To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

15 Grudnia - 16 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Podstawy decoupage

Zapewne zetknęłaś się już z techniką decoupage. Widziałaś np. książki pokazujące, jakie cuda można wykonać dzięki tej technice. Jeżeli trafiłaś na moją stronę myślę, że zainteresował Ciebie decoupage i zastanawiasz się, od czego powinnaś zacząć? W jaki sposób pracować tą techniką? Co i na czym zrobić oraz czy dasz radę?Oczywiście sama możesz, na zasadzie prób i błędów, dochodzić do zadowalających Ciebie efektów. Jednak jeżeli szybciej chcesz odnaleźć w sobie twórczą osobę, jeżeli sama chcesz tworzyć piękne przedmioty by upiększyć otaczającą Ciebie przestrzeń lub obdarować bliskich oryginalnymi prezentami to zapraszam Ciebie na kurs decoupage zatytułowany "Podstawy decoupage". Zajęcia są przeznaczone dla osób, które są początkujące w technice decoupage lub czują, że brakuje im mocnych podstaw.
 
Ważna informacja: ze względu na to, że mój telefon komórkowy (601 356 320) jest w naprawie gwarancyjnej, a nie dostałam telefonu zastępczego, do czasu otrzymania nareperowanego telefonu proszę o kontakt mailowy.
 

Czego się nauczysz:

 1. Co to jest decoupage i co można tą techniką ozdobić
  W wielkim skrócie. Nie bój się, nie będę zbyt długo mówić o historii decoupage. Te informacje znajdziesz w wielu książkach lub Internecie.
 2. Z czego stworzyć "Niezbędnik Dekupażystki"
  Omówienie podstawowych preparatów, jakie stosowane są w technice decoupage: podkładów, klejów, lakierów. Które wybrać, które z daleka (moim zdaniem) omijać. Jakie stosować narzędzia (pędzle, nożyczki, itp.), żeby z jednej strony nie przepłacić, a z drugiej żeby praca była przyjemnością, a nie przeklinaniem np. wychodzącego włosia z pędzla.
 3. Przygotowywania różnych powierzchni do dalszej pracy
  Czyli szlifowanie, nakładanie podkładów. Przygotuj się na zakwasy w rękach :). To jest najmniej (przynajmniej dla mnie) przyjemny etap tworzenia, ale niezbędny do tego, żeby uzyskać gładkość powierzchni jak przysłowiowa "pupcia niemowlęcia".
 4. Ozdabiania powierzchni
  Jeszcze nie wzorami, ale różnymi technikami malarsko-zdobniczymi, w tym również Shabby Chic.
 5. Wycinania i komponowania
  Nie bój się, nie mam zamiaru zrobić z Ciebie muzyka :), chodzi mi o estetyczne komponowanie wzorów na ozdabianym przedmiocie. Pokażę Tobie, na co zwracać uwagę, żeby przedmiot ten nie został "przeładowany" efektami zdobniczymi. Pokażę Tobie, jak patrzeć na wzory w taki sposób, żebyś widziała, jak wiele różnie wyglądających przedmiotów można nim ozdobić.
 6. Przyklejania wzorów
  Po wyjściu ode mnie będziesz potrafiła przykleić wzór z serwetki czy papieru, żeby nie tworzyły się pęcherzyki, żeby serwetka się nie marszczyła i żeby Twoja praca cieszyła nie tylko Twoje oczy. Nauczę Ciebie również metody przyklejania serwetki na żelazko, którą zmodyfikowałam, żeby uzyskiwać jeszcze lepsze efekty.
 7. Wykończenia prac
  Czyli jeszcze raz techniki zdobniczo-malarskie, tym razem pod kątem uzyskania jeszcze lepszego wyglądu przedmiotu.
 8. Końcowego zabezpieczania prac
  Czyli lakierowanie, lakierowanie ... Które lakiery stosować i do czego się nadają. Jak je nakładać i czym, żeby w miarę szybko uzyskać gładką, dobrze zabezpieczoną pracę.
 9. Dbania o narzędzia pracy
  Takie BHP dla narzędzi :). Żeby długo służyły. Pokażę Tobie przede wszystkim, jak czyścić pędzle, jak nabierać preparaty, farby, w czym pędzle przechowywać. A jak zdasz egzamin (żartuję) dostaniesz ode mnie prezent (to już nie żart).

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Podstawy decoupage" jest Urokliwisko Gohy, Sławomir Taubert

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej