To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #70 + premiera książki ABC Blockchaina

Jutro, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Piątek, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Określ swój cel i zacznij go realizować!

Masz ważny dla Ciebie prywatnie pomysł, cel lub marzenie, które od dawna chodzi Ci po głowie, ale nie masz odwagi po nie sięgnąć? Chcesz otworzyć własną firmę, masz pomysł na biznes, lecz ciągle i ciągle zastanawiasz się, czy Twój plan wypali i nic nie robisz, by zająć się tymi rozterkami. Przyjdź i zainspiruj się do działania. 

Kaja Kosowska - właściciel GO INSPIRED - czeka właśnie na Ciebie! Zapraszamy na warsztat, podczas którego  będziemy pracować w małym, interdyscyplinarnym zespole 6-8 osób. Poznasz ludzi podobnych do Ciebie, uzyskasz wsparcie w skutecznym planowaniu swojego celu i w twórczej atmosferze nauczysz się OD CZEGO ZACZĄĆ, BY DOBRZE WYZNACZYĆ SWÓJ CEL I SKUTECZNIE ZAPLANOWAĆ ŚCIEŻKĘ DO JEGO REALIZACJI.

Rezultaty coachingu:
• spojrzysz na siebie i swój cel z nowej perspektywy.
• zainspirujesz się do działania i precyzyjnie określisz, czego TY tak naprawdę chcesz i dlaczego
• wymienisz się pomysłami z osobami, które mają podobny cel
• ruszysz z miejsca i zwiększysz motywację
• dowiedziesz się, co Ci pomoże w drodze do celu, i jakie masz silne strony

• zoptymalizujesz swoje decyzje, bo będą uwzględniały "Ciebie" 

Prowadzący: Kaja Kosowska - Dyrektor Zespołu Rozwoju i Nowych Produktów w Firmie Kosmetycznej / Właściciel GO INSPIRED / Certyfikowany Coach CoachWiseTM i Osobisty Trener Rozwoju Zawodowego.

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Menedżera Harvard Business Review, Programu dla Menedżerów-Talentów Nepentes Polska, studiów ICF Coachwise EssentialsTM i EquippedTM. Pomysłodawca ok. 200 wdrożonych na rynek produktów kosmetycznych marek Dr Irena Eris, Emolium i Iwostin, a także kierownik projektów Nestle dla takich marek jak Princessa, czy After Eight. Propagatorka świadomego i zdrowego życia. Pasjonatka coachingu i metody Action Learning (nauka w działaniu) tj. wydobywania z każdej sytuacji i każdego człowieka jego autentycznych wartości, sił i mocnych stron, i przekładania tej wiedzy na konkretną sytuację życiową czy zawodową. Od 8 lat inspiruję ludzi do realizowania swoich celów zawodowych w zgodzie ze sobą i do odwagi sięgania po swoje marzenia bez konieczności chodzenia "na skróty" i "po trupach". W życiu ważne są dla mnie: rodzina, dom, przyjaciele, rozwój, samorealizacja, natura, wspólnota, odwaga, spójność, głębia myślenia, sprawność i skuteczność, wolność, odczuwanie i doświadczanie, piękno, otwartość.

Mój styl pracy z klientami jest naturalny, życzliwy, uczciwy, przejrzysty i konkretny, dążący do celu i oparty na głębokim kon­tak­cie, czyli zro­zumieniu, czego faktycznie Klient potrzebuje oraz poczuciu humoru. Mojej pracy trenerskiej przyświeca motto: "Nawet jeśli Ty dziś nie wierzysz w siebie i w sukces swojej drogi do celu wystarczająco mocno, to ja wierzę i mam metody, aby wydobyć z Ciebie Twój diament." Na swoim koncie mam ponad 100 godzin coachingowych. Prowadziłam szkolenia i coachingi dla właścicieli firm, przedsiębiorców, menedżerów, kobiet prowadzących własną działalność lub wracających do pracy po urlopie macierzyńskim oraz dla pracowników korporacji.

Z uwagi na kameralny charakter spotkania, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń i zakup biletów.   

OPINIE O WARSZTATACH:

Szymon Ferfecki "Pierwszy warsztat coachingowy z Kaja Kosowska już za mną. Było inspi...rująco i ciekawie. Dwie i pół godziny minęły jakby trwały tylko pięć minut :) Polecam każdemu! Go inspired with Kaja :)"

Sylwia Szeliga: "Konstruktywnie spędzony czas, żałuję, że tak krótko. Odkrywanie siebie przy wsparciu Kai i z takimi kobietami to prawdziwe piękno. dziękuję."

Ula Piejko " Pełen profesjonalizm, pozytywna energia, poufność i szacunek. Wspaniale i efektywnie spędzony czas. Dziękuję ;)."

Agnieszka Deka-Malijewska " Coaching to nie jest żadna ściema. To wspaniała metoda realizacji celów osobistych i zawodowych. Konkretnie, rzeczowo, do przodu! ;) To działa naprawdę i jest kapitalnym, życiowym doświadczeniem! Polecam sesje z Kają!!! :)"

Zapraszamy,

GO INSPIRED TEAM

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Kaja Kosowska szkolenia dla kobiet warsztaty biznesowe warsztaty dla kobiet

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Określ swój cel i zacznij go realizować!" jest Go Inspired AIP

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej