To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

ZARZĄDZANIE ZMIANĄ - AUTORSKI WARSZTAT BEATY KOZYRA

10 Kwietnia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Sala konferencyjna 360SBC, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - WARSZAWA

Środa, 09:00 - 18:00
Centrum szkoleniowe BTI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - WARSZTATY - WARSZAWA

20 Marca - 21 Marca 2 706,00 zł
Centrum szkoleniowe 360 Smart Business Consulting Sp. z o.o., Warszawa

Nowe technologie w pracy trenera

OPIS: Uczestnicy szkolenia poznają listę darmowych rozwiązań technologicznych, które usprawnią, przyspieszą i uatrakcyjnią ich pracę w charakterze trenera. Program obejmuje przegląd i przetestowanie stron i aplikacji do tworzenia angażujących grafik i infografik, prezentacji, quizów, QR kodów, e-booków etc., a także propozycje ich praktycznego zastosowania na szkoleniach i webinariach.
A co konkretnie można będzie z tymi nowymi umiejętnościami zrobić?Przed szkoleniem:- przygotowanie pytań testowych lub badających potrzeby w atrakcyjnej formie, która zachęca do ich wypełniania,- opracowanie materiałów szkoleniowych z wykorzystaniem zindywidualizowanych i niespotykanych powszechnie form, atrakcyjnych wizualnie i łatwych do rozpowszechniania również elektronicznie. Na szkoleniu:- uatrakcyjnienie szkolenia i zwiększenie zaangażowania dzięki interaktywnym quizom, ankietom, testom,- przygotowanie zabaw i zagadek, które pozwalają na łatwe i przyjemne zapoznanie się z materiałem szkoleniowym,Potrzebne jest jedynie wykorzystanie telefonów lub tabletów.Po szkoleniu:- dostęp do wyników testów, ankiet i quizów,- szybkie i atrakcyjne przygotowanie materiałów z wypracowanych przez uczestników treści,- przygotowanie w atrakcyjnej formie podsumowań i raportów dla klienta.W okół szkoleń:- przygotowanie ofert szkoleniowych i prezentacji trenerskich w formie zachęcającej klienta do zapoznania się z nimi, wykorzystanie zarówno elementu zaskoczenia jak i samej atrakcyjności,- darmowe narzędzia dystrybucji ofert i zwiększania wyników wyszukiwania w internecie.
Uwaga! Na szkoleniu uczestnik powinien mieć własny laptop z możliwością połączenia się z siecią wi-fi. Mile widziane będą też smartfon i tablet.
DLA KOGO? Trenerzy, którzy chcą wykorzystywać na swoich szkoleniach angażujące grafiki i infografiki, prezentacje, quizy, QR kody.

Więcej: http://www.klubtrenerowbiznesu.pl/nowe-technologie...

Szkolenie prowadzi

Agnieszka Wąsik -filolog klasyczny, trenerka, coach językowy i lektorka języka polskiego jako obcego. Na co dzień prowadzi szkołę języka polskiego dla obcokrajowców "Polski do kwadratu", prowadzi szkolenia i pisze doktorat na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w firmach międzynarodowych i placówkach dyplomatycznych w Polsce oraz w szkolnictwie wyższym w Polsce i w USA. Fascynuje ją edukacja wielokulturowa i międzykulturowa, technologiczny wymiar humanistyki i ludzie - wszyscy razem i każdy z osobna.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Agnieszka Wąsik

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Nowe technologie w pracy trenera" jest Empiria sp. z o.o.

Warszawa, Smolna 4

Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej