie czy i w jakim stopniu będę mogła wykorzystać swoje talenty.
--

Prowadzący warsztaty:

 Adrian Grabiński (Trener)

Ponad 20 lat w sprzedaży. Branże: media (prasa, radio, internet); konferencje dla biznesu; konsulting/szkolenia dla biznesu.Kilka lat jako handlowiec i kilkanaście jako menedżer sprzedaży. Sprawny networker.Prowadził pięć zespołów sprzedażowych. Zarządzał strukturami średniej wielkości.Obecnie prowadzi szkolenia i konsultacje dla zespołów sprzedażowych dla największych polskich firm. 

  Patryk Wójcik (Co-Trener)

Całe zawodowe życie w sprzedaży. Branże: ubezpieczenia, media, eventy. Przez kilka lat prowadził szkolenia dla osób z branży finansowej. Współtworzył największą polską firmę wspierającą rozwój osobisty: Milewski & Partnerzy. Człowiek orkiestra - niesamowicie sprawny w budowaniu relacji.Obecnie współtworzy SmartContactPeople.

--


Co zawiera cena?
- udział w całodniowym warsztacie
- badanie Talent Reflect wraz z pełnym raportem pokazującym Twoje talenty
- materiały szkoleniowe
- przerwy kawowe

Kontakt z organizatorem:
tel. 603 934 644
mail: p.wojcik@smartcontactpeople.com


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Poznaj swoje Mocne Strony i działaj!" jest Adrian Grabiński

Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej