Personal Branding - zbuduj swoją silną markę osobistą 1.10.2017 Warszawa I edycja

Szanowni Państwo,

Bilety na I edycję szkolenia zostały sprzedane. Serdecznie zapraszamy na drugą edycję, która odbędzie się 21.10 2017 w Warszawie.

W linku poniżej mogą Państwo zakupić bilety na drugą edycję szkolenia.. 

https://silnamarkaosobistawarsaw.evenea.pl/

Marka osobista świadomie budowana tworzy sukces!

Skuteczne i zaplanowane działanie, przejrzysty system wartości oraz autentyczność w tak zmiennej rzeczywistości oznacza naszą siłę i pozwoli sięgać, po to na czym nam zależy.

Szkolenie dla osób indywidualnych, właścicieli firm, trenerów, coachów, osób, które chcą awansować na wyższe stanowisko, właścicieli marek i wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoim życiem i sukcesem!

Jeśli chcesz zbudować silną markę osobistą i osiągać sukcesy to szkolenie jest dla Ciebie!

Cel szkolenia:

Poznanie metod i narzędzi niezbędnych do budowania silnej marki osobistej, dzięki której uczestnicy będą mogli odnosić sukcesy na polu biznesowym i prywatnym. 

Inspiracja, do podjęcia działań z zakresu kreowania silnej marki osobistej. 

Plan indywidualny, który można wdrożyć już w ciągu 21 dni i zacząć kreować własną markę w świadomości innych.

Program szkolenia:

  1. Czym jest marka osobista i dlaczego jest ważna?
  2. Jak wpłynie silna marka osobista na życie prywatne i biznesowe?
  3. Etapy budowania marki osobistej
  4. Marka osobista a wizerunek
  5. Mowa windowa na potrzeby wizerunku
  6. Komunikowanie strategicznie informacji o sobie na spotkaniach, podczas rozmów, czy zebraniach
  7. Narzędzia i metodologie do budowania marki
  8. Co możesz zrobić aby już w ciągu 21 dni zaistnieć w świadomości otoczenia?

Metodologia:

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów z wykorzystaniem narzędzi takich jak m.in.: burza mózgów, dyskusja, mini wykład, praca indywidualna.

Dla kogo:

Wszystkie osoby zainteresowane budowaniem silnej marki osobistej, a zwłaszcza osoby, które chcą odnieść sukces i mieć wpływ na własną przyszłość

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat.

Cena standardowa 500 PLN

Cena promocyjna 250 PLN

Podczas szkolenia zapewniony catering w formie przekąsek i napoji.


Sylwetki prelengentów:

Szkolenie prowadzi Marzena Heidner - Trener Biznesu i Marki Osobistej, Coach w trakcie akredytacji ICF, Bizneswoman od 10 lat, Zalożycielka firmy Creative Business, portalu Madame Elegance oraz DiModa Club, współpracuje z wieloma firmami w Polsce i za granicą, jest członkiem klubu Harvard Business Review Polska, obecnie pisze książkę "Stylowa Kobieta".

Absolwentka studiów ekonomicznych oraz podyplomowych: "Psychologii w biznesie" w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz "Coachingu menedżerskiego" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie kształci się na kierunku "Przedsiębiorstwo na rynku międzynarodowym" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto bierze udział w licznych szkoleniach w Polsce i zagranicą.

Zdobyła kompetencje managerskie i przywódcze pracując przez kilkanaście lat na stanowiskach kierowniczych w największych korporacjach m.in. CitiBank Handlowy, Bank Millennium, Grupa Pzu, Warta.

Poza biznesem ważne jest dla niej holistyczne podejście do życia i dbałość o work-life-balance. Czyta książki i artykuły, przez całe życie ćwiczy, ostatnio najczęściej pilates, zdrowo się odżywia, lubi i próbuje różne kuchnie ale najbardziej preferuje kuchnię włoską. Uwielbia podróże i przywozi z nich setki zdjęć. Bardzo duże znaczenie ma dla niej styl, który kształtuje przez całe życie i jest najczęściej elegancki. Lubi sukienki, klasyczne torebki i buty i najczęściej można ją spotkać właśnie w sukience. Ważna jest dla niej rodzina i lubi zaplanowane przyjęcia. Inspiracje czerpie z własnego doświadczenia, mentorów, których spotyka oraz znanych ludzi w świecie mody i biznesu.

www.madameelegance.com

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Marzena Heidner-Wójcik - Manager Przedsiębiorca Trener Biznesu i Marki Osobistej

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Personal Branding - zbuduj swoją silną markę osobistą 1.10.2017 Warszawa I edycja" jest Creative Business Marzena Heidner-Wójcik

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Centrum

Warszawa

Polecamy także:

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej