To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

16 Lutego, 09:00 - 18:30 od 390,00 zł
Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Przywództwo 3.0 - 3 sposoby zwiększania wydajności i skuteczności pracowników

30 Stycznia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 290,00 zł
Kraków, Kraków

KONFERENCJA- NOWOCZESNE TECHNIKI SPRZEDAŻY- Warszawa

2 Lutego, 09:00 - 17:40 od 170,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Moc Przedsiębiorczości 19.08.2017r.Jak minęło Ci OSTATNIE 10 lat lat w ujęciu BIZNESOWO - ZAWODOWYM?

Szybko?

A jak sądzisz, jak szybko minie kolejne 10 lat?...

Ludzie często powtarzają, że "biznes jest trudny", że "moja branża jest specyficzna", że "jak mam robić biznes, pracuję na etacie i się na nim nie znam"… Większość z tych sformułowań to 100% wymówki, tylko dlatego, że ludzie nie rozumieją prostych mechanizmów psychologicznych, które wpływają na ich przekonania, drobne codzienne rytuały i w końcu WYNIKI!!!

A GDYBY TAK… zrozumieć mechanizmy Twojego umysłu?

A gdyby tak zrozumieć, jakie kolejne kroki mogę podjąć, aby poprawić moje życie w ujęciu BIZNESU - ZARABIANIA - CZASU WOLNEGO… A zatem szczęścia na codzień i CZASU DLA RODZINY?

Jak mogłoby wyglądać TWOJE ŻYCIE gdybyś wprowadził drobne zmiany każdego dnia i poznał sposoby jak szybciej rozwinąć swój biznes?

A jeśli go nie masz, jak mogłoby wyglądać Twoje życie, gdybyś dostał gotowy, sprawdzony sposób franczyzy szkoleń i możliwości generowania dużych dochodów?

Jednym z elementów PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - bo o tym jest to spotkanie, jest otwartość i chęć sprawdzenia nowych nadarzających się okazji.
Jeśli rozumiesz jak działają trendy w biznesie, warto abyś poza częścią szkoleniową poznał również Trend, na którym za te 10 lat ktoś powie, że "zarobił wielkie pieniądze"… a ktoś inny powie "szkoda, że nie podjąłem decyzji wcześniej lub nie wiedziałem".

DLA KOGO JEST SPOTKANIE MOC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

Jest ono dla:

 • Przedsiębiorców, szukających rozwiązań do swojego biznesu.
 • Ludzi przedsiębiorczych szukających sposobów na dodatkowe zarobki.
 • Przedsiębiorców szukających kolejnego modelu biznesowego Franczyzy sprzedaży szkoleń.
 • Osób szukających motywacji.
 • Dla ludzi, którzy szukają odpowiedzi na to jak radzić sobie z konkurencją w biznesie, oraz konkurencją na rynku pracy.

Na Wydarzeniu MOC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:

 • Poznasz bardzo dochodowy trend na rynku
 • Dowiesz się jak działa Twój AUTOPILOT w biznesie i pracy
 • Poznasz mnóstwo rozwiązań ułatwiających działalność Twojego biznesu
 • Poznasz umiejętności sukcesu XXI wieku.
 • Dowiesz się, co robić aby skuteczniej radzić sobie z konkurencją.
 • Dostaniesz esencję praktycznej wiedzy z jednego z tematów:
  1. Marka Osobista
  2. Sprzedaż Doskonała
  3. Pewność siebie
  4. Wystąpienia Publiczne
  5. Dynamika osobistego suckesu

"Jeśli chcesz zarabiać DUŻO powinieneś dostarczać DUŻO WARTOŚCI wielu LUDZIOM!" T.Harv.Eker

Poznaj nasz sposób na dostarczanie WARTOŚCI!Wykłady na seminarium prowadzone są również przez znanych trenerów. Na wydarzeniu spotkasz jednego z trenerów! 

PRELEGENCI

Piotr Karkoszka - trener sprzedaży i wystąpień publicznych, mówca motywacyjny.

Piotr Karkoszka specjalizuje się w długoterminowych procesach rozwojowych firm. Szczególny nacisk kładzie na relacyjne podejście do zarządzania sprzedażą oraz na kreowanie nowych rozwiązań. Firmy, z którymi współpracuje, zwiększają swoje wyniki finansowe od kilkudziesięciu do nawet kilkuset procent w miesiąc po szkoleniu. Skupia wokół siebie wyłącznie praktyków sprzedaży, biznesu oraz doświadczonych psychologów i coachów.
Od ponad 10 lat zdobywał swoje doświadczenie w zakresie sprzedaży, wystąpień publicznych i biznesu współpracując z topowymi prestiżowymi firmami różnych branż. Twórca firmy szkoleniowej LeadersWay, dzięki której pomógł już ponad 5000 osób.
W zakresie motywacji i szeroko rozumianego rozwoju osobistego, autor szkoleń motywacyjnych takich jak Narodziny Zwycięzcy, czy Ogólnopolskiego Projektu: Klub Rozwoju Osobistego LeadersClub. Gość takich programów jak TVN 24 Biznes i Świat oraz konferencji naukowych między innymi: W stronę Zmian lub Profectus, organizowanych przez Uniwersytet Jagielloński.
Pasjonat biznesu - zaangażowany w wiele projektów biznesowych, które wspiera jako mentor i współtwórca.Aleksander Sienkiewicz - Certyfikowany Trener Structogram, Trener Nowej Psychologii Sprzedaży

Licencjonowany Trener Structogram®, trener Nowej Psychologii Sprzedaży. Entuzjasta profesjonalizmu w biznesie i prawdziwych relacji międzyludzkich. Autor, publicysta, mówca konferencyjny i doradca biznesowy. Twórca unikalnego seminarium Odkryj12.pl, które przybliża świat sprzedaży i biznesu poprzez wartościowe lekcje dla każdego człowieka. Od 11 lat związany z atrakcyjnym przekazywaniem wiedzy i inspirowaniem innych do mądrego rozwoju. Występował w Polsce oraz w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Portugalii i Brukseli. Stawał na scenach warsztatowych oraz podczas międzynarodowych kongresów nawet dla 4000 ludzi na sali. Od 11 lat prowadzi własny biznes i z powodzeniem realizuje projekt pt.: "życie wg własnego pomysłu i w zgodzie ze samym sobą". Jest autorem innowacyjnego programu zajmującego się praktycznym rozwojem inteligencji emocjonalnej zarówno pośród sprzedawców, jaki i menedżerów wszystkich szczebli.Justyna Liber - Coach i Trener 

Założycielka firmy szkoleniowej LIBERSO Master Your Flow, która prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie budowy strategii zrównoważonego wzrostu z wykorzystaniem naturalnych talentów członków organizacji klienta. Justyna Liber to niezwykle skuteczna, kompetentna i pełna energii entuzjastka rozwoju efektywności zespołów poprzez odkrywanie i właściwe wykorzystywanie indywidualnych talentów ludzi. Posiada dar mówienia o skomplikowanych tematach w bardzo prosty i przystępny sposób, często z olbrzymią dawką humoru. Posiada 16 - letnie doświadczenie w sprzedaży w międzynarodowych korporacjach, gdzie zarządzała wielomilionowymi projektami,które wymagały natychmiastowego tworzenia zespołów o wysokiej wydajności. Przy jej wsparciu blisko tysiąc osób odkryło swoje źródło flow. Ma za sobą ponad 150 dni warsztatowych w organizacjach biznesowych z zespołami, które odkrywały własne możliwości korzystania z flow na poziomie zespołu, co przekładało się na: wzmocnienie poczucia własnej wartości, poprawę komunikacji,wzrost rezultatów biznesowych. Zrealizowała kilkadziesiąt wystąpień publicznych inspirując innych do bycia sobą i umiejętnego korzystania z własnego flow po to, aby doświadczać szczęścia w życiu - nie tylko zawodowym, ale i prywatnym.  Piotr Majkusiak - Coach i Trener

Tylko przez ostatnie 3 lata, pomógł ponad 5000 osób odnaleźć swoją wewnętrzną siłę, stać się bardziej pewnym siebie i skuteczniejszym w życiu biznesowym i prywatnym.

Współtworząc projekty trenerskie z najbardziej rozpoznawalnymi trenerami w Polsce, pomógł rozwinąć skrzydła oraz wypromować 20 trenerów, którzy każdego dnia zdobywają kolejne szczyty, działając na rzecz innych.

Z jego autorskich programów i rozwiązań, z wielkimi sukcesami korzystają branże: motoryzacyjna, odzieżowa, medyczna, kluby sportowe oraz kancelarie prawne.
Codziennie praktykuje swoje rytuały zawierające pracę z ciałem, medytację, hipnozę oraz autocoaching. Wszystko, co przekazuje sprawdził na sobie,a potem na wielu klientach coachingowych, stąd pewność, że wszystko czego uczy jest skuteczne i wpłynie pozytywnie na Twoje życie.

Obudził drzemiącą w nim siłę, a dzięki sportom walki, które trenuje do 14 lat oraz medytacji nauczył się panować nad wewnętrzną mocą.

Jest zafascynowany poznawaniem nieskończonych możliwości naszego ciała i umysłu za pomocą NLP, hipnozy, psychologii zorientowanej na proces czy pracy z ciałem. Swoje doświadczenia i umiejętności wykorzystuje do pracy m.in. z biznesmenami, sportowcami, lekarzami, wykładowcami.Nikodem Zegzda -manager, mówca, trener biznesu

Z biznesem związany od 10 lat. Swoje pierwsze szlify rynkowe zdobywał w branży finansowej i rozwoju osobistego. Przeszedł ścieżkę od konsultanta do Dyrektora Generalnego zdobywając doświadczenie sprzedażowe i managerskie. Po drodze miał sporo sukcesów, ale jak sam mówi, szczególnie ceni sobie porażki, bo to z nich wyciągnął najcenniejsze lekcje. Autor artykułów i szkoleń nt. zarządzania, przywództwa, sprzedaży, rozwoju osobistego. Obecnie zarządza procesem sprzedaży w firmie RTCK oraz prowadzi autorskie szkolenia. Niezliczone ilości warsztatów, szkoleń, seminariów, coachingów, mentoringów i książek przesiewał przez filtr działania. Dlatego wie, jak odróżnić teorię od praktyki. Wie również, co działa, a co nie. Posiada doświadczenie jako trener biznesu i mówca. Przeprowadził kilkaset warsztatów, szkoleń i seminariów w których uczestniczyły tysiące wspaniałych, otwartych na rozwój osób. Prowadzi bloga nikodemzegzda.pl/blog.Piotr Cielecki - certyfikowany coach, trener motywacyjny

Misją Piotra Cieleckiego jest zrobienie ze świata lepszego miejsca poprzez rozwijanie indywidualnego potencjału swoich partnerów businessowych. Jeśli na tej planecie będzie więcej spełnionych, szczęśliwszych i bardziej usatysfakcjonowanych ludzi, ze sprawnie funkcjonującymi businessami i poukładanym życiem osobistym, to zarówno nam, jak i naszym dzieciom będzie żyło się tu znacznie lepiej!

Specjalizuje się w budowanie silnych marek osobistych, w pracy z liderami w zakresie autentycznego przywództwa, oraz we wprowadzaniu do firm systemów skutecznej komunikacji wpływu. Jako trener mentalny i coach businessu współpracuję z firmami takimi, jak: Swatch Group Polska, Huawei, Energa, Orlen czy PKP. Przeszkolił tysiące osób i setki zespołów menadżerskich, oraz sprzedażowych, a jego najlepszą rekomendację stanowią rzesze zadowolonych absolwentów.Fryderyk Karzełek 

Przedsiębiorca z 27-letnim doświadczeniem. Właściciel i członek zarządu dziesięciu firm. Multimilioner, ceniony money coach. Twórca szkoły Sprzedaży Naturalnej i dekalogu komunikacji.

Autor książki "Pieniądze są sexi", bestsellerowej, autobiograficznej mapy do niezależności finansowej i zamożności. Twórca setek godzin materiałów szkoleniowych pomagających ludziom w zarządzaniu finansami, osiąganiu równowagi życiowej, budowaniu niezależności finansowej i dużych dochodów oraz uczących sztuki sprzedaży.

Fryderyk Karzełek jest jednym z tych trenerów, którzy najpierw osiągnęli sukces, a dopiero później zaczęli dzielić się nim z innymi. Także jeśli szukasz prawdziwego mentora - to jesteś we właściwym miejscu. Zostań z nami, buduj swoję niezależność finansową, korzystając z 27-letniego doświadczenia praktyka i nauczyciela - Fryderyka Karzełka.

W swojej karierze przeszkolił przeszło 10 tys osób. Z jego wsparcia korzystały takie firmy jak Roca, PZU, warta, Allianz, Amplico, Commercial, Aviva, PKO BP, OVB, Inter Polska oraz tysiące klientów indywidualnych.

Od września wprowadził program mentorski Gra o Milion, którego celem jest doprowadzenie podopiecznych do ich pierwszego miliona.Po tym seminarium wyjdziesz z unikatowymi umiejętnościami, które pozwolą Ci zaprojektować swoje życie tak jak tego pragniesz, być zmotywowanym i gotowym do działania w każdej sytuacji, przy wprowadzeniu tylko niewielkich zmian w swoim życiu.


Agenda szkolenia MOC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

9:00 - 9:50 Rejestracja uczestników - networking.

10:00 - 11:00 Droga do sukcesu.

11:00 - 11:15 Przerwa

11:15 - 12:00 Osobisty Autopilot - Co mną kieruje?

12:00 - 12:15 Przerwa

12:15 - 12:55 Zaplanuj swój sukces.

12:55 - 13:05 Przerwa

13:05 - 13:50 Kluczowe rozwiązania biznesu.

13:50 - 14:50 Przerwa obiadowa

14:50 - 15:15 Networking - rozwijaj swój biznes.

15:15 - 15:25 Przerwa

15:25 - 16:25 System biznesu - złap swoją szansę!

16:25 - 16:35 Przerwa

16:35 - 18:00 Wolność - biznesowe kreowanie wolności!


Płatności można dokonać bezpośrednio na konto firmowe:

Spatium Development Group Sp. z o.o.

ul. Myśliwska 2

33-300 Nowy Sącz

Bank BGŻ BNP PARIBAS SA 24 1600 1462 1841 7805 4000 0001

Tytułem: Imię, nazwisko, data szkolenia


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Organizator szkolenia:

Spatium Development Group Sp. z o.o.

ul. Myśliwska 2

33-300 Nowy Sącz


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Moc Przedsiębiorczości 19.08.2017r." jest Eventun Sp. z o.o.

Zobacz na mapie

Mercure Warszawa Grand

Ul. Krucza 28, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej