To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

MAZOVIA BUSINESS CONGRESS - III EDYCJA

III edycja Mazovia Business Congress przed nami. Odbędzie się ona tym razem w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Znakomici prelegenci, spotkania networkingowe - a to wszystko podczas targów GiftShow Poland oraz Sport Weekend.

Biznes, relacje, savoir vivre, sprzedaż, marketing, handel zagraniczny - to zaledwie kilka tematów, które rozebrane zostaną na czynniki pierwsze podczas III edycji kongresu.

Poniżej na bieżąco będziemy prezentować Państwu kolejnych prelegentów oraz tematy warte uwagi. Dla każdego słuchacza, który uczestniczyć będzie w minimum 3 prelekcjach przygotowaliśmy gwarantowany prezent. Zapraszamy do rejestracji, aby zapewnić sobie wolne miejsce (szczegóły poniżej).

A jak było podczas wcześniejszych edycji?


PIĄTEK 26.05.2017

Sala 1

10:00 - 10:40 - Jadwiga Ford: "Konflikt to normalność." - sala konferencyjna I piętro

W trakcie tej sesji dowiesz się, jakie istnieją rodzaje konfliktów, z którymi spotykasz się na co dzień, sprawdzisz jaki jest Twój własny styl konfliktu i jakie strategie możesz stosować aby pomimo zaistnienia konfliktu nadal budować konstruktywne relacje w biznesie.

10:45 - 11:25 - Karin Lesiak: "Wpływ śmiechu na biznes" - sala konferencyjna I piętro

97 % managerów uważa, że poczucie humoru jest bardzo ważne w biznesie. Wysoko rolę humoru również oceniają klienci. Skoro jest to tak istotne, w jaki sposób to osiągnąć? Oto odpowiedź:joga śmiechu.To bardzo dobre narzędzie, które wpływa na motywację i efektywność bezpośrednio na każdego pracownika jednocześnie wpływa na zespół. Wspólne ćwiczenia śmiechu wzmacniają relacje, budując atmosferę współpracy, przeciwdziałają skutkom stresu. Podczas spotkania dowiecie się więcej na temat humoru i jego roli i pamiętajcie:

Szczery uśmiech pracownika to najlepsza wizytówka firmy!

11:30 - 12:15 - Jadwiga Ford: "Ocena prawdomówności rozmówcy - magia czy technika, której można się nauczyć?" - sala konferencyjna I piętro

W trakcie tej sesji dowiesz się, na czym polega ocena prawdomówności, którą stosują specjaliści na co dzień zajmujący się analizą zachowań (behawioralnych). Spróbujesz swoich sił w analizie konkretnych przypadków oraz sprawdzisz, czy masz naturalne umiejętności rozpoznawania mikroekspresji.

12:30 -14.00 Premiera książki Dominiki Nawrockiej "Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia."

Książka jest skierowana do kobiet, które nie wiedzą, jak zbudować swój ekspercki wizerunek na bazie posiadanej już specjalistycznej wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu i kompetencji. Czytelniczki odnajdą w książce zestaw wskazówek i konkretnych strategii marketingowych, dzięki którym same pokierują swoją rozwijającą się karierą, liczących się na rynku ekspertek.

Podczas wystąpienia autorka zdradzi, jak zawodowy profesjonalizm przekuć na pieniądze. Zaprezentuje część sprawdzonych metod na to, jak pokazać się szerokiej publiczności i zacząć lepiej zarabiać, jako ekspertki. Autorka przekona, że w pierwszej lidze ekspertów jest jeszcze dużo miejsca i jedno z nich czeka na wiele kobiet!

14:00- 14.30 Podpisywanie książki "Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia". Rozmowy indywidualne z autorką.

14.45 - 15.20 Zostań AMBASADORKĄ Kobiety i Pieniądze! Wspieraj kobiety w edukacji finansowej kobiet. Dołącz do ogólnopolskiego programu upowszechniającego edukację finansową kobiet.

Sala 2

10:00 - 10:40 - Joanna Chilarska: "Jak bezpiecznie prowadzić swój biznes? Sprawdzone sposoby na zabezpieczenie prywatnego majątku." - sala konferencyjna I piętro

W trakcie tego wykładu dowiesz się w jaki sposób zadbać o prywatny majątek gdy prowadzisz firmę. Jaką formę prowadzenia działalności wybrać. Jakie są ewentualne konsekwencje w przypadku problemów finansowych działalności gospodarczej.

10:45 - 11:25 - Beata Tomaszek: "Jak efektywnie budować swoją markę online?" - sala konferencyjna I piętro

Myślisz o stworzeniu marki, albo jesteś na początku drogi i nie wiesz od czego zacząć działania online? Wchodzisz na rynek i opanowałaś/łeś już działania w tzw. "realu", ale nie wiesz co z online'em? Chcesz się dowiedzieć co możesz zrobić online dla swojej marki? To przyjdź na Konferencję Mazovia Business Congress III już 26 maja 2017 roku. Opowiem o tym jak wykorzystać potencjał jaki daje internet dla siebie!

W ciągu 45 min. Wystąpienia:
• Dowiesz się jak duże znaczenie ma znajomość swojej grupy docelowej, wyznaczania celów.
• Poznasz również zasady komunikacji oraz narzędzia online jakie możesz wykorzystać nawet nie dysponując dużym budżetem.
• Dowiesz się czym są social media i jak z nich efektywnie korzystać.
• Zobaczysz przegląd najważniejszych platform i przyjrzysz się największej jaką jest Facebook.
• Nauczysz się kilku sposobów na zwiększenie zasięgu Twoich postów i rozpoznawalności marki.

11:30 - 12:15 - Joanna Morawska: "Ubezpieczenie - jedyna rzecz, której nie możesz kupić, gdy go potrzebujesz" - sala konferencyjna I piętro

Jak zadbać o zakres ubezpieczenia, aby zadziałał wtedy gdy trzeba - praktyczne rady ekspertki, pracującej w branży ubezpieczeniowej, która od 7 lat ma wielu zadowolonych klientów.

12:30-13:30 Spotkanie dla branży zabawkarskiej

13:45 - 14.30 Panel Ekspercki 2

Sala nr 3 Salon prezentacji eksperckich


SOBOTA 27.05.2017

Sale konferencyjne - I piętro:

12:00 - 12:45 - Justyna Qunio, "Etykieta i wywieranie wpływu w biznesie międzynarodowym" - sala konferencyjna I piętro

Korzyści dla uczestników

  • dowiesz się dlaczego nieznajomość zagadnień z zakresu etykiety biznesowej szkodzi wizerunkowi;
  • dowiesz się dlaczego zyskujesz przewagę nad konkurencją, przestrzegając zasad etykiety biznesowej;
  • dowiesz się jak ważna jest tzw. poprawność polityczna;
  • nauczysz się właściwego biznesowo powitania;
  • opanujesz zasady kolejności przedstawiania/prezentacji;
  • dowiesz się co to precedencja i dlaczego powinna mieć powszechne zastosowanie w praktyce biznesowej;
  • poznasz zasady kultury zachowań w innych krajach;
  • dowiesz się, które elementy stroju damskiego są niedopuszczalne w biznesie;
  • dowiesz się, które elementy stroju męskiego są niedopuszczalne w biznesie;
  • nauczysz się podstawowych zasad z zakresu psychologii wyglądu, po to aby móc wykorzystać je podczas "sprzedaży siebie";

dowiesz się co to są zachowania naganne biznesowo i co nas kompromituje;

15:00 - 16:00 - Piotr Karkoszka

Hala targowa:

12:00 - 13:00 - Warsztaty dla dorosłych "Filcowa biżuteria" - NieTylkoPasmanteria (liczba miejsc ograniczona!) / zapisy: info@giftshow.pl


NIEDZIELA 28.05.2017

Wkrótce szczegóły...

Hala targowa:

11:00 - 11:30 Finał konkursu dla Przedszkoli "Pewnego dnia u LWA" - hala targowa

12:00 - 13:00 - Warsztaty dla dzieci "Decoupage" - NieTylkoPasmanteria (liczba miejsc ograniczona!) / zapisy: info@giftshow.pl


SPONSORZY
chill_smallmalelogo


PRELEGENCIJoanna Chilarska

Radca Prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Doktor nauk prawnych (rozprawa doktorska pt. "Upadłość transgraniczna w prawie Unii Europejskiej"). W latach 2009 - 2010 adiunkt w Katedrze Europejskiego Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od września 2007 na liście ekspertów Komisji Europejskiej ds. prawa upadłościowego. Aktualnie Partner w Kancelarii Wicherkiewicz Chilarski Radcowie Prawni spółka partnerska. Specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie upadłościowym i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Był doradcą Ministerstwa Sprawiedliwości Ukrainy oraz Ukraińsko-Europejskiego Centrum Doradztwa Polityczno-Prawnego (Ukrainian-European Policy and Legal Advice Center) w procesie dostosowania prawa upadłościowego Ukrainy do standardów i przepisów UE. Jest autorem szeregu publikacji z zakresu prawa spółek i prawa upadłościowego, w tym szczególności międzynarodowego prawa upadłościowego. Występował na konferencjach poświęconych zagadnieniom prawa upadłościowego. Prowadził szkolenia i seminaria z zakresu prawa upadłościowego i prawa spółek dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, Izby Notarialnej w Warszawie, Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej, Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz dla przedsiębiorców. Ekspert Business Centre Club ds. prawa upadłościowego i prawa spółek, członek Stowarzyszenia Praktyków Restrukturyzacji, Członek Sekcji Prawa Upadłościowego Instytutu Allerhanda. Zainteresowania: historia współczesna, joga, narciarstwo.

Jadwiga Ford

Jadwiga Ford

Doświadczona menedżer, przedsiębiorca (MP), certyfikowany coach, trener praktycznych umiejętności biznesowych, wykładowca. Specjalizuje się w coachingu i mentoringu menedżerskim, outsourcingu menedżerskim w obszarze zarządzania oraz marketingu, a także szkoleniach specjalistycznych, skierowanych do menedżerów średniego i wysokiego szczebla. Posiada ponad 20 letnią praktykę zawodową w marketingu i zarządzaniu na kluczowych stanowiskach zarządczych w korporacjach międzynarodowych, w tym Unilever, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, Grupa Eurozet (Lagardere Group). Odpowiadała między innymi za zarządzanie biznesem (P+L) oraz rozwojem marek lokalnych oraz międzynarodowych (m.in. Lipton Tea, Kellogg's, o.b., Calgonit, Calgon, Carefree, Radio ZET) a także projektami R&D na rynku polskim oraz krajów Europy Centralnej i Wschodniej. Kierowała zespołami menedżerskimi w Polsce oraz międzynarodowymi zespołami projektowymi, odpowiadając za osiągnięcie celów biznesowych zarządzanych przez nią biznesów, rozwój menedżerów a także szkolenia marketingowe dla marketingowców, jak i menedżerów innych funkcji. Pełniła jedną z głównych ról zarządczych i koordynacyjnych w procesach restrukturyzacji organizacyjnej oraz akwizycji w ramach Grupy Eurozet (Lagardere Group). W 2009 uzyskała licencję Certified Professional Co-Active Coach (CPCC) w Coach Training Institute (CTI), USA - wiodącej organizacji coachingu koaktywnego. Posiada ponad 900 godzin doświadczenia z zakresu executive i life coaching, głównie z menedżerami średniego i wysokiego szczebla. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (SGH), wydziału Handlu Zagranicznego (specjalizacja menedżerska i marketingu międzynarodowego) oraz studiów doktoranckich w zakresie nauk o zarządzaniu w SGH. Wykłada zarządzanie międzynarodowe oraz zarządzanie strategiczne w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania oraz coaching i osobowość na USKW. Studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła liczne kursy i szkolenia zawodowe z zakresu marketingu, praktycznego zarządzania biznesem i komunikacji m.in w London Business School (MS).

Beata Tomaszek

Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, blogerka z zamiłowania (tyibiznes.com.pl). Doradza w zakresie marketingu online, w szczególności mediów społecznościowych. Przygotowuje strategie marketingowe i prowadzi fan page'e oraz warsztaty dla firm z zakresu funkcjonalności Facebooka. Pisze artykuły, teksty na strony www i opisy produktów dla e-sklepów. Pasjonuje się rozwojem osobistym i przedsiębiorczością. Współtwórczyni konferencji "Jak rozwijać i zarabiać we własnej firmie?" oraz Biznesowej Grupy Wsparcia. Zaprasza do grupy dla kobiet na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Lubi ludzi, podróże, dobre kino i kuchnię. Motto życiowe: Nigdy się nie poddawaj!

Karin Lesiak

Ukończyła Laughter Yoga International Uniwersity dr Madana Katarii. Prowadzi sesje i warsztaty jogi śmiechu dla firm, osób prywatnych. Wspólny śmiech jest wykorzystywany jako ice breaker na początku spotkań lub jako przerwa aktywizująca uczestników spotkania (szkolenie, warsztat, event, konferencja). Współpracuje z wieloma fundacjami, stowarzyszeniami, hospicjami.
Jej znak rozpoznawczy to uśmiech zgodnie z przesłaniem Williama Jamesa " Nie musimy być szczęśliwi, by się śmiać, bowiem śmiejąc się staniemy się szczęśliwi"

Dominika Nawrocka

Prezes Agencji Marketingu Internetowego Fat ROI (www.fatroi.com). Przez 10 lat związana z międzynarodowymi i polskimi korporacjami, gdzie kierowała zespołami konsultantów, a także zarządzała projektami komunikacyjnymi dla ponad 50 polskich i światowych marek. Propagatorka edukacji finansowej dla kobiet, dzieci i rodzin. Autorka książki "Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet" www.kobietaipieniadze.pl

Joanna Morawska

Ekspertka w dziedzinie ubezpieczeń. Prezes firmy Headcash. Redaktor Naczelna portalu bizneszklasa.pl. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi dobrać najlepszą opcję ubezpieczenia dla każdego klienta. Specjalizuję się w ubezpieczeniach dla firm oraz w ubezpieczeniach na życie - zwłaszcza dla właścicieli spółek i rodzinnych firm.


REJESTRACJA

Aby dokonać rejestracji na pozostałe wykłady należy wysłać e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko + telefon) na adres: editor@scanner.com.pl

Liczba miejsc ograniczona!!!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "MAZOVIA BUSINESS CONGRESS - III EDYCJA" jest HEADCASH Sp. z o. o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej